Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

Otakara

Ano, v podstatě je to blbost. Na rozdíl od mnoha dalších blbostí je to ale vtipná blbost. Proto tak vysoký hodnocení. Scéna "vole a co tam mám já? "bezva a co tam mám já" "vole, a co tam mám já!" mě vždycky rozesměje. ()

LadyNicole

Proč ne? Celkem fajn film na nudné nedělní odpoledne, který asi nenadchne a druhý den nebudete vědět, o čem film byl, ale jsou tam scény, u kterých jsem se fakt pobavila. Průměrný film který si nezaslouží nic jiného než průměrné hodnocení. ()

Lenka H.

Neskutečná blbina, ale dostalo mě to. Fakt jsem se hodně pobavila. Tenhle film se prostě nesmí brát vážně. Hlášky z tohoto filmu u nás úplně zdomácněli. Už se těším, až si to znovu pustím. ()

Lazy87

Sice je to další americká opičárna pro teenagery, ale pár fórů tam bylo v klidu. Pár zase na zabití, ale jelikož jsem to vydržel dávám průměr. ()

anet71 odpad!

Herecké obsazení i nápad filmu, jakožto postupné rozvzpomínání si, co se stalo včera večer, pro mě byli impulzem se na film podívat. Ovšem jediný pocit, který z toho dodnes mám je znechucení. Nechápu, jak takový film mohl vůbec někdo natočit, nechápu, jak se herci jako jsou Kutcher a Scott mohli tak ztrapnit hraním v tomhle paskvilu plném trapných scének a ještě trapnějších vtipů, jehož děj (pokud nějaký existuje) absolutně nedává smysl. Absolutní ztráta času. Naprostý odpad! ()

Binkys

Klasická americká teenagerská komedie, u které si odpočinete a pokud to budete brát opravdu jen jako zábavu bez očekávání silného kulturního zážitku, tak si ji i užijete. Není zde nouze o pěkné pokoukání na mladá ženská těla, ale ani o opravdu humorné scény a pár hlášek, které jsem slyšel už v reálném životě. A celé se to odehrává kolem velice žádané věcičky s názvem PŘEVADĚČ SPOJITOSTI. ()

shakeXL

Sci-Fi / Akční / Mysteriózní???????? Si děláte srandu? :D:D Normální teen/age komedie o dvou mamlasech kterých je spolu s Roadtripy, Eurotripy atd. plno. ()

missteeque

Nejlepší scéna je pro mě ve sklepě v kleci a s Vietnamským obchodníkem, jinak nůďo, nůďo a zase nůďo. Jesse a Chester jsou na facku. ()

NellieLovett

Nevím no, k této "komedii" jsem se vrátila po letech a musím říct, že mi to přišlo trapné, nudné a už vůbec ne vtipné. Po 20minutách, kdy se začal hledat onen slavný převaděč spojitosti, jsem se radši otočila na druhý bok a vcelku dobře se prospala. ()

Frndulina1

Prej komedie a scifi :D zasmála jsem se jen jednou, ke scifi to mělo hodně daleko. Je to blbost o nějakém Převaděči spojistosti a dvou pitomcích co z minulého večera všechno zapoměli. Prostě trapas. Ani nevím co mě přimělo dokoukat to do konce. ()

deedulka

Dva chlapci po výplachu mozku, kteří neustále vypatlaně hledí s otevřenou pusou, hledají svou káru. Typická trapná americká komedie pro vymyté mozky, plná ubohého humoru. ()

Danny71

Jedna z báznivých komedií typu Eurotrip nebo Šílený rande. Někdy mě to připadalo ujetý až moc, někdy se zase film nevyhnul hluchým místům, kdy to spíše bylo trapný než veselý. Bavil jsem se ale docela dobře, pár fórů bylo skutečně dobrých (např. pštrosí farma). Naštěstí převažují spíše ty lepší, takže hodnotím jako nadprůměr (8/10). Žádný duchovno v tom nehledejte, je to "jenom" komedie na zasmání, ale mě to stačí. ()