Doba ledová: Mamutí Vánoce

• Česko Mamutí Vánoce (více)
Ukázka z filmu 2

Už jste to slyšeli? Vaši oblíbení prehistoričtí hrdinové se vrací ve zbrusu novém vánočním dobrodružství pro celou rodinu! Když Sid nechtěně zničí Mannyho památeční vánoční ozdobu a ocitá se na Santově „seznamu zlobilů”, vydává se na zábavné putování na severní pól, aby dal vše do pořádku. Místo toho ale způsobí ještě větší pohromu. Teď je na Mannym a jeho bandě přátel, aby zachránili Vánoce pro celý svět! (oficiální text distributora)

Jaro.Krafcik

Uškodil najmä spev, ktorý tu vôbec byť nemusel. A na celovečerne filmy sa to nechytá. Také, priemerné a nie prilíš vydarené. 3* ()

latvar

Po zhlédnutí vánočního speciálu musí říct, že to bylo nudné představení. Bez vtipu, dějově hodně slabé, prostě žádná dobrá podívaná, která by mě utkvěla v paměti. 55% ()

tommmy89

SKôr som sa pozeral na tie vtipné scénky Doby ľadovej, ale mierne to prifarbovala aj Vianočná seansa, ktorá sprevádzala celý filmík :-) Bolo to celkom milé, hold dobrý bol Sid a veverička ! :-) 4* ()

jenik71

Všechny předchozí celovečerní filmy mě celkem pobavily. U této krátkometrážní taškařice už tomu tak nebylo. Tentokrát jsem se moc nezasmál, protože nějak nebylo čemu. Animace je sice kvalitní, viděl jsem to ve 3D, ale na víc jak dvě hvězdičky to není. ()

fox171cz

Opět skvělý pixarovský vánoční speciál, tentokrát na téma Doba ledová. Zase kupa zábavy a skopičinek. A veverka opět "zabila" ! ()

slovan1

Sympatický vánoční speciál. Jako u jiných animáků se děj točí kolem Santy... Scratch nemohl chybět. I když to může byt agitka na Vánoce, a ducha vánoc a jak se má každý správně chovat, mi se to líbilo. Na tu délku jsem se i několikrát dobře zasmál. ()

HiddenDragon

Na kratkych filmech se toho hodnotit moc neda. Vtipky tu jsou, veverka je opet bozi a i vanocni story je v ramci stopaze fajn. "Dobu ledovou" mam rad, takze kazdy takovyto "bonus" uvitam. [Co se tyce pritomnych postav (mamuti mlade Broskvicka), tak chronologicky nasleduje po tretim dilu serie...] ()

iXtr3m3

Jednohubka, takže niet viac čo dodať. Vždy si rád pozriem tieto kraťasy, ktoré vznikajú už snáď ku každej väčšej sérii, ale popravde by som radšej bral vždy len plnohodnotné pokračovania. ()

Dixiee

Snaha filmařů vytřískat z animáků co se dá, ale ten příběh je opravdu šílený. Ať žije komerce, děkuji ale nikdy více. ()

Fary

Standardni americka vanocni hovadina s dokonalou savlozubou veverkou! Tahle existence by si zaslouzila samostatny film nebo serii vecernicku! :) ()

dopita

Zcela průměrná vánoční taškařice s hrdiny z Doby ledové. Krátká stopáž je velkým kladem filmu. Podobně instantní jako vánoční kraťasy (se Shrekem, Kung Fu Pandou...) od DreamWorks. ()

Hanys_

Ale jo, já se těch 24 minut pobavil solidně. Na celovečeráky to nemá, ale i na té ploše několika minut dokáže Mammoth Cristmas pobavit. Samozřejmě důvod vzniku je jasný, a určitě to není pobavit děti, ale taková už je doba :) 7/10 ()