E lan

Neskutečně napínavý akční film s charismatickým Neesonem a trochu nevydařenou závěrečnou pointou. To ale rozhodně nic nebere tomu, že se člověk celou dobu klepe a sleduje s napětím co se stane. Vynikající dílko! ()

Pavita

Řekla bych že je to klasický akční snímek s Liamem Neesonem v hlavní roli. Což neni nic špatného film má myšlenku je dobře zpracovaný a super zahraný určitě vřele doporučuji ()

Franc1s

Liam Neeson je stále frajer a na každej akční filmek s ním se neskutečně těším. A ne jiné to bylo teď. Letadlo, L.Neeson, terorismus, prachy, akce, zamotanej příběh - ani jedno zde nechybělo, přišla i chvíle na mrtvou dceru, alkoholismus apod. Avšak mě to všechno tady nějak sedlo a bavil jsem až do konce. I předešlý film "Neznámý" v jejich spolupráci stál za to. A klidně se podívám i na další. 8/10 ()

Acrobat

Znova sa dostávame do boja ideí slobody a bezpečnosti. Čo je viac, je každému jasné. Tu to ale chlapci vysvetľujú značne Macchiavelistickým spôsobom. A ten spôsob sa nepáči hlavnej hviezde v oblakoch Liamovi, ktorému tieto veci idú, aj keď ide o alkoholizmus, rakovinu. Zbytočná Moore a lietajúce dieťa v závere potvrdili rozpadové tendencie kvalitne gradujúceho aerothrilleru zmeniť sa v rozprávku. Ten môj magický záujem ako to všetko dopadne, okorenený úžasnou a v oblakoch málo vídanou dávkou skutočného napätia a neistoty. Serraovi ďakujem za potmehúdske koketovanie s Alfredovými postupmi a to , že bol schopný zasadiť ma do stoličky bez možnosti vstať. No na závere a odfláknutých efektoch je potrebné zapracovať, príapdne ich vynechať... (videné na zemi 27.05.2014, BDrip) ()

PedroPo

Dal bych i 4 *, jenže to by Non-Stop musel být: - o půlhodiny kratší; - s víc bojovýma scénama; - jít rychleji k jádru pudla (prostě stačilo, aby lidi začali umírat dřív :) Neeson to pořád má, ale 72 hodin (první díl, ten druhý nestál za nic) už se asi opakovat nebudou. ()

crackonosh

Možná že kdyby Non-Stop někdo natočil v osmdesátých letech, tak se z takového thrilleru ve vzduchu všichni poděláme blahem. Ale je rok 2014 a podobné hovadské závěry už nikomu nežereme. Půlku filmu všechno šlape dobře, když si odmyslíme traumata s dceruškou a cucání z flašky. Pak se to ale začne trochu hroutit, až si nakonec užijeme tradiční přestřelky, bitky, výbuchy a happyendy, za které by se nemuseli stydět ani kluci z Komanda nebo Die Hard. ()

Simomon

POSLEDNÍ SLOVO: Non-Stop je nenáročným filmem, který chytne diváka hned od začátku. Celý děj se odehrává na palubě letadla a s takovou tou podezíravou napínavou atmoškou pracuje moc pěkně. Škoda jen krkolomného konce, kde se postavy začnou chovat naprostto nelogicky vůči svému psychologickému vykreslení a o trapném americkém závěru škoda mluvit. Na podruhé Non-Stop určitě nebude fungovat, ale pořád je to žánrově dobře natočený thriller. Pro mě oddechovka, 3/5*. ()

Primavera

Napínavé, nenáročné, väčšinou nečakané zvraty, takže som si to super užila a odpustila som tvorcom filmu aj sentiment s malou ustráchanou krpaňou, nesedeli mi na postavu profíka - šerifa ani výlevy o súkromí a leukemickej dcérke smerom k cestujúcim, ktorým to bolo aj tak fuk, triasli sa hlavne o svoj život a ešte zopár nezrovnalostí, pri ktorých by ľudia z leteckej brandže zavýjali od rehotu, ale ok, je to akčný film a treba to tak brať. ()

lakart

Žánrově velmi povedený, napínavý a temný thriller, kde Neeson exceluje a jenom potvrzuje, že takové role mu prostě sedí. Opravdu jsem se dobře bavil a děsil se závěrečného odhalení, které sice trochu zklamalo, kdy se nedočkáme vysvětlení některých dějových linek a detailů, ale i tak se jedná o nadprůměrný film, kdy se tvůrci rozhodně nemají, za co stydět. 80% ()

netWoor

Vynikající. Kdysi jsem žral podobné filmy s Willisem. Ten pravda víc hlásil, byl víc dobitej a vše bylo takové ... méně obyčejné, ale však právě proto dostával Bruce pět hvězd a Liam jen čtyry. Fakt pěkný, ale jen na jedno zkouknutí. ()

ER

Nějakou dobu se mi to jevilo,jako hodně slušná podívaná ,ale postupně přišly momenty z kategorie "to snad ne" a opět došlo k tomu,kdy se výslednému dojmu ve scénám podřizuje logika. ()

Claude Speed

Ať je Liam kde chce, vždycky to rozjede. Filmy s ním jsou neskutečná jízda, a Non Stop není výjimkou. Skvělá akce a hlavně zápletka, která strhne k nevídané pozornosti. Poctivá akční filmařina jak oranžáda a malinovka od Poděbradky. U takových filmů už zamrzí snad jen ty vyloženě blbé a otravné konce... BTW Liam do Expendables ! ()

balcazar

Je mi to úplne jedno! Je mi jedno, koľko klišé scén či výrazov, koľko chýb ostatní v tomto filme našli. Ja som od napätia a zápletky ani nedýchal a to je pre mňa pri podobných filmoch hlavné. Mám rád filmy, v ktorých môže byť vrahom úplne hocikto (v tomto prípade aj samotný hlavný hrdina, riešiaci prípad), mám rád, keď sa to deje na jednom malom priestore, akým lietadlo v tomto prípade bolo. Liamovi Neesonovi tieto charaktery jednoducho sedia. Opakujem, ja som sa od filmu nedokázal odtrhnúť a nie som ochotný a schopný znížiť hodnotenie ani kvôli záveru, ktorý sa mi zdal až zbytočne prešpekulovaný. Akoby sa v ňom tvorcovia miestami trochu strácali, no katastrofa to zas zďaleka nebola. ()

Mik_e

Liam Neeson je prostě v kurzu a to je špatná zpráva pro všechny zločince, je tomu tak i tentokrát. V letadle umírají cestující a Neeson jako vzdušný šerif je jediný, kdo je může zachránit...První dvě třetiny jsou vynikající, děj je napínavý a film má atmosféru, kterou se podobným snímkům daří budovat jen stěží. Poslední třetina bohužel sklouzne do průměru, i tak ale výborný akční film. ()

Lupes

Ale, ale, přátelé! Promluva k americkému lidu, po které všichni zase táhnou za jeden provaz, opuštěná bezbranná holčička a další emoční vydírání. K tomu efektní a technicky velmi nepravděpodobný závěr, drsní chlapi s pár škrábancema... to vše patří do jiného žánru. Jenže v tomhle nehraje Stallone a tváří se to jako seriózní thriller. Proto nelze jinak, než smutně pokývat hlavou. Tohle se nepovedlo. A tak pěkně se to rozjíždělo, vlastně rozlétlo... ()

gemi

Ďábel je v detailech. Skvělý námět a výbornou první polovinu filmu potápí typická devadesátková nedotaženost, zkratkovitost a nedomyšlenost. Škoda, nebýt toho (a laciného brnkání na city), bylo by to na čtyři. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu