Pařba na třetí

Vo štvorici po opici 3

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

Dalo by se říct, že důstojné rozloučení, které působí jako mírně zbytečná nádstavba. Je vražedné přicházet co dva roky se stále novými nápady na stejné téma. Takže nám tvůrci nabízejí trošku jiný koncept, ve kterém se naši hrdinové tentokráte neskalí a Doug je tentokráte unesen zcela vědomě. V některých scénách se sentimentálně vzpomíná. Jediná postava, která má tohle všechno u prdele je absolutně šílený Leslie Chow. Ten člověk se narodil snad s kokainem v těle. V závěru mě bylo trošku i smutno že se s našimi hrdiny pravděpodobně na hodně dlouhý čas loučíme, protože upřímně s nimi si člověk prožil hodně zábavy. Wolfpack forever! 60%(8.10.2013)

Jako samostatný film by možná obstál daleko lépe než jako třetí pokračování solidně zaběhnuté série. Pokud totiž máme nějaký koncept, který už diváci očekávají, a ten dost zásadně změníme především co se žánrové polohy týče, nedopadne to dobře. Což je přesně případ Pařby na třetí, přisla mi jako jakýsi podivný spin-off paradoxně ale se všemi hlavními aktéry, navíc pramálo vtipný. Zklamání.(1.12.2013)

• MikeCool

V porovnání s předchozími díly je ten třetí s paradoxním názvem "Pařba" na třetí ten nejmíň vydařený. Příběhově to nebylo zas tak hrozné, vcelku se mi líbili i určité zápletky a humor byl místy též povedený, ale bohužel už to nemá takový nádech jako předešlé pařby ve Vegas a v Bangkoku. Celý film by se vlastně mohl jmenovat Hon na Číňana, protože co je to vlastně za pařbu (dokonce na třetí) když se zde vůbec nepaří?(9.12.2013)

"Nikto nechce vidieť Chow!..." Tvorcovia vsadili na najväčšieho machra zo všetkých dielov a urobili dobre. Chow vždy bol a je korením tejto série. Je to poriadne slizský a nepredvídateľný parchant so super debilným a chytľavým smiechom, ktorý ma vždy pobaví. Scenár nebol z kategórie najhorších, Goodman bol príjemným osviežením, ale humoru by mohlo byť o niečo viac. Práve to je merítko úspechu v takto ladených filmoch. Celkom dobre som sa bavil, hlavne Chow dobre hláškoval a priblblo sa rehotal, ale nejaká veľká explózia smiechu neprišla...Až, úplne nečakane po záverečných titulkoch, keď som sa naťahoval po ovládači, že to vypnem, prišla vsuvka, kde sa zjaví úplne nahý Chow (Hellou bitches!!). Keď som zbadal medzi jeho nohami a klbkom chlpov schovaný "želé jahodový cukrík", tak som naozaj vybuchol. Slabšie štyri hviezdy, hlavne za drsného Chowa. Mám pre neho slabosť. 70%.(3.11.2013)

• cukorek

Úspech filmu Vo štvorici po opici ľahol popolom a z originálnych, humorných scén ostali len známe tváre, ktoré to kedysi odštartovali. Jednoduchý humor prameniaci zo zážitkov podarenej štvorice, ktorá hľadá zábavu a potešenie pred tým než sa upíše rodinnému životu sa úplne roztrieštil. Stále viac priestoru dostáva nechutný "ázijský trpaslík" a Zach Galifianakis je stále viac primitívnejší až sa stáva nechutným. Všetko to potvrdzuje hneď úvodná jazda po diaľnici so žirafou, ktorá nielenže bola totálne odfláknutá technicky, ale navyše dostala vysoko nadhodnotený význam, keď Alanov otec sa tak nazlostil na svojho syna, až vystrel kopytá. Našlo sa pár momentov, ktoré pripomenuli úspech z predošlých častí, len škoda, že ich bolo toľko, že ich spočítam na jednej ruke. Pre mňa ľahko zabudnuteľný a nezáživný film 40%.(7.10.2013)

• - John Goodman (Marshall) a Ken Jeong (Chow) si už spolu zahráli v seriáli Community (od r. 2009). (Sociopath)

• - Snímek diváka opět přivádí do kasína Caesars Palace, které bylo možné spatřit již v předcházejícím filmu Pařbě ve Vegas (2009) a i ve filmu Výlet s mámou (2012). (Syna.1990)

• - V každém dílu trilogie, včetně tohoto, můžeme vidět nějakou scénu s prasetem. V prvním filmu, když se hlavní hrdinové proberou z propařené noci, můžeme vidět nafukovací prase ve vaně. Ve druhém filmu, odehrávajícím se v Bangkoku, narazí Chow (Ken Jeong) autem do mrtvého těla prasete. V tomto díle má zase Marshallův (John Goodman) gang na sobě masky prasat. V trilogii se taky vyskytovalo několik exotických zvířat: v prvním to byl tygr, ve druhém opice a v tomto žirafa, kterou jsme mohli vidět na začátku filmu. (SidneyP)