Hodný dinosaurus

• USA The Good Dinosaur (více)

Animovaný film „Hodný dinosaurus" si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změnil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučí čelit svému strachu a zjistí, že je schopen velkých činů. (Falcon)

kersten

Animak určený pre tých najmenších. A tak aj hodnotím. Nerozumiem prečo podaktorí komentujuci musia riešiť či mal plytký dej alebo nie, či to bolo hlúpe nie či nie, bez logiky....a pod. Raz je to sakra rozprávka. Je určená pre deti. Nemusí mať logiku ani super pútavý de (aj keď tento mal) ani nebudem hľadať chybičky. Pokiaľ to na taký dlhý čas zaujalo moje 3 ročné dieťa a neskriekal že chce pustiť niečo iné. Tak je to terno. A prežila som to aj ja. Posledne dva roky pozerám len animaky (nie dobrovolne ) a tento som si si príjemné užila, aj som sa zasmiala i dojala. ()

Black-star

Animace úžasná, ale dějově a pointově nejlabší pixarovka, snad jakoby to ani pixarovka nebyla - žadné skryté vtípky nebo narážky na jiné pixarovky... Takové celé ušité horkou jehlou... Ale příroda a animace jak říkám skvostné, tak teď další - znovu a lépe ;-) ()

Khalia

I když jsem tomu v počátku nevěřila, Disney mě opět chytnul za srdce. Mé emoční tělo je v rozkladu. Nádhera... 90% ()

Sophia

Na tento animák jsem se velmi těšila. A můžu s radostí říct, že právem. Velmi milé překvapení ke konci roku 2015. ()

E lan

Příjemná roztomilá Pixarovka s nádhernou grafikou, animací a roztomilým človíčkem. Možná to není taková pecka jako předchozí díla, ale stejně je to velmi nadprůměrný snímek a animák. ()

tančísvlky

No konečne je tu "TANEC S VLKMI 2" ak to smiem tak pomenovať. Chce sa mi zavolať: "HURAÁÁÁAAAAAAAAÁÁÁ" . Luxusný animák neprávom nie príliš s vysokým hodnotením. Animácia je na obrovskej úrovni. Príbeh je v podstate jednoduchý a zložitý navzájom. Konečne film na ktorý môžu ísť celé rodiny a zobrať aj školopovinné ratolesti. Z kina budete vychádzať s dobrým pocitom, že existuje niekto kto si dá námahu a ukáže tento svet krásny. Bravo pán režisér P.Sohn to čo ste naznačili v "polojasnu" sa v tomto filme dotiahlo až do konca. Film je pocta nadpozemskému filmu "Tanec s VLKMI" o tom som presvedčený ... ()

Rudyamon

Další velice povedená Pixarovka. Předně neskutečně realistická animace, chvílemi jsem měl pocit, že si tvůrci pomohli reálnými záběry. Ale ne, ani realita není tak věrná originálu. Pak samozřejmě děj. Je fakt, že je to určeno spíš těm menším, takže trochu té krásné naivity k tomu patří, ale i dospělému diváku má co nabídnout. Mnohý dospělý by třeba ocenil svého vlastního soukromého „snobijce, který ho ochrání před neuskutečnitelnými sny“... :-) V každém případě Pixar směruje do naprostých výšin - v jednom jediném roku dva skvělé počiny V hlavě i ve skutečnosti, to má fakt úroveň. Byť je fakt, že tento je o trochu slabší. Nicméně za 4 hvězdičky - 80% to určitě stojí! ()

Likan7

Největší zbraň Pixaru jsou emoce. Jeho filmy dokáží dojímat a královsky bavit vtipem. Bohužel u Hodného dinosaura jsem se nedočkal ani jednoho. Neandrtálský dítě je mi většinou ukradený a skopičiny dvojky je tak akorát pro děti. Obecně mi to přijde na Pixar až moc dětské, dospělý se bude půl hodiny kochat skvostnou animací, jednou dojemenou scénou na začátku....a pak se jen vrtět na židli a čekat na konec, který přijde...a nic z toho. PS - pobaví maximálně cvalící Tyranosaurus. ()

RajAthen

Dětská pohádka ve které nechybí dekapitace hlavy, opilství, zpomalené záběry úmrtí nejbližších (a jejich flashbacky), povídání si o osamělosti, brutální roztrhání roztomilého chlupatého zvířátka a pohádky o koupání v krvi svých protivníků - opravdu moc mě mrzí, že jsem na film nešel do kina kvůli reakci malých diváků, a jejich rodičů zejména. Samozřejmě, přeháním a je to roztomilá pixarovka, ale všechny ingredience zde uvedeny jsou, přičemž nosný děj ala hobití cesta tam a zase zpátky vyznívá trochu do ztracena. ()

dustur

Tak ja som sa príjemne bavil pri tejto docela dobrej animovanej komédie..., ktorá má v podstate milo prekvapila... Má to docela zábavné zvraty..., ktorá strieda dojemné zvraty... A tak ,ako tu už bolo v pár komentoch spomínané...,tak aj mne prišiel film v niektorých scénach podobný k staršiemu animáku ,, Dinosaurus' Tomuto milemu animáku dávam .: 4 / 5 ()

balcazar

Dobrý dinosaurus ponúka množstvo zaujímavých vecí, no akoby nevyužil naplno potenciál. Postavy, ktoré dvojica stretáva na putovaní domov, sú zaujímavé, no tak trochu nezapamätateľné. Dráma je nie vždy úplne dramatická a humor bol miestami príliš rodinný. Je to priemer, ktorý by som si však ešte niekedy pozrel. ()

ing.man

Fantastická animace, ale příběh slabší. Humor hlavně pro dospělé, občas nudné i bizarní. Mám animáky rád, protože jsou animované, nenadchýňa mě tolik fotorealistické zpracování a vůbec bych neměl radost, kdyby to nemělo silný příběh. Beru to jako slabší Pixarák. Doufám, že příští bude zase pecka. ()

neo93

Až příliš jednoduchá animovaná pohádka, kterou možná ocení, alespoň menší publikum. Očekával jsem trochu více. Rozhodně mně chyběl poutavější příběh, dospělejší humor, nebo lépe prokreslené postavy. Postavy jsou sice hezky animačně zpracovány, ale jsou přespříliš roztomilé, sladké a naivní zároveň. A celý příběh o jedné velké dobrodužné cestě, na které se z mladého ustrašeného dinosaura stane odvážný a vhodný člen rodiny, jenž si zaslouží otisk na kameni, je trošku obyčejný. Velmi slabý film od Pixaru a Disney Pictures. ()

Acrobat

Toľko potrebné vcítenie sa do príbehu tu absentuje po dobu celého „dobrodružstva“, ktoré vsádza na klišovitosť, prízemnú dojemnosť, nulový humor. Dobrá grafika prostredia, no nie už hlavných zvieracích postáv. Človek to je hrôza čo tu predvádza, no a vyhynutie dinosaurov možno len zatlieskať. Nechcel by som byť rozdrvený nejakou labou. Zabudnuteľné dobrodružstvo, ktoré nechytí za srdce, alebo len veľmi chabo, tak baterkovo. (videné 31.03.218 Joj) ()

P.H.

Mno... S animací si tvůrci vyhráli, oddělení slzopudných scén pracovalo na plné obrátky, zaměstnanci sekce humoru se sice nepřetrhli, ale výkon obstojný - a zatímco všichni tihle lidé činorodě pracovali, scénárista s dramaturgem v parku cvrnkali kuličky a popíjeli krabicák. Ale co už... Dcera se bavila, takže vše odpuštěno. P.S. Bylo to naše první 3D a musím uznat, že ta technologie už je hooodně dobrá. Skoro jsem tomu přišel na chuť. ()

RAFT

Další animák ,tentokráté v kině .Z dějové stránky vcelku zajímavý příběh jednoho dinosaura jménem Arlo .Animace je naprosto užasná ,dokonale zpracovaná,příroda a vše kolem velké plus ve filmu.Dysney a pixar fakt umí.Animák má dobrý příběh, je to milé ,pěkné,vtipné a i dosti dojímavý animák.Za mě 70% ()

mystrdat

Oslava slabosti a průměrnosti v podání nesnesitelně opožděného sauropoda s nejhůře obsazeným triceratopsem v historii českého dabingu. Dceři (6) se to líbilo. ()

dkas

Příběh jednoduchý, to je pravda. Ale ta animace! Přistihl jen se, jak se kochám okolní krajinou a najednou se tam objevil nerealistický Arlo a došlo mi, že to je pořád animace! Ta krajina je úžasná... Pár vtipů tam taky je, ale celkově je to spíše vážné. Děti u toho byly jako na trní! Proto se tomu říká rodinný film ;-) Asi to nebude nějaká trvalka, ale neurazí. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Sice příběhově nic zázračného a pro děti až moc "násilí", ale jinak krásná animace přírody a s vtipnými chvilkami, hlavně s človíčkem. ()

Zlaté glóby 2016 - nominace

Zlaté glóby 2016 - nominace

10.12.2015

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

07.11.2014

Pixar nám příští rok nabídne hned dva originální filmy. V hlavě bude příběhem pěti emocí malé holčičky a The Good Dinosaur nám představí apatosaura s dobrým srdcem. Od roku 2016 se ale Disneym… (více)

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2