Uběhly dva roky od posledního flámu v Bangkoku. Phil, Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem a rejstřík vymazán. Jediný nespokojený člen party je Alan, který stále postrádá smysl života. Před půl rokem přestal brát předepsané léky a jeho chování nabírá čím dál obludnějších asociálních rysů, které postupně vedou k infarktu a smrti jeho otce. Po pohřbu ho trojice přátel přemluví k pobytu v léčebně. Cestou jsou ale přepadeni mafiány, jejichž šéf si nechá Douga jako rukojmí a ostatním dá časové ultimátum. Musí najít a chytit jejich starého známého Leslieho Chowa, který uprchl z thajského vězení a ukradl 21 milionů dolarů ve zlatě. Podaří se jim ho vystopovat a vrátit ukradené peníze, nebo se to opět nějak zvrtne? (TV Nova)

Mylan_ek

Konečně jsme se dočkali nového nápadu a struktuře filmu. Do třetice už by bylo trapné se opít a vstát po bouřlivé noci s kocovinou. Douglase unesli což se mi také líbilo že pokračují se stejným nápadem v jiné formě. ()

Lukango

Po kopírce na druhou alias Pařbě v Bangkoku tu máme alespoň něco jiného a jsem vlastně za to rád. Sice je tento díl podle mě lepší než dvojka, ale kvalit jedničky zkrátka ani z daleka nedosahuje. Máme tu prostý příběh, který je předvídatelný a nijak zvláštní. Úhlavní protagonisti jsou prostě frajeři a i když jsou jejich postavy charakterově ploché, tak baví. Humoru, na rozdíl od dvojky a samozřejmě jedničky tu je méně, avšak stále se člověk velmi zasměje, a klasicky se o zábavu stará především Zach Galifianakis, který je v roli Alana úžasný. Některé joky tu jsou trapné, nebo až příliš, ale to už známe z druhé pařby. I když jsem na jednu stranu rád, že se změnila struktura příběhu z kopírky prvního dílu, tak se změnila až příliš a už bych to skoro ani nenazýval jakoukoliv pařbou. Celkově se stále jedná o velmi vtipnou komedii s naprosto jednoduchým a předvídatelným příběhem, který na rozdíl od dvojky je něco víc, i když to s pařbou nemá naprosto co dělat.  Známka: 6/10 ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni