Letadla

Lietadlá

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

• laik_60

to ma zase raz vytiahli moji najmenší do kina, nemám rad tieto "pretechnizovane" rozprávky, neoslovili ma ani vláčiky ani auta ani lietadla ... mám dojem ze filmoví a počítačoví grafici sa nudia a z nudy vymýšľajú takéto filmové kreácie, Ešte aj päťročný vnuk radšej siahal po pukancoch a džúse ako sledoval film. Je to daň za tento pretechnizovaný svet ? To naozaj sa súčasní "Andersenovia, Grimmovci, Dobšínskí a iní rozprávkari budú venovať len tomuto ??? Naozaj sa detské srdiečka a dušičky majú tešiť z takychto "hovadin" ???(13.10.2013)

• Rocky88

Slabota, bohužel. Schéma podobné Cars, ale děsně nevtipné. Odflaknuté bylo I prostředí, ve kterém se příběh odehrával. U Pixaru před Disney érou bylo ve zvyku, že na plátně bylo živo i mimo hlavní záběr kamery, teď je tu prázdno. Velice mě mrzí, že už jsme ve stádiu, kdy se na pixarovky člověk už netěší.(28.12.2013)

Sice jsem věděl jak to celé dopadne už jenom celý ten koncept je okopírovaný , ale taky jsem si myslel že se mi to bude i přesto líbit a moc se mi to teda nelíbilo mělo to sice poučují a inspirující příběh jenže zdaleka ne originální , ale ten co známe z mnoha filmů a animace na mě niják nezapůsobily jediné co se mi na tom líbilo že Disney aspon přidal do svého filmu znovu poučení . ( 7.12.13/MAC )(7.12.2013)

• Elhruso

Dalo by se říct, totálně zkopírované auta, předělaná do letadel. Prakticky tento film nepřinesl nic nového a není na něm nic, co by si měl člověk užít. Zde se prostě scénárista moc nepředvedl, totálně stejné jako auta a to naprosto ve všem. Jsem jen zvědav, s čím dorazí tvůrci příště, budou to lodě, traktory nebo motorky?(5.1.2014)

Hmmmm, nic inovátorského se samozřejmě nekoná! Původní Pixarovka (Auta) kompletně pod Disneym totiž znamená pouze průměrný animák. Na ten se sice kouká pěkně, ale vše je naprosto zbytečné (jde o tržby, my vímeeee) a vůbec bych se nedivil dalšímu ždímání nápadu např. ve filmech Lodě, Motorky, apod. Doba Pixaru je již bohužel opravdu neodvratně pryč! PALEC DOLŮ! :-((2.9.2013)

• - Poté, co Prášek spadne do moře, nabízejí mu ostatní letadla součástky na opravu. Ishani mu dá svou vrtuli, ta by byla ve skutečnosti pro Práška nepoužitelná, protože Ishani má vrtuli tlačnou a Prášek tažnou. (aerokh)

• - Postava Ishana je podobná lietadlu AeroCanard FG, len na boku nemá ďalšie okná a vpredu má iné krídla. (Spilvo)

• - Především v první třetině filmu si můžeme všimnout, že tvůrci si pohráli s pozadím, vytvarovali mraky do tvaru letounů a i pohoří nesou rysy letadel. Také přistávací plocha v jedné ze scén nese obrysy letadla. (dandislav1991)