Po jednom mejdanu se Joe Doucett probouzí v neznámém pokoji a vedle kocoviny má mnohem závažnější problém. Neví kde je, nemá své osobní věci a hlavně - nemůže ven. V televizi navíc hlásí, že jeho žena byla zavražděna a on je hlavním podezřelým, po masakru v jeho domě zůstala naživu malá dcerka. A tak to zůstane na dlouhých 20 let. V Bílém domě se střídají prezidenti a on stále neví, kde je, kdo ho vězní, na jak dlouho a proč. Den za dnem v jedné malé místnosti. 20 let. Zničehonic se probouzí venku na svobodě. Jediné, na co od té chvíle myslí, je pomsta, za kterou jde nelítostně a brutálně. Brzy navíc v telefonu uslyší: „Jestli chceš vidět svou dceru ještě někdy živou, odpověz na dvě otázky. Proč jsem tě nechal uvěznit? A proč jsem tě teď pustil ven?" (Bontonfilm)

w31rd0

Original sem nevidel a ani neuvidim, protoze od sebe spatne rozeznavam jednotlivy asiaty a kazi mi to zazitek, ale vsadim se, ze hlavni typek Brolinovi nesahal ani po previslej vychlastanej pupek. Konecne poradne sprostej a gore narez se spravne sick zaporakem a zaverecnou serii kvalitnich twistu, ktery davaj smysl. Az to vyjde na BR/DVD, tak to, doufam, pujde do cervenejch! ()

Houston1

Ja ako nedotknuty korejskou verziou a neznaly toho o co pojde mozem len a len chvalit,vlastne ani neviem preco som tych hviezd nedal 5.tento film je skvely ()

Spots

Originál jsem přes mnohá doporučení neviděl, takže naštěstí nebudu srovnávat. Zřejmě bych hodnotil hůř, nicméně takto mě film velice bavil, vůbec jsem netušil pointu a s každým dalším odhaleným kouskem mě zápletka upoutávala víc a víc. Některé akční scény sice působily trochu komicky, chování některých postav nereálné (podle mě), ale vše se dalo překousnout. Celkově musím hodnotit opravdu kladně, určitě mi film na chvíli uvízne v paměti. Velmi pěkné 4 z 5ti. ()

cheprer

Tohle je naprosto zbytecny a oproti orginalu hloupy, orginal je jenom jeden a ma vsechno co ma mit, tohle mi prijde jako verze pro retardovany - tim mam na mysli ze tady je vsechno receno naprosto jasne, co se deje, proc se deje a jak se deje, zatimco v orginalu ne, tam to vsechno jakoby vyplyne samo a proto je mnohem lepsi. ()

Bobymovie20

Příjemné překvapení, důkladně promyšlený příběh na jehož vysvětlení si budete muset počkat až do konce filmu ale neustále nad ním budete přemýšlet. Opravdu nečekaně dobrý snímek, parádní thriller ! Toť vše, ale všem to nejspíše nesedne. 8/10 ()

RonnieR

Originál od šikmáčov som nevidel! Spike svoju robotu zvládol k spokojnosti divákov! Film ani na chvíľu nestratil tempo, herci( zvlášť Josh) OK, scenár slabší, ale napätie to všetko vyváži! 71% ()

badmad666

Dá se na to koukat a pro ty co neznají originál,nebo nedávaj asijskou kinematografii,to bude parádní drsnej nářez. Mě prostě trochu štvou americký neustálý remaky-ať už Oldboy,nebo Milenium. Podobných případů najdeme v posledních letech čím dál tím víc-bohužel. Proto tak malé hodnocení,i když si ho herci asi nezaslouží-čistě můj subjektivní pocit ()

Muad

No já vám lidi nevím. Pointa, která je čitelná téměř od začátku filmu, mě na konci vůbec nešokovala. Příběh je postaven na konstrukci tak chatrné a nereálné, že moje analytická část mozku říká prostě ne. Bitky s kladivem a noži působí lehce řečeno směšně. John Brolin je příklad dokonalého ošklivce, který ale naštěstí umí hrát. Stejně tak velmi pohledná Elizabeth Olsen. Bohužel je to ale málo. Ten film nemohl být lepší, protože zápletka je tak pošahaná. Originál jsem neviděl a upřímě mě to k němu ani moc netáhne. ()

Edwin44

Tak tohle byla parádní jízda, sice to chvílema bylo až přehnaný viz bitka asi s 20 chlapama, ale já tohle zkrátka můžu. Josh Brolin byl výbornej, upřímně nedokážu si tam představit Willa Smithe (viz. zajímavosti) :-D) Konec ten byl naprosto, alespon pro mě, nečekanej a dost šokující. Když jsem tohle shlédnul, tak jsem si poprve v životě snad řekl, že musím vidět originál tohohle filmu - i když zrovna asijský filmy moc nemusim. ()

Profík

Originál jsem viděl dostatečně dlouho předtím, tak jsem do toho šel poměrně nepoznamenán a líbilo se mi to dost. Má to solidní atmosféru, Josh Brolin je vynikající, akční scény jsou výborné. Má to sice některé lehce nedotažené momenty, kde trochu skřípe logika, i když to by se dalo asi říct i o originálu. 80%. ()

majki41

Tie komenty co sa tu napisaly ma dostavaju toto okolo oldboya ani nesilo to je ako keby niekto robil remake na strach a hnus las vegas co stoho moze vzniknut jednoducho katastrofa ()

EagleSK

Tri hviezdy za kladivo, za Olsenku a zaujimavy namet. Na film sa nepozeralo zle, hlavne akcne sceny boli vypiplane, vadilo mi tam vsak vela nelogicnosti. Asi som to mal pozerat ako slasher, nie ako dramu, no. ()

kaja321t

Na tento film jsem šla do kina aniž bych od něj něco očekávala,neviděla jsem žádný trailer a ani jsem nevěděla,že je to remake.Hned první co mě potěšilo bylo obsazení Josh Brolin,se mi na takovou roli perfektně hodní a myslím,že se s ní skvěle popral.Není to rozhodně žádný svatý hlavní hrdina,kterému fandíte od začátku do konce.Ba naopak na začátku zbědovaný ochmelka se stereotipním zaměstnáním,co se nevěnuje rodině a radši utápí svůj žal v alkoholu.No a nejdnou z ničeho nic tvrdé probuzení v hotelovém pokoji bez možnosti ho opustit.Což už,tak je dost drsné,ale věznitelé o kterých toho moc nevíme,krom toho,že se vyžívají v mučení mysli,mu dokážou opravdu okořenit pobyt.Už buď tím,že mu v televizi pouští to,že mu zavraždili ženu a jak si celý svět myslí,že zabil svou manželku a opustil svou dceru.Poslouchá o své dceři jak roste a pere se,se životem a snaží se zapomenout na temnou minulost.Prvních pár let jen utápí svůj žal ve vodce a vymýšlí nové a nové pokusy o sebevraždu,což mu samozřejmě věznitelé nedovolí.Když si najde živou bytost ve formě krysy co by mu aspoň trochu mohla spříjemnit pobyt,tak mu jí zabijí.No a jednoho dne se sebere a začne se sebou něco dělat,začne cvičit a vymýšlet jak se z pokoje dostat a přijít na to proč ho někdo vlastně uvěznil.Do této doby jsem na film koukala s lítostí a zvědavostí co z toho bude dál?Přijde na to kdo a proč ho uvěznil?Ale taky jsem přemýšlela nad tím co,tak hrozného mohl udělat,že ho někdo takhle potrestal?..no film ve mě opravdu vyvolal hodně podmětů k zamyšlení.No film nadále gradoval a z dost nesympatického prvotního opilého hlavního herce se stal nabušený odhodlaný hlavní hrdina,kterému fandíte a jen co se začne probíjet ven ze svého vězení,tak už ho uplně žerete,jak vybuší kladivem asi tucet chlapů a ten dinamický boční záběr to ještě podtrhuje a pak,když se na scéně oběví věznitel sám velký Samuel L.Jackson,tak teda aspoň já už jsem ten film uplně do slova žrala.Je to temný triler,ale místy u těch bitek se člověk i zasmál a u konce je nějaké i to vzrušení a pak zároveň obrovská nechuť,když člověku ještě dřív než si to potvrdí dojde,že se jedná o incest.A tím pádem smutný konec,kde sice hlavní hrdina zpáchal pomstu,tak jak plánoval,ale vlastně nemám žádné za dosti učinění a připadá si snad možná ještě hůř a nechá se zavřít zase zpět mi přijde opravdu tragický.Ale nečekaný a tím pro mě zajímavý.Ne typický otřepaný happyend a nebo naopak temný konec kdy nevyšlo nic a člověk je vlastně taky smutný.Tento film ve mě prostě zanechal mnoho pocitů a oprvdu se mi moc líbil a byla jsem schopná o něm,takhle dlouho psát a to jsem to ještě zkrátila.Takže za mě 5 hvězdiček a to jak za obsazení,styl kamery,sice okopčený,ale supr scénář,prostě není to asi film pro každého,ale myslím,že určitě stojí za schlédnutí. ()

JerryPilsen

Wtf děj nejříve naruší úplně nesmyslná scéna s fotbalisty,posléze idalší účelové rvačky.A konec snad vymýšlelo dítě,to snad jinak není možný,vymyslet takovou konstrukci. ()

leo_kure

Po dokoukání filmu jsem se nezmohl na víc než říct:,,Wow"... Prostě skvělý film se skvělým příběhem a atmosférou... Ale to co tam ukazovali na konci tak jsem si říkal:,,Proč to dělá však je milionář!" Když pak odhlalil celý příběh tak tam bylo vcelku nechutné zjištění... Ale fakt jsem se do toho filmu zažral, ale chvilkama byl film dosti nechutný... ()

kudryj

Jo,tak to byl mazec,ani sem netušil,že je to remake,tak sem si hodnocení nechal,až po shlédnutí originálu a ejhle tohle je mnohem drsnější a dynamičtější za mě tedy původní verze 70% a tato verze 90%. ()

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers