Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

intheend odpad!

Nová dokáže posrat opravdu všechno. Je to strašně dlouhý a nudný. Většina překážek je jednoduchá a jako, když můžete všechny překážky ''zdolat'' způsobem, že skočim do vody nebo do bahna a ještě je to někdy rychlejší, tak to je fakt ubohý. Další věc jsou až na výjimky zcela neznámý ''celebrity''. Koho zajímaj nějaký trapný rozhovory s nima? Komentování stojí taky za prd. A proč? proč proboha musí bejt všechno česko-slovenský? Kdyby si radši koupili práva na vysílání originálu a nestrkali do TV tendle hnus. Za Železnýho byla Nova suverénně nejlepší, ale to co předvádí poslední dobou je odpornej hnus. ()

Peterek82

Americký Wipeout je prdel od začátku do konce, protože tamní hráči si to užívají, nikam nespěchají a dávají tomu šťávu. Tady to z našich celebrit chtěl už mít každý za sebou, tak honem honem přez překážky. Nebýt Maroše, tak se asi nezasměju. Takže jedna ze dvou hvězdiček je za Maroše v týmu. Jinak to byl v podání českého moderování a týmu naprostý propadák a ztracený čas. ()

vojta033

V televizi už neví, co nám nutit. Jednou se to dá přežít, ale proč koukat na skoro to samé více krát. A perlou je hloupoučký (nebudu používat silnější slova) moderátor, jehož jméno by se nemělo vyslovovat nahlas. Ten ani neví, jaký je rozdíl mezi kotrmelcem saltem.... ()

ajfelka odpad!

Ten originál jsem viděla asi pětkrát - měla jsem to jako kulisu k uklízení. Byla to neskutečná kravina, založená jen na tom, že se posmívám soutěžícím, kteří se nemohou dostat přes divné překážky. Sranda to nebyla žádná, jen trapnost a trapnost. Poslední dvě slova shrnují můj názor na tento Souboj národů. ()

dudel3333

všetky narody tam posielaju niekoho čo aspoň nejaku tu kondičku ma a vie čo je šport.Ale Markiza a Nova tam pošlu kvázi "celebrity" a čo dokažu veľke a trapne NIČ.Aspoň tie pipinky môžu krutiť zadočkom,lebo nič ine nevedia ()

stenrik

Středa večer=Wipeout Soubouj Národů. Po shlédnutí britské i amerciké verze Wipeoutu jsem prostě MUSEL vidět tohle a je to paráda. Jen mě štve, že vůbec nemění překážky, to je ovšem maličkost. ()

sidthekid

Takto to vypadá, když úspěšný pořad převezme naše úspěšná TV stanice... 60% záběrů jsou rozhovory s našimi ,,hvězdami" o tam, jak dostávají na prdel od ostatních. Ano, pár úžasných pádů se tam objevilo - za to ta jedna hvězda, ale celkový dojem je hrozný. Moderátorská dvojice se snaží, ale spíš připomíná dvojici Vydra-Boušková v Prostřenu - spousta rádoby vtipných hlášek, postřehů a komentářů, ale ve výsledku velká nuda... Jediná šance je začít vysílat originální americkou verzi s původním dabingem a titulkami... ()

Scottman odpad!

Budu tvrdý: Soutěž mi přijde jako nešťastný, nepovedený a nenápaditý pokus o vykradení Her bez hranic a jejich říznutí Takešiho hradem. ()

SobikGSXR odpad!

Na jedné naší nejmenované stanici, dobře, byl to Barrandov, začali vysílat originální wipeout, který si na nic nehraje a člověk se baví úplně nenuceně. Co udělá TV NOVA? Urve tomuhle pořadu koule a myslí si, jak si Češi oblíbí tlachání rádoby moderátora a přetvářky aktérů. A co sem pořád tahají ty Slováky?? Jednou jsme se odtrhli, tak co jim zase všem jebe? ()

Glowlady odpad!

To je ale pi****ovina... omlouvám se, ale nemůžu jinak. Mohla by to být možná i zábava, ale pořád mi nějak nedochází, proč tam nacpou modelky a moderátory, místo aby tam dali nějakýho sportovce a my měli aspoň šanci dokončit jedno kolo. Takhle je to ostuda celýho národa! No fuj! Ani 1% nemůžu dát. ()

Karloz odpad!

Trapné a trapné. Rádoby hvězdy, zábava nulová a ještě to dětinské hraní si na kamarádké národy Česko Slovenska. Příští rok budeme hrát jako Československo i hokej? ()

Phoeniyx odpad!

Viděl jsem skoro všechny díly ale nedokoukal jsem to je to naprostá blbost. Slátanina a ztráta času! Nikdo neměl soudnost. ()

pegtr

Originální Wipeout se mi moc líbí a když sem zaslechl že se bude dělat dělat česká verze byl jsem nadšený.Soutěž se mi celkem líbila ale jedna hvězda dolu za obsažení celebrit které se až na vyjímky vůbec nesnažily a další hvězda za pro mě okoukané překážky(byl jsem zvyklý na překážky z 3. a 4.série originálu) a proto dávám jen 3 hvězdy. ()

Eisenmann odpad!

Další pořad, který dokáže tak jedině naštvat. Když pomineme celý ten bídný nápad, tak proč ostatní národy poslali sportovce a češi a slováci poslali celebrity??? Veškerá mizérie pojetí, nápadu, kamery, obsazení, režie atd.... je šílenstvím, které dokáže spolknout jen pravidelný divák TV Nova. ()

reccal odpad!

Panebože, za co mě trestáš! Jediný, na co se dalo dívat, byl Ondra Brzobohatý. Zbytek našich "celebrit" byla minimálně na pořádný průplesk, opravdu nechápu, proč do takových soutěží zvou tupé pseudomodelky, co jen piští a pohazují zadkem, a vyžilý vypatlance, co si potřebují udělat reklamu. ()

Tumbik odpad!

Víte jak totálně zkazit a posrat velmi dobrej americkej pořad? Stačí vám k tomu banda českejch ignorantů a Libor Bouček. ()