poster

Největší showman

 • USA

  The Greatest Showman

 • Slovensko

  Najväčší showman

 • Nizozemsko

  The Greatest Showman

 • Nový Zéland

  The Greatest Showman

 • Velká Británie

  The Greatest Showman

 • Austrálie

  The Greatest Showman

 • Kanada

  The Greatest Showman

Muzikál / Drama / Romantický / Životopisný

USA, 2017, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lucjen
  **

  Hneď na začiatku očarí Showman nádherným vizuálom. Piesne a choreografie sú chytľavé, energické a aj to zakomponovanie modernej hudby prekvapivo funguje. Jackman svoju päťdesiatku šikovne skrýva a aj jeho spev je tu akýsi lepší, než v Bedároch... zrejme ho technológie podržali. ;) No tu už pomaly končím s plusmi, pretože film má dve línie a ani jednej sa dostatočne nevenuje. Je tu tá s Barnumovou rodinou, ktorá je veľmi príjemná a asi najviac rozpracovaná - príbeh však načne aj osudy "divnoľudí", ktorí by si rozhodne pozornosť zaslúžili, ale v celom ponímaní tu tvoria skôr spievajúce a tancujúce rekvizity, čomu vôbec nerozumiem. Tvorcovia absolútne nevyužili možnosti, ktoré im podivní ľudkovia ponúkali. A pokus o ozvláštnenie so zaľúbenou švédskou speváčkou bol vzatý z rýchlika a vyznel úplne to prázdna. A zakončím ešte s plusom; s najväčším prekvapením, ktorým bol pre mňa výborný Zac Efron - či už ako spevák alebo jedna z hlavných postáv; bol najzaujímavejší a trochu neochotne priznávam, že zatienil aj môjho obľúbeného Hugha.(1.1.2018)

 • TominoLa
  *****

  Většina mých oblíbených uživatelů hodnotilo 3* a možná proto jsem šel do kina bez nějakého očekávání. Patří jim velké díky. :-) Film jsem si náramně užil. Je to jednoduchý příběh i předvídatelný, ale má spousty krásných písniček i nějaké to poslání a moc dobře se na to dívá na velkém plátně. Nevím zda byl Phineas Taylor Barnum největši showman, ale rozhodně jim je Hugh Jackman. 9/10(16.1.2018)

 • Vyhy
  *****

  Za poslední dobu jeden z nejlepších muzikálů, kde písniček je pár, ale za to neskutečně rymických a tak dobře napsaných, že mi od prvního shlédnutí filmu hrají neustále doma (za nejlepší požaduji úvodní, v baru, v divadle a tu nejznámější od vousaté paní :) ). Výtečná pointa - prachy, sláva nejsou vše. Výtečně zahrané, zazpívané, dobře se na to dívalo. Překvapení, které jsem ani náhodou nečekal.(1.12.2018)

 • Slasher
  **

  Příběh P.T. Barnuma mě (po tomto) velmi zajímal, tím spíš je mi líto, jak se tímto promrhal. Ve všem polovičatý, pocitově slepý, zanedbaný retro, muzikální složka otřesná a celý to místo aby umocnila, tak naopak ubíjí. Písně totiž jedna jak druhá absolutně nijak neutkví a jsou jalově popový. Když někdo obsadí dva hvězdný ksichty a vysere se na zbytek... Ale kámoš na tom byl v kině 3x a rád by po čtvrté, takže i to je možný.(14.1.2018)

 • Aljak
  ***

  Ešteže z toho spravili muzikál, lebo keby to bol čisto hraný film, nemal by som z toho zrovna nejaký extra kladný dojem. Dejovo to teda nebol ani len priemer, ale herecké výkony, kulisy, masky a najmä muzikálová zložka to potiahli aspoň ako tak nad hranice priemeru. Avšak ani tie pesničky neboli zas až tak vymakané, aby som z toho napokon padol na zadok. Neklamným znakom toho, že muzikál mal u mňa úspech, je to, keď okamžite po zhliadnutí filmu zháňam soundtrack alebo si aspoň prehrávam opakovane songy na youtube. To sa však v tomto prípade nestalo. Tu boli pesničky síce po melodickej stránke fajn, ale textovo slabšie. Celkový dojem je max. na 3*.(22.4.2018)

 • - Hugh Jackman (P.T. Barnum) sa na svoju postavu pripravoval veľmi zodpovedne. Prezradil, že o P.T. Barnumovi prečítal tri desiatky kníh. (Jozko)

 • - Vysněný projekt herce Hugha Jackmana. (filmsim)

 • - Natáčení probíhalo v New Yorku na adrese 1 E 78th Street. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace