darkreider

Neeson je sympaťák a jeho charizma utiahne aj boing. Rozhodne to nemá šťavu ako Taken a psycho nie je tak vypointované ako vo Flightplan, ale stále dostatočne zaujímavé. Logika a náhodnosť eventov sem tam až moc hrá do karát, ale čert to ber, trochu nadhľadu a máte výborný popcorn. ()

Jakubik

Nervák z řadou kravin které jsem ve finále dokázal odpustit. Řekl bych, že by se dalo říct pěkná „Neesonovka“ což je minimálně pro mě nový žánr filmu :-) Film si na nic nehraje. Jen na divákovy nervy. Mě líbilo a proto dávám čtyři… ()

ZackSawyer

Paranoia, naivita, reálná skutečnost, toho kam se to dostalo... Mimo všechna klišé... a případnou realitu šerifů, dobrý nápad. Takže za ten nápad. Poctivá troječka. ()

Stíba

První polovina je skvělá, s hutnou atmosférou a sofistikovaným dějem a to víc je škoda, že v té druhé film naprosto zbytečně a často zabřehává do hloupých a nesmyslných zvratů a scén, cílených na odevzdaného nepřemýšlejícího diváka. I tak u mě ale ještě pořád za 4*. ()

rainman93

V mnohém mi tento popkulturní epos připomíná stařičkou Smrtonostnou past se všemi jejími pozitivy (vzrůstající napětí v uzavřeném prostoru, zlomený osamocený policajt, charismatický představitel). Ale! Logická myšlenka celé akce s výkupným a nakonec explozí letadla dost pokulhává. Nejvíce snad samotný motiv teroristů. Liam Neeson sice stříká charisma na všechny strany a jeho ala skandinávský zasněný a depresivní výraz dokáže hodně, ovšem na celý film je to málo. Vyhoďte dramaturga, přepracujte scénář,režisér ať z Liama vyždímá víc herectví teroristům dejte mozek a koule a bude to výborný film, takto pouze dobrý. Jo a ať pošlou tantiémy Bruceovi, pač tohle je prakticky jeho ochranná známka. ()

Petyas

Jak málo stačí k perfektnímu napínavému akčnímu bijáku. Liam si vystačil sám na place a dokázal celý film krásně táhnout od začátku do konce. ()

AngelG

Je mi líto, ale tohle mě teda nějak nechytlo.. děj poměrně prostý, nijak nepřekvapivý a ani zvlášť originální.. a navíc (což je mi ještě víc líto) mě postava Liama Neesona nehorázně, ale nehorázně iritovala.. takže pro mě další film - jednou a díky, čau.. ()

Dimo

Autoři předpokládají, že VŠICHNI, kteří se na film budou dívat, jsou IDIOTI, nedají si jedna a jedna k sobě a potřebují berličky ke každému kroku. Ach jo, za ten konec bych zabíjel. Kam mířím - děvče je úplně zbytečnou postavou. Start dobrý, zápletka nadějná, průběh fajn, konec šílenej, takže trochu rozčarování. Jedno zlhédnutí neublíží, ale zážitek ani prožitek nevznikne. ()

tranquill

Kvalitní napínavý thriller s drsňákem Liamem Neesonem. Poměrně originální téma je zvládnuto dobře režijně i herecky. ()

anitae

Když on ten Liam měl od začátku skoro až do konce takovou smůlu, ale moc jsem mu to nevěřila a z filmu jsem měla takový zvlášní pocit pohody, což je u tohoto žánru tak trochu divné. ()

Pekisan

Rejzo a Neeson musia byt nejaky kamosi, ked mu hra v kazdom druhom filme. Inak non stop ma bavil a prichytil som sa, ze cakam co sa bude dalej diat. Koniec bol trapny, ale dostatocne kratky, aby vo mne nezabil dobru naladu. ()

Ozzy2 odpad!

Uf, to byla sračka.Tolik kravin v jednom filmu se vidí málokdy.nechápu Neesona, že se do tohoto škváru propůjčil.Ale vlastně proč ne..prachy nesmrdí. ()

KafuR

3,5*. Do jistého momentu napínavý letecký thriller, který si tak trochu hraje s divákem a s jeho očekáváním. Neeson už má tyto role v malíku a s rejžou toho už také něco odpracoval, a tak by se mohlo zdát, že k dobrému filmu nic nechybí. No to také ne, spíš přebývá. Většinu filmu, kdy divák s Marksem zabijáka hledá a snaží se, aby to skončilo co nejmenším kopcem mrtvol si vlastně ani není nač stěžovat, ovšem při poslední části se tvůrci nechali příliš unést a závěr odbyli po vzoru tuctových zakončení známých z každého druhého filmu. Škoda. ()

ViktorS

Parádny akčný thriller, ktorý ma držal v napätí až do samotného konca. Liam Neeson je tu vo svojej role. Naozaj vydarený film. ()

Hpatrik

Opravdu solidní thriller a další nepřehlédnutelný zářez do žánru Neesonovek. Áčkové obsazení, zručná režie a příběh plný napětí, a i přes velkou překombinovanost a několik logických kiksů v závěru, si to dobrý dojem udrží. Spokojenost. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu