poster

Letadla

 • anglický

  Planes

 • slovenský

  Lietadlá

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • laik_60
  **

  to ma zase raz vytiahli moji najmenší do kina, nemám rad tieto "pretechnizovane" rozprávky, neoslovili ma ani vláčiky ani auta ani lietadla ... mám dojem ze filmoví a počítačoví grafici sa nudia a z nudy vymýšľajú takéto filmové kreácie, Ešte aj päťročný vnuk radšej siahal po pukancoch a džúse ako sledoval film. Je to daň za tento pretechnizovaný svet ? To naozaj sa súčasní "Andersenovia, Grimmovci, Dobšínskí a iní rozprávkari budú venovať len tomuto ??? Naozaj sa detské srdiečka a dušičky majú tešiť z takychto "hovadin" ???(13.10.2013)

 • Rocky88
  **

  Slabota, bohužel. Schéma podobné Cars, ale děsně nevtipné. Odflaknuté bylo I prostředí, ve kterém se příběh odehrával. U Pixaru před Disney érou bylo ve zvyku, že na plátně bylo živo i mimo hlavní záběr kamery, teď je tu prázdno. Velice mě mrzí, že už jsme ve stádiu, kdy se na pixarovky člověk už netěší.(28.12.2013)

 • URBAN
  ***

  Sice jsem věděl jak to celé dopadne už jenom celý ten koncept je okopírovaný , ale taky jsem si myslel že se mi to bude i přesto líbit a moc se mi to teda nelíbilo mělo to sice poučují a inspirující příběh jenže zdaleka ne originální , ale ten co známe z mnoha filmů a animace na mě niják nezapůsobily jediné co se mi na tom líbilo že Disney aspon přidal do svého filmu znovu poučení . ( 7.12.13/MAC )(7.12.2013)

 • Elhruso
  *

  Dalo by se říct, totálně zkopírované auta, předělaná do letadel. Prakticky tento film nepřinesl nic nového a není na něm nic, co by si měl člověk užít. Zde se prostě scénárista moc nepředvedl, totálně stejné jako auta a to naprosto ve všem. Jsem jen zvědav, s čím dorazí tvůrci příště, budou to lodě, traktory nebo motorky?(5.1.2014)

 • Vojťas
  ***

  Hmmmm, nic inovátorského se samozřejmě nekoná! Původní Pixarovka (Auta) kompletně pod Disneym totiž znamená pouze průměrný animák. Na ten se sice kouká pěkně, ale vše je naprosto zbytečné (jde o tržby, my vímeeee) a vůbec bych se nedivil dalšímu ždímání nápadu např. ve filmech Lodě, Motorky, apod. Doba Pixaru je již bohužel opravdu neodvratně pryč! PALEC DOLŮ! :-((2.9.2013)

 • - Poté, co Prášek spadne do moře, nabízejí mu ostatní letadla součástky na opravu. Ishani mu dá svou vrtuli, ta by byla ve skutečnosti pro Práška nepoužitelná, protože Ishani má vrtuli tlačnou a Prášek tažnou. (aerokh)

 • - Postava Ishana je podobná lietadlu AeroCanard FG, len na boku nemá ďalšie okná a vpredu má iné krídla. (Spilvo)

 • - Především v první třetině filmu si můžeme všimnout, že tvůrci si pohráli s pozadím, vytvarovali mraky do tvaru letounů a i pohoří nesou rysy letadel. Také přistávací plocha v jedné ze scén nese obrysy letadla. (dandislav1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace