Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné. (oficiální text distributora)

Martin741

Dalsia hororova nuda, ktora pracuje s ducharskou atmosferou, a pritom to vobec nevie. Bat sa nebolo coho, teda okrem retardovaneho scenara a prisernych hereckych vykonov. 5 % ()

-Bomba-

Nemastné neslané ale hlavně nudné. První třetina filmu je celkem svěží ale čím víc se děj posouvá ke konci, tím víc jsem se nudil a doufal v konec. Podobnost s Boogey Manem je nespochybnitelná.... ()

kosta73

Ze začátku svižně se rozbíhající staromodní horor, který sice nevypadal na nic nového pod sluncem, ale přesto sliboval příjemně strávenou hodinku a půl. Až na poněkud rozvláčnou střední část a neuvěřitelně provařenou podobu " jich " se hlavně díky již zmíněnému začátku, závěrečné honičce v metru a samotnému závěru moje očekávání víceméně naplnilo. ()

TO

Hodně průměrný horor, ale je koukatelný, i když jsem si ho musel pustit v poledne, neboť v noci jsem u něj pokaždé usnul. Vlastně ani nevím, proč se mi líbil, protože nebyl moc strašidelný, neměl kvalitní příběh ani strhující závěr. ()

lucascus

Bída, bída a ještě jednou bída. Tvůrci záměrně používají hororové klišé, která však ve špatném provedení nevyvolá hrůzu, ale spíše úšklebky. Oklepané scény jako bazén ve tmě, liduprázdné metro, pustá noční silnice, blázinec, to už tady prostě hodněkrát byla, a většinou lépe zpracováno. Noční můry byly ztvárněny katastrofálně (tedy vůbec ne hrůzostašně), herci podávají velmi průměrné výkony. Jediné, co mohlo zaujmout, byl zajímavý námět (dětské noční můry, které pohltí člověka), ovšem ten byl pohřben během prvních desítek minut filmu. ()

Ravi

Čekal jsem slabou duchařinu, ale dostalo se mi lehce nadprůměrného hororu s celkem originálním námětem. Vzhledem k tomu, kolik to stálo a jak je to tu hodnoceno musím dát 75% = 4/5, protože nesouhlasím s názorem, že tento film stojí za ... Celkově by mohl příběh trochu více gradovat a rozplétat problematiku bubáků, ale pokud Vám nevadí, když tvůrci drnkají na nervy tím, že se zaměří více na psychiku postav, než na lekací scény, tak je tento snímek pro Vás. A krom toho je velmi těžké natočit horor, který by se ničemu příliš nepodobal. ()

sedm.1

Nevídaná nuda!Rádoby atmosferický horror o "bubácích",kde se po celou dobu nic neděje,oni bubáci jsou nulový,stejně jako zmíněná atmosféra.Ono se totiž vůbec celkově nejedná o horror,ale spíš jen o nějaký chatrný paskvil určený pro tv seriál tajemných příběhů.K tomu naprosto slabounké herecké výkony v čele s totálně nesympatickou a protivnou titulní hrdinkou.Závěr pak jen dá celému filmu odpovídající tečku,že to bylo vlastně celé o ničem a zbytečné.Bez napětí,bez života,katastrofa! ()

bari68

Bez nápadu, myšlienky,atmosféry,strachu,napätia, ba dokonca bez zápletky,avšak žiaľ s naivitou,stupiditou,kŕčovitosťou a nudou.Ono aj so všetkými týmito negatívami nejde až o tak zlý film,ale obsahovo je to veľmi prázdne. ()

iXtr3m3

Je to možno trošku viac teen ako by som chcel, ale je to dostatočne desivé, dostatočne hustnúce a technicky postačujúce. Takto vidím dokonalé béčkové DirectToDVD hororové dielko. ()

BlueZero

Horor s velmi slabou gradaciou deja. Zaujimava tema strachu z detstva sa dala rozpracovat lepsie. Slaby herecky vykon vsetkych protagonistov filmu tiez moc nepridal. Ale lakacie sceny su dostatocne dobre na to, aby z tohto filmu vznikla dobra skupinova zabava. ()

Schuldiner

Takovou dobu jsem tento film hledal až jsem ho nakonec s cizí pomocí našel.. Docela to jde, sice to asi stačí vidět jednou, i když jsem to teď viděl podruhé, ale jako psychologický horor to docela funguje. Tu spoustu dějových náhod přičítám jednoduše efektu, aby to prostě mohlo býti tak trochu psycho. No...ale stejně asi nakonec udělím slabší hodnocení. A to hlavně za jeden zásadní dějový nedostatek, za to, že jednotlivé postavy se, i přes svůj panický strach ze tmy, nesnažily zůstat s někým, nebo prostě někde, kde by se mohly cítit v bezpečí. To mi nedávalo smysl. ()

TERRORDROME

Celkom slušný hororenko pracujúci s motívom "strašidla v skrini". Hrdinovia sú totiž prenasledovaní bližšie nešpecifikovanými príšerami čo sa vynárajú z tmavých kútov. Atmosféra je pomerne hustá, Osobne oceňujem že tvorcovia nechávajú hrdinov/obete poriadne psychicky zdeptať než ich ten hnus skaderuka-skadenoha schramstne. Naopak kritiku si zaslúži spracovanie ktoré ničím nevybočuje zo štandardu na ktorý sme za toľké roky zvyknutý a to hlavne v "akčných" scénach, kde utekajúcu obeť čosi klasicky vtiahne do tmy. Trošku sa s tým pohrať by nezaškodilo. O čo vlastne príšerákom ide sa nedozvieme, čo je asi dobre keď uvážime že vysvetlenie by bolo s najväčšou pravdepodobnosťou akurát stupídne. Na druhú stranu však potom trochu štve nezodpovedaný motív "čipovania". Tajomný votrelci totiž voperujú vybraným osobám do tela nejakú kostičku či-čo a potom ich nechajú zo 20 rokov na pokoji než si po nich prídu. Asi ich nechávajú dozrieť, aby boli správne odležaní. No nič, dôležitý je fakt že som sa nenudil, napätie bolo prítomné a herečka v hlavnej úlohe sympatická. ()

Magika82

Příšerky podobající se jako vrána vráně těm z filmu Riddick: Kronika temna. Skrze skříně a tmavé koukt vylézají, aby vtáhli oběti do svého světa a zřejmě si na nich pochutnali. Patrně je obklopuje EM pole, protože světlo při jejich příchodu pohasíná. "hrdinové" filmu jsou navíc označkování jakýmsi platfusem v podobě kořene pokojové rostliny... Pro Kristovy rány! Jak jsem abstinentka, tak až narazím na skvělý mysteriozní horror, tak si snad otevřu láhev vína. Že v ložnici nemají na noc být pootevřeny zásuvky komod či dveře skříní, že zrcadla nemají odrážet postel, a dveře se nemají otevírat tak, aby jejich hrana (ta s klikou) "ukazovala" na postel, to snad ví každý, kdo se trochu zajímá o ezoteriku a Feng shui. Důvod nespočívá v příšerkách, nýbrž z mnoha výzkumů spánku, který potvrdil, že u 78% z více než 26 tisíc testovaných osob EEG a následně sami testovaní potvrdili, že měli neklidný spánek nebo měli noční můry (pachy z prádla, zbytky parfémů, atd. v mozku nastartují dlouhodobou paměť. Ta se pak "hádá" s krátkodobou ve fázi REM). Zrcadla zase fungují jako rušivý prvek. A hrana křídla dveří narušuje plynulý tok energie v místnosti. Vzhledem k tomu, že já sama mám ráda tmu, a mnohým sousedům trvalo než si zvykli, že jsem doma, i když nevidí svítit světlo (pokud není doma i manžel), dosud mne nic nesežralo (ironické souvětí). Jedinou hvězdu dávám za snahu o navození temné atmosféry. Ovšem vzhledem k tomu, že k horroru chci kafe, cigarety, klid a tmu, byl jediný výsledek ten, že jsem hůř viděla na popelník. Těch 25% opravdu z milosti... ()

jasanka

Ano, chvílemi jsem byla napjatá a chvílemi jsem se "bála". Za to dvě hvězdičky. Ale bohužel mi tam něco chybělo, to "něco", co dělá z obyčejného hororu horor děsivý a takový, který vám ještě za pár měsíců nebo let zůstane v hlavě. Což není případ tohoto filmu. ()

rusty09

Nápad nebyl špatnej, ale to provedení dost pokulhávalo opět. Lekl jsem se trochu jednou a díval jsem se nato s 8 letym synovcem, kterej se nebál a navíc se mu to líbilo a nechtěl jít domů, takže za horor bych to nepovažoval. Navíc debilní třesavá kamera, kde nebylo nic vidět a momenty, kdy jsem něco čekal, tak trvaly celou jednu sekundu a okamžitě byl další snímek. ()

koniklecka

Přes povedený začátek si film už tempo neudržel a konec vypadal, jako by došly nápady. Celý film byl o tom, že jeden z těch tří byl sám a slyšel nějaké zvuky a zhasínala elektřina, pak byl sám ten další, slyšel zvuky a zhasínala elektřina...a tak dále. Až postupně scénky přistřovaly... Ale bylo to občas celkem napínavé. ()