Wipeout - Souboj národů (TV pořad)

Wipeout - Súboj národov

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko / Česko, 2011, 90 min

Kdyby tadytu nováckou akci nekomentoval L. Bouček, dal bych i o * víc. Nejde ani o to, jak to všechno funguje, ale hlavně o tom, co tam máme za lidi. A ten tým je jeden sympatický obličej vedle druhého. Je to něco novějšího, co tu dlouho nebylo. Navíc je to na mezinárodní scéně, což je super. Celkem dobrá soutěž a jak jsem řekl, O. Brzobohatý, B. Munzarová, M. Kramár a další. Super. Škoda toho Boučka a .... nebuďte tací jen proto, že je to na Nově...(3.9.2011)

• SaNcHeZ_cz

Odpornost! To jako někoho na nově napadlo, že bude strašně fajn se podílet na tomhle podvyživeném parazitu na původním pořadu? To si vážně někdo myslel, že když si budou hrát na novodobé Hry bez hranic v rámci wipeoutu, že jim na to lidí skočí? No dle ohlasu jim to u někoho vyšlo. U mě rozhodně ne. Po dvou dílech považuji za naprosto nemorální tohle udržovat při životě. Neustálé opakování informací, umělohmotné emoce a naprosto nesnesitelný Bouček v roli moderátora, který se snaží loudit spektrum emocí z naprostých banalit a ani trochu mu to nejde. Navíc je tu fail v použití názvu souboj národů podruhé pro soutěžní typ pořadu. Ne že bych chtěl vedení Novy nějak podezírat, nicméně čas od času by to chtělo drogy vynechat a ušetřené peníze s čistou hlavou investovat někde rozumněji.(6.7.2011)

• Xeelee

Z úspěšných Her bez hranic si vezmeme soutěžení národů, překážky a zbytek tak napůl obšlehnem z Takešiho hradu (bláznivý gumový překážky, radost ze soutěžení) a Ninja Faktoru (časovej limit, cílevědomí sportovci, kteří chtějí vyhrát), dáme spoustu prostoru účinkujícím „celebritám“ a především mizernejm moderátorům, najmeme neschopný kameramany, nudně to sestříháme a mezinárodní hit je hotovej. Je to tak blbý a trapný a vystupuje tam tolik neschopnejch „celebrit“, že se to musí líbit.(30.7.2011)

• Frajer42

Abych hodnotil jinak než odpad je to příliš umělé. Rozhodně jsem viděl dostatečný počet dílů na jednoznačný názor. Hrozně mě sralo hned několik věcí. Moderátorskou dvojicí, která by pochválila i slepému dobrý zrak, počínaje. Stupiditou většiny českých soutěžící končeje. Prostě další trapná soutěž na scéně. Vždycky se na podobné soutěže těším, protože ve skrytu duše doufám, že budou za něco stát. Po pár dílech jsem však zklamaný a odpaduji.(12.2.2012)

• PROROK14

Presne tak, treba tam poslať Kramára a ostatných strarcov, čo nevedia behať a k tomu treba aj šaškovať. Pritom neustále omieľať akí sme krásni a ešte aj pády sú šarmantné. Po treťom páde sa treba nechať odviesť pomaly potápačmi však Ferko? Radšej choď navrhovať handry a skandovať tú trápnosť že fashion team. Mi bolo na grc. Neviem čím to bude, že v konečnom zúčtovaní máme rádovo o pol hodinu dlhší čas ako ostatní, Švajda nevieš?(7.8.2011)