Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici. Barnum začíná svou životní cestu vedoucí až k hvězdnému úspěchu s naprosto prázdnou kapsou, za to však s hlavou plnou fantastických nápadů. Díky nim vytvoří a postupně sestaví fascinující show zaplněnou úžasnými žongléry, tanečníky, akrobaty, vousatými zpěvačkami, nejsilnějšími, nejmenšími i nejvyššími muži. Z jeho představení se navzdory mnohým předsudkům stává celosvětová senzace. A Barnum úspěch své show dokáže náležitě podpořit pomocí do té doby nevídané reklamní kampaně, která mu vyslouží označení „princ humbuků“ a jeho jméno se stává synonymem pro pořádně nafouknutou propagaci. (CinemArt)

mysiouxsie

Dávám tři formální hvězdičky za životopisný aspekt, ale jinak to se mnou ani nehnulo. Muzikály mě nebaví, cirkusy nezajímají a tato popová muzika se mých uší moc nedotýká..Hugh Jackman mi není sympatický a na Zaca Efrona jsem alergická. No docela chápu, že byla o rok posunuta premiéra kvůli kolizi s La La Landem. V bezprostředním srovnání by to nebyl Největší showman ale největší propadák..i když teda v míře patetičnosti by si mohly oba filmy vzájemně gratulovat. ()

Scraffy

Aj keď neznášam muzikály, tak tu mi tie pesničky až tak nevadili, keďže boli podané svižne a nápadito. Kostýmy a efekty sú veľmi fajn a obsadenie na čele s Hughom Jackmanom je veľmi super. Málinko mi akurát vadilo obsadenie Zaca Efrona, ktorého moc nemusím. Síce som čakal niečo viac o živote P. T. Barnuma, ale aj tak som sa celkom bavil. ()

elimS

85% - komentář 20ti slovy: Na můj vkus až moc zpěvu, ale skvělý Hugh Jackman to prostě táhl + zajimavý příběh a chytlavé písničky. Film, který zvedne náladu. ()

GameboyNES odpad!

sakra, blbá volba filmu do práce. Čekal jsem nějaký pořádný zrůdy, nasranýho Wolverina a Micheliny kozy. No a dostal jsem trapnej buzikál o hovně.Viděno na Alcatel Pixla 4. 7.palců. ()

Maniik88

Tak som sa nechal po sto rokoch prekecať na muzikál a nebolo to zlé. Hlavne vďaka pesničkám a Hugh Jackmanovi. Ako tie pesničky urobili fakt 50% filmu a keby neboli také dobré, tak to nedopozerám. Je to celé haluz, pop pesničky v 19. storočí. Je to taká podprahová LGBTI aktivitka, ale všetko odpúšťam, lebo som po pozrení filmu odiešiel z izby s lepšou náladou ako som do nej vošiel, proste ako sa hovorilo vo filme. Dokonca aj Efron bol znesiteľný a krásná Zendaya s ním. Hugh si to vyslovene užíval, asi mal radosť, že si môže aj poplakať a nemusí len drtiť v posilke a tasiť drápy. Rebecca Ferguson bola čarovná. Pekné skoro ako Disnyovka, akurát s lepšími pesničkami, rýchlejším spádom a podobne naivným príbehom. ()

Najt

Když jsem viděl poprvé před 4 lety, tak jsem hodnotil 4*. Dnes jsem toto viděl po druhé a měním hodnocení na 5*. Možná to bude i tím, že muzikály zkrátka moc nemusím a moc jich neviděl. Nicméně tenhle film mě po druhé bavil daleko více než poprvé. Celé je to takové příjemné, dojemné, hezké a dokáže to na vás přehodit i takové emoce. Soudtrack je naprosto parádní, herecky perfektní, hlavně dvojice Jackman a Efron a jako show to působí fakt efektně. Příběh se mi taky líbil. Proste tenhle film pobaví a pohladí na duši a ani jsem netušil, že Hugh Jackman umí tak zazpívat. Musím změnit na plný počet, tohle patří mezi nejlepší muzikálové filmy. ()

papadoce

Vskutku zaujímavé a prekvapivé dielko. Keď sa tak na nich dívate ako s vidličkou na ruke kántria iných mutantov alebo naháňajú pavúčich chlapcov, tak si to proste nespojíte s tým, že by mohli vedieť spievať alebo tancovať. O to je to potom prekvapivejšie a zábavnejšie keď sa tak udeje. Príbeh pre tento film nevymyslel práve lumen a nebola ku tomu nevyhnutná ani maturita, ale nebolo to ani potrebné. Navyše čo film stratil na jednoduchosti, to a aj ďaleko viac získal na dokonalej hudbe, piesňach a skupinových tancoch. Zaoberať sa chybičkami a detailami je v tomto prípade iba strata času, lebo sa jedná o skutočne vynikajúci muzikál plný farieb, chytľavých tónov, sympatických postáv a niekoľkých základných odkazov, ktorých by sme sa mali ako ľudia držať. Bolo by nám lepšie v tomto zhnitom svete plnom zloby a mamonu. No a keďže si film napriek vážnemu posolstvu a ťažkej téme inakosti dokázal zachovať totálnu ľahkosť, tak nateraz ho oceňujem štvorkou a zároveň odchádzam z gaučového kina s presvedčením, že som najlepšieho showmana nevidel naposledy. Zaraďujem medzi moje najobľúbenejšie muzikáli. Melodická spokojnosť. ()

MirkaP

Když se na to bude někdo dívat jako na životopisný film, zákonitě musí být zklamán. Tohle je prostě MUZIKÁL a pravdu tam nehledejte, stejně jako v barnumské reklamě. Hned úvodní scéna mě vrazila do sedačky a oči z plátna jsem nespustila. Pastva pro oči, super taneční čísla (u mě vede to v baru ve 3). Tenhle film jsem určitě neviděla naposled. ()

lusa

Tak toto ma nebavilo ale že vôbec. Emocionálne plytké, nedotiahnuté, nerozvinuté. Nedá sa neporovnávať s AHS Freak show, ktoré ma ako prehliadka monštier ustrelilo do neznáma. A Hugh Jackman vo svojich 80tich rokoch mi tam i napriek masívnej vrtsve makeupu a photofiltrov vobec nepasoval.. 2* ()

Mkartaylas56

Byl jsem neskutečně natěšen, až se konečně dostanu k tomuto filmu a konečně se tak stalo. Hlavním důvodem, proč mě Showman zaujal, je jeho soundtrack, který mě oslnil už při prvním poslechu a stejně tak tomu bylo i v samotném snímku, kde mi při určitých písních dokonce běhal mráz po zádech. Příběh sice neohromí nečekanými zvraty a tak dále, ale i tak si mě získal díky velkému nádechu pozitivní energie a svižnému tempu, které zajistilo, že jsem se ani na vteřinku nenudil. Samotný "šoumen" v hlavní roli, Hugh Jackman, si zahrál neustále optimistického snílka, kterému se pomalu, ale jistě plní sen a zahrál ho tak přesvědčivě a s chutí, že byla jen radost ho sledovat, jak si tuto roli užívá. Za mě tedy velmi povedený a s obrovským srdcem podaný muzikál, který u mě předčil i loňský La La Land a jedná se od teď nejen o můj nejoblíbenější muzikál, ale i o jeden z nejlepších filmů roku. 95% ()

JohnnyD.

Muzika super, texty super, skvělý výběr herců, ale jinak celkem prázdné. Dějově není nic rozvinuto natolik, aby se to člověku dostalo pod kůži. Je to takové polovičaté, nedotažené. Připadá mi to spíš jako dlouhý videoklip, než pořádný životopisný příběh. Celkem promrhaný potenciál. ()

Nely

Konečně jsem se dostala k "Největšímu showmanovi" a rozhodně nelituju. Je to skvělý film, který má skvělé herecké obsazení, hudbu a velmi povedené písně, které doplňují super taneční čísla. Co se týče samotných písní, nejvíc mě asi uchvátilo "Never Enough" a "This is me". Velkým plusem, jak jsem už zmínila, je herecké obsazení v čele s neskutečným Hugh Jackmanem, pro kterého mám slabost. Jemu ta role padla jako ulitá. Ostatní v čele se Zacem Efronem, Michelle Williams, Zendayou, Rebeccou Ferguson nebo Kealou Setlle s ním pěkně drží krok. Nicméně, při sledování jsem se neubránila malému srovnání s "LaLaLandem. Musím říct, že "Největší showman" je z mého pohledu propracovanější, zábavnější a s mnohem lepší hudbou a skladbami. A také má sympatičtější herecké obsazení, takže pokud někdo ještě váháte, co si pustit, tak "Showman" je ta lepší volba. ()

Renie42

Úžasný film, skvělá show, písničky nádherné. Slzy i smích mi přičaroval, takhle dlouho jsem nehltala film od začátku až do konce. Doporučuji shlédnout. ()

curfew77

Song v úvodních titulcích je chytlavý a začátek navnadí i našlapaným střihem, zbytek je ale spíš otravný. Nicméně, nádherná Rebecca Ferguson a v té jedné jediné dokonalé scéně s Never Enough (najděte si na YouTube) je na ploše tří minut stokrát víc emocí a příběhu, než v celém zbytku filmu. Ústřední story je totiž jednak do písmene vylhaná a ještě k tomu dost nudná. Jackman se snaží, seč může a Efron je taky dobrej, ale za mě je to bohužel pořád málo. 55 %, ()

unrocker

Skvělá a propracovaná věc! Dechberoucí choreografie doprovázené chytlavymi písněmi... jo tohle je super...! Herci si to užívají a celé to funguje tak nějak dokonale. Není co vytknout! Perfektní. ()

Daertelon

Zpívající Hugh Jackman pro mě byl divácká výzva. Zprvu jsem se toho bál, pak jsem tomu nevěřil a nakonec jsem si to moc užil. Ten film má šmrnc, má šťávu, je plný jakési nejen muzikální, ale lidské, strašlivě mrazivé a silné energie. Zároveň není emocionálně plochý jako většina muzikálů dnešní doby, ale působí na slabá místa lidské duše a relativně funkčně. Vzniklo tu, myslím, několik hitových písniček, které naprosto skvěle zapadají do konstrukce děje. Užil jsem si herce, písničky, spád, příběh. Doporučuji všem. 85% ()

Největší showman se vrátí

Největší showman se vrátí

27.02.2019

Zatímco hvězdný australský herec Hugh Jackman (Logan, Hlavní kandidát) vyráží na své světové turné The Man, The Music, The Show, inspirované nejen jeho mnohačetnými muzikálovými rolemi, ale také… (více)

Cats si vyškrábnou na Star Wars

Cats si vyškrábnou na Star Wars

01.09.2018

Studio Universal stanovilo oficiální premiéru nové verze muzikálu Cats s Taylor Swift a Ianem McKellenem na 20. prosince 2019. Znamená to, že snímek režiséra Toma Hoopera (Králova řeč, Bídníci)… (více)

Disney je zase rekordní

Disney je zase rekordní

29.06.2018

Ať už na letošní blockbustery říkáte cokoliv, jedna věc nelze Hollywoodu upřít – umí si na sebe slušně vydělat. V posledních letech se to daří zejména studiu Disney, díky kterému už pokladny… (více)