Smrtelně nemocný Frank je zároveň smrtelně unavený z americké konzumní kultury a rozhodne se zbavit společnost těch nejvíce otravných členů. K této misi si vybere neobvyklou spolupachatelku - šestnáctiletou Roxy. (JayZak)

dogma97

Mám s hodnocením podobných filmů morální problém - když sympatické postavy dělají ošklivé věci, navíc bez jakékoliv závěrečné katarze, je to pro mě ospravedlnitelné jen nějak výjimečnou formou ztvárnění. Což se tady nestalo. ()

wege

V první polovině jsem z toho byl neskutečně nadšený, říkal jsem si konečně film, který těm Američanům nastavuje zrcadlo. Postupně mě čím dál tím více sralo, a naopak mi přišlo, že celé to je jen póza na efekt a že to vlastně nechce říct to, co se v tom snažím najít já. Vadilo mi to nedotažení postav, proč se třeba ta holka k němu přidala? Ale několik okamžiku bylo fakt vtipných a byla k tomu super muzika, taková jakou byste nečekali a kupodivu krásně zapadala. ()

Scorp11

Moc jsem se na film těšil a jsem zklamán... Začátek vypadá dobře, ale pak se to hodně pokazí. Scénář je podle mě chvílemi dost nepromyšlený a hlavní postavy se občas stávají tak trochu tím, co kritizují. ()

vieriX

Frank je vyloženě otráven konzumní společností plnou přetvářky,zesměšňování jiných prostě spoustou povrchní věcí jako jsou různé rádoby hvězdičky a reality show. Jednoho mu prostě jebne v hlavě a rozhodne se zbavit parazitu ve společnosti a tak prostě tím, že je odpráskne k němu se postupně přidá holčina Roxy pro které je Frank hrdina. Film mě vyloženě bavil Ps: Poslední likvidace v soutěžním pořadů Americká superstár je vyloženě masakr. ()

bAnalTask

Dávám 76%, líbilo se mi rozstřelené batole v úvodu filmu, zastřelená školačka ve svém autě od rodičů a další vraždy. Trošku mě nudily některé zdlouhavé výchovné dialogy. Jinak komedie nekomedie. ()

kubas369

Frank je normální chlápek snad poslední v celých posraných spojených státech degenerativních s kterým všichni vyjebávají, až se jednou rozhodne, že ho to už pěkně sere a začne postupně oddělávat ten nejhorší póvl, který se mu připlete do cesty. Je to svižné, vtipné a nutící k zamyšlení jen se modlím aby to zas nějaký dement nevzal moc vážně a nepořídil si taky akáčko a nezačal kupit mrtvoly na hromadu, to už tady totiž bylo a nemyslím si, že by to světu nějak pomohlo. To nic nemění na tom, že tohle je dobrý film z dobrou myšlenkou a Frank je sympaťák k pohledání. I když neschvaluji jeho činy, nápad vystřílet studio plných debilu při nejmenované "talentové show" oceňuji :) ()

elishia

Uvodnich par minut filmu naprosto dokonalych. Kdyby mi Roxy nebyla tak neprijemna a otravna tak by to mohlo byt na plny pocet. Velice spatne zahrana postava, coz je skoda. Jsem zvedava co by na tenhle film rekly fiflenky ze super sweet 16 nebo kluci z Jersey shore. Vyborny soundtrack ()

tension182

Zaujímavý námet, mnohé scény dobré, ale čakal som viac. Film na jedno pozretie, ktorý aj pobaví, je aj na zamyslenie ale tým to bohužial končí. Jedno je však isté, lepšie to vo svete zrejme nebude. ()

RigorMortis

Pekný obraz zdegenerovanej konzumnej (nielen) americkej kultúry. Absurdné, no pravdivé, 'murica style. A Zed ako režisér? Prečo nie? ()

victt

Frankovi a Roxy už lezú na nervy všetci ľudia, ktorí sú založený iba na materiálnych veciach. Tak dostanú geniálny nápad, všetkých ich zabiť. Takže začnú zabíjať všetkých tých "skazených" ľudí od celebrit, moderátorov až po mimina. Atmosfére filmu dopomáha hlavne rocková hudba, ktorá je úplne úžasná. Ak máte niekedy chuť zastreliť všetkých tých "primitívov" čo Vám lezú na nervy, určite si to pozrite. ()

eredin

Co dělat když je někdo prostě příliš blbej než aby ste ho nechali žít ... vzpomenu si na Franka desetkrát za den ()

Paja.93

Je to takový návod, když už vám život nebude milej a vy budete chtít rozčeřit hladinu moře kamenem. Oni se z toho zase všichni dostanou, teda kromě těch rodin zabitejch, ale vy budete mít čistý svědomí, že je aspoň o pár ovcí míň. ()

yaqwsx

O tom, že se mi film bude líbit mě přesvědčilo prvních pět minut. A v podstatě jsem se nemýlil - prvních třicet minut mě naprosto uchvátilo. Film má totiž myšlenku, kterou podává ve slušivé formě (perfektní střih a decentní kamera), navíc má správný spád a nezačíná nudit. A ačkoliv se celý nese v absurdním duchu, tak jsem mu věřil a občas jsem se chtěl k Frankovi i přidat. Zde pěkně fungoval střih, který ve mě vyvolával totožné pocity, jaké prožival hlavní hrdina. Jenže po oněch třiceti až čtyřiceti minutách film lehce ztrácí dech a tempo - což je paradoxní, jelikož je to ta akční část. Dle mě se není čemu divit - své poselství už film předal. Navíc i přes absurdní podaní mi začala v hlavě šťourat myšlenka "Jaktože jim to všechno prochází?", která opět trochu celý film shodila. Tyto důvody mi neumožňují tomuto filmu dát plné hodnocení. ()

jafuska

Hloupé, trapné, navíc nesympatičtí herci, možná to mělo vyjít jako vážný film, ale pro mě je to jedno velké klišé, kde nemíním ztrácet čas díváním se na podivný film ()

carodejb

Sociálna kritika OK, inak je film trochu ťažkopádny. A málo zábavný. Avšak keby bol viacv zábavný bolo by to dosť ironické. ()