Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

GlaDOS odpad!

Originální Wipeout je hodně dobrá zábava. Tahle česká verze je jedním slovem trapná. Stříh je tragická, kamera špatná, komentátor trapný a soutěžící se snad řídí heslem "není důležité vyhrát, vůbec není". Nova udělala z Wipeoutu odpad. ()

sako44 odpad!

Originál v USA? 1 hvězdička. Kopie u nás? odpad! Mistři z televize, nemusíte kopírovat všechno, co se natáčí v USA.... ()

Jezinho95

Ve srovnání s Hry bez hranic vypadá Wipeout až trapně. Na první díl se ještě dalo podívat, ale ty další v podstatě kopírovaly ty předchozí a nevšiml jsem si ničeho novýho. Navíc soutěžící byli z řad "celebrit" a to rozhodně na atraktivitě nepřidalo. Celkově obrovské zklamání a 20%!! ()

barneybishop odpad!

Tak tohle se absolutně nepovedlo.... kdyby raději koupili pozemek na nějakém odlehlém místě v ČR a tam vytvořili něco podobného jako kousek od Los Angeles pro normální a obyčejné lidi a ne jen pro nějaké celebrity. -_- :) Moderátory bych nechal přesně ty, kteří dabují americkou verzi a voilá... česká Drtivá porážka je na světě. :) A lidi by se rozhodně jenom hrnuli....Doufám, že to nebudou jen sny, ale že to jednou bude skutečnost. :) Hned bych si to jel vyzkoušet. :) ()