Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Zeck odpad!

Původní Wipeout (americký pořad), je zábavná odreagovačka, ve které se během 41 minut odehraje vše podstatné. Jsou představeni největší loseři na startovní dráze (pochopitelně je jim věnováno pár vteřin, aby divák nebyl znuděn), nejlepší a nejzábavnější držkopády (o tom pořad je Novo) a pak elitní závodníci, kteří si to ve finále rozdají o vítězství. Nova ale udělala Wipeout po česku. Jinými slovy, naprosto to posrala. Primárně se soustředí na rozhovory s celebritami, které znáté z českých telenovel a nebo reklam na Komerční banku, polovinu stopáže věnuje Kramárovi, který se slimáčím tempem sere dráhou půlhodiny, vy přitom nepříjdete ani o vteřinu jeho trapnosti. Chápu, že si všichni při natáčení užili spoustu zábavy, ale aby to mohli vysílat milionům lidí ve dvouch zemích, musí to být zábavné pro ně. Další podělaná variace na úspěšnou reality-show ze západu. 5% ()

LuciusWlk odpad!

Tohle je ubohost sama. Jinak se to nazvat nedá. Originál je alespoň pro pobavení. Vyjadřovat se k vystoupení česko-slovenských "paralympionikocelebrit" nemá vůbec cenu. Nedej bože, aby si někdo uhnal záděr na těch molitanových drahách. Tolik chráničů možná nemám na sobě ani já, když nás vrtulník v Alpách vysazuje na špici. Opravdu k smíchu a opět neuvěřitelně trapná snaha novy, trumfnout primu, která koupila lepší licenci. Staré dobré Hry bez hranic! Kde je vám konec. A doporučení pro moderátorské duo, komentující ty neuvěřitelně héééroické výkony: Postavte se metr od zdi, ohněte se a co nejprudčeji rozběhnout. ()

Chickenka odpad!

Naprostá hovadina, co si to ta Nova zase vymyslela? Snaha napodobit původní (americkou) či britskou verzi skončila fiaskem. Vtipné komentáře vyzněly jako naprosto ubohé...A navíc věnovat polovinu pořadu výkonu Miloše Kramára, jehož výkon ho spíše ztrapňuje než ho ukazuje jako dobrého sportovce. Naprostá ztráta času! ()

Chen

Nedávám tak nízké hodnocení jen kvůli tomu, že je módní kritizovat Novu (i když často oprávněně), dávám tak nízké hodnocení, protože je to opravdu katastrofa. Naše mutace byla "vykastrována", bylo odseknuto vše, co je na originále tak zábavného. Všichni víme, že spíše než o soutěžení jde o co nejlepší pády, co se stane v našem případě? Vytvoří se pravidla, ke kterým je snad potřeba příručka - penalizace sem, penalizace tam. Vizuální zpracování - bolestně chybějí malůvky a střih je opravdu zvláštní, zmatený, ale přesto nedynamický. Komentář - Bouček mi nevadí, mám ho relativně rád, ale tady jen suše konstatuje (překroucená) fakt a humor se nám nějak vytratil. Měl bych ještě více poznámek, ale jsem už moc unavený na to, abych je tu vypočítaval. On Wipeout - Souboj národů mluví sám za sebe, není třeba delšího komentáře. ()

AngiS

NECHÁPU TO. Wipeout má hodnocení víceméně nadprůměrný. A teď, když se to zjeví v trochu jiný formě, kde závodí i Češi, tak každej švihá odpad? Jenom proto, že to vysílá nova? Je mi volný kdo a kde (nepopírám že nerozumim tomu, proč je to rozmatlaný do několika dílů) to vysílá. Koukat na lidi, co ze sebe dělají trochu blbce je vcelku vtipná náplň večera. //EDIT: Už to trochu chápu. Ty neskutečný komentáře a žvásty okolo dokážou člověka brutálně otrávit. ()