Doba ledová: Mamutí Vánoce

• Česko Mamutí Vánoce (více)
Ukázka z filmu 3

Už jste to slyšeli? Vaši oblíbení prehistoričtí hrdinové se vrací ve zbrusu novém vánočním dobrodružství pro celou rodinu! Když Sid nechtěně zničí Mannyho památeční vánoční ozdobu a ocitá se na Santově „seznamu zlobilů”, vydává se na zábavné putování na severní pól, aby dal vše do pořádku. Místo toho ale způsobí ještě větší pohromu. Teď je na Mannym a jeho bandě přátel, aby zachránili Vánoce pro celý svět! (oficiální text distributora)

Beastmaster4

Oddechová vánoční dvacetiminutovka.....celkem nic k zasmání, jen pěkná animace, zas o něco lepší, než ve třech celovečerních filmech. Nic originálního ale tahle krátkometrážní komedie nenabízí. ()

Lucasion

Svěží, povedené a humorné Vánoce. Tato kraťounká vánoční epizoda z Doby ledové je krásným zpestřením nejen série Ice Age, ale také Vánoční pohody. (75 procent) ()

ScarPoul

Ak chcete zničiť sériu, dajte do nej Santa Klausa. S tým sa vysporiadal Clark Kent v Smallville, Harold a Kumar a aj hrdinovia Narnie. A teraz je rad na Ice Age. Jediné čo sa môžem pýtať je prečo? Načo dávať sériu, ktorej čaro je hlboko zakorenené v časoch dávno minulých a v parodovaní všetkých vedecky doložených faktov, do súčasnosti aby priblížila ducha Vianoc mladšej generácií? Nefunkčné a nezaujímavé. Zmes rodinných hodnôt, ktoré s dobrodružstvami Ice age nemajú nič spoločné. Strata času, určená len pre najmenších a ktorá patrí do krabice spolu so Shrekovými Vianocami. Po naplnení krabice, ju treba spáliť a na všetko toto hodnotové zlo zabudnúť. ()

MoiJe

Roztomile, kratke, par fajn napadov. Skor pre malych. Arachnofobikom odporucam pri krasokorculovani zavriet oci. ()

Terva

Víš o tom, že zpíváš balvanu ? Je to tradice. CITÁT - Vánoční strom ? Slyšíš, jak to zní směšně ?........... Edííííí, kde jsííí !!!!! Co blbnu to jsem já. Žlutý sníh, ten miluju !!! No a nakonec si zaspíváme o kouzlu vánoc. A Scrat ? Také přinese své kouzlo. A jaké že to bylo ? U pavouka jsem se strašně lekl. Chcete normální hodnocení nebo vánoční hodnocení ? Bylo to krátké. ()

Marek1991

Komerčná vianočná rozprávka, ktorá tak ako iné mnohé série, napríklad Shrek, má aj takúto verziu. Pre deti celkom fajn, aj keď je to slabé, je to len menej ako pól hodina, takže trocha zábavy navyše pre deti v prípade, ak sa im tieto zvieratká páčia, neuškodí. ()

Kryton

Vedle všech těch Shreků a kdo ví čeho ještě, tak i Doba ledová přinese svoje vánoční přispění. Ano Santa už byl v době ledové a stromeček vznikl i v té době. Je to jasně proamerické a tak pro evropské publikum zbývá jen veverka Scrat, která vystřihne lepší etídu na ledu než Verner. Dalo se to přežít, ale už bych to vidět zase nechtěl. ()

VojinRyan

Celkom pekný dokument, ako sa zachraňujú Vianoce. Veverička ako vždy najlepšia a dostala aj pekný darček. Vhodné na Vianočný deň. ()

Lamiczka

Líbilo se asi tak napůl, veverka opět nezklamala, zbytek party se drží zajetého standardu a nějak extrémně nevybočuje příběhem z řady krátkých filmů určených k připomenutí Vánoc, Velikonoc apod. ()

blackrain

Mezi starými známými nesmí chybět ani veverka, která pro získání žaludu udělá opravdu cokoliv. Její krasobruslařská kreace by určitě uspěla i na mistrovství světa. Hlavně už vím, jak to vlastně bylo s těmi Santovými soby. Ten Santa Claus se moc nepovedl. Vypadal trošku divně. Asi to bylo těmi vousy. Přece jenom jsem zvyklá na něco jiného. ()

ABLABLABLA

Příjemný kraťas o "vzniku Vánoc". Místo hodně vtipné, místy si ťukáte na hlavu, co je to zas za americkou zhovadilost. ()

gogos

Vánoční speciál jak má být! Vtipné, jednoduché, akční, zábavné a v ideální délce. Tvůrci z Blue Sky ukazují, že jim jdou nejen celovečerní filmy a krťasy se Scratem, ale taktéž středně dlouhé speciály! Jen tak dálej, bavil jsem se... Lepší 4* ()

kaylin

Takový ten vánoční průměr. Příběh není nijak originální, ale do toho světa to zapadá, když tedy přistoupíte na to, že už tenkrát měli Santu. Díky tomu je zde ale celkem velké množství vtipů právě spojených s tím, že spoustu toho ještě neznali. Nejvtipnější je zasněžený Diego. Jinak se tohle rychle vykouří z hlavy. ()

togaf

Tahle stopáž mi vyhovuje. Žádná z postaviček mě nestihla naštvat (hlavně Sid) a příběh, i když není příliš originální, mě nestihl nudit. Takže Veselé Vánoce všem. ()

kajas

Co byste chtěli ukázat v 25 minutách :)? Filmům se tenhle kraťas samozřejmě nevyrovná, ale zase tu máme Scrata, takže je všechno v pořádku. ()

corona

Postavičkám z Ice Age, Toy Story a Kung Fu Panda som ochotná odpustiť takmer všetko, aj tento vianočný úlet. A objektívne to malo aj spád, občas nápad, občas to prešvihli a ubehlo to celkom rýchlo. ()