poster

Největší showman

 • USA

  The Greatest Showman

 • Slovensko

  Najväčší showman

 • Kanada

  The Greatest Showman

Muzikál / Drama / Romantický / Životopisný

USA, 2017, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ****

  Na Barnumův životní příběh jsem sice byl zvědavý (mám v oblibě příběhy silných osobností, obzvlášť umělců a taky příběhy o tom, jak daleko je někdo ochoten zajít pro naplnění svého snu), ale bez jeho zabalení do muzikálu bych se obešel. Zajímavé je, že Barnum na začátku vypráví/zpívá o úžasném snu a vizi, který nosí v hlavě od děství, jenže v první fázi přijde jen s nudným muzeem a na opravdu zajímavou vizi ho přivedou až poté jeho dcerky. Ale tak ono je to celé hodně naivní, což ale patří k věci vzhledem k tomu, že jde o romantickou pohádku se zpěvy (s dost jalovými texty) a ne o seriózní životopisný film. Každopádně mi to nečekaně sedlo a nechal jsem se dojmout asi nejlepším letošním feel good filmem.(30.12.2017)

 • Britney75
  *****

  Úžasná hudba, která od začátku do konce provází film na mě velmi silně zapůsobila. Přîběh představují neobyčejné postavy z handicapem, který je proslavil v cirkuse Phinease Taylora Barnuma a zároveň nenávistní lidé, kteří jimi opovrhují. Láska, přetvářky, umění, závist a nenávist proplétají 105 minut muzikálové podívané. Nesmím zapomenout na skvělého Hughe Juckmana, Rebeccu Ferguson a přihodnou blondýnku Michelle Williams, Zaca Efrona a další umělce, kteří svým hlasem popustili uzdu slzám a rozbušili srdce mému já. Hodnotím 5* a Děkuji !(18.2.2018)

 • ProNotor
  *****

  Konečně film na styl muzikálu, který měl hlavu a patu, podle příběhu P. T. Barnuma. Musím uznat, že film se mi velice líbil, Hugh Jackman mě překvapil jeho zpěvem, což asi muselo dát lidem ve studiu pořádně zabrat :D Nicméně krásný příběh z ulice až na vrchol, pád až na dno, ale když je člověk obklopen přáteli, může se opět ze dna vyšvihnout až nahoru. Líbily se mi texty písní, choreografie, vystupující, každý originál. Myslím, že o toto v tomto odvětví jde, aby každý byl individualita sama o sobě. Proto si film zaslouží 5*, i když byl děj předvídatelný a celkem jasný od počátku, ale dnes hodnotím svůj pocit z filmu jako celku a ten mě zaujal maximálně.(7.1.2018)

 • javak810i
  ****

  Muzikály rozhodně nejsou mým to-go žánrem a například u loňského La La Land jsem napsal, že by se mi víc líbil jako normální romanťák bez tančících a zpívajících scén. Pro Největšího showmana to ale neplatí, tady to naopak funguje skvěle a podle mě jsou tu i lepší písně (tři z nich si po zhlédnutí pouštím pořád dokola, což se předtím nestalo) a choreografie je místy dechberoucí. Opomenout samozřejmě nesmím ani herecké výkony. Hugh Jackman coby mě coby zpěvák přesvědčil už u Bídníků a je na něm vidět, že si tenhle film opravdu užíval. To samé platí i o dvojici Zack + Zendaya, mezi kterými to uvěřitelně jiskřilo. Sečteno podrženo - skvělý "feel good" movie, který z vás vyžene ten povánoční splín. 4*(31.12.2017)

 • katasta
  ****

  Právě mi došlo, proč je většina muzikálů na tři hodiny. 105 minut je totiž pro muzikál zjevně fakt málo a delší stopáž by to určitě sneslo. Působí to trochu jako když se koukáte z okénka v rychlíku, všechno kvapem ubíhá a všechno je naťuklé, není čas se u ničeho pořádně zastavit. Na druhou stranu to nevadí až tak zásadně, že by to celý výsledek zkazilo. Náznaky ve výsledku fungují stejně dobře, jen je člověku líto, že se ten vlak někde na chvíli nezastaví. Každopádně písničky jsou krásné a choreografie k nim je parádní, ta výprava je skvělá, stejně tak i režie. Já si to užila a klidně bych se podívala znova.(13.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace