Pařba na třetí

Vo štvorici po opici 3

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

"Nikto nechce vidieť Chow!..." Tvorcovia vsadili na najväčšieho machra zo všetkých dielov a urobili dobre. Chow vždy bol a je korením tejto série. Je to poriadne slizský a nepredvídateľný parchant so super debilným a chytľavým smiechom, ktorý ma vždy pobaví. Scenár nebol z kategórie najhorších, Goodman bol príjemným osviežením, ale humoru by mohlo byť o niečo viac. Práve to je merítko úspechu v takto ladených filmoch. Celkom dobre som sa bavil, hlavne Chow dobre hláškoval a priblblo sa rehotal, ale nejaká veľká explózia smiechu neprišla...Až, úplne nečakane po záverečných titulkoch, keď som sa naťahoval po ovládači, že to vypnem, prišla vsuvka, kde sa zjaví úplne nahý Chow (Hellou bitches!!). Keď som zbadal medzi jeho nohami a klbkom chlpov schovaný "želé jahodový cukrík", tak som naozaj vybuchol. Slabšie štyri hviezdy, hlavne za drsného Chowa. Mám pre neho slabosť. 70%.(3.11.2013)

Pařba se nedá obecně doporučit stylem: To musíte vidět, umlátíte se smíchy. Zápletka je samozřejmě jako vždy poněkud jednoduchá, celkově nijak extra chytré, ba spíše dementní, Zach je stále neuvěřitelně slizký a infantilní, Bradly pouze na okrasu, z Číňana budete šílet a zbytek snadno zapomenete..Ale co naplat, já jsem se opravdu smála v úctyhodně krátkých intervalech a je mi úplně jedno, že většina fórků (tak ne, myslím, že všechny) je vymyšlena tak, aby je pochopil i jedinec s IQ pod osmdesát. No a co? Pařby nikdy neměly ambice stát se "inteligentní komedií roku" a nikdy se nepotřebovaly tvářit vkusně. Jde jen o to vykonstruovat podmínky, za kterých lze nechat Alana (Zach) provokovat vaši bránici, nebo alespoń vás prostě srát, Bradleyho správně nasvítit a zabrat takový detail, aby ženské nadšeně souhlasily, když Číňan prohlásí, že by mu to s tím kladivem šlo lépe bez trička. A ano, taky si myslím, že se měl svléknout!!!!:) Nebudu vám nic nalhávat, ať už to o mé úrovni vypovídá cokoli, já jsem se velmi příjemně bavila a o nějakém zklamání nemůže být řeč.(28.6.2013)

Jednička i dvojka super, trojka bohužel takový slabší dojezd. Možná i proto, že tam nebyla přímo ta "pařba" a následná kocovina se ztrátou paměti stejně jako v minulých dílech (pokud teda nepočítám závěrečnou scénu filmu). Některé postavy sice pořád bodovaly svými hláškami, celkově ale oproti předchozím dílům ubylo těch skutečně zábavných momentů a trhlých scének. Už to zkrátka nebylo tak úplně ono. ~(3,0)~(14.2.2014)

Nečekaný návrat skoro na úroveň jedničky. Timing je tu vše a i ty nejlacinější vtipy se daří prodávat vhodným načasováním a provedením ze strany herců. Pokud se něco nevydařilo, tak natahovaný závěr. Přijetí má tenhle film nejslabší ze tří dílů, což nechápu - rozhodně je lepší než dvojka, po které už jsem nečekal skutečně nic. Milé překvapení za 3 a 1/2 (mezi třemi a čtyřmi se mi rozhoduje těžko).(23.5.2013)

Doktor Nešpor to sice nerad uslyší, ale když jsou chlapi střízliví, není už s nimi taková zábava.. Phillips dle očekávání vsadil na dvě nejsilnější karty (úchyl Alan, perverzní úchyl Chow), ale „zločinecká linie“, ani změna stylu vyprávění nezměnily pachuť rozředěného recyklátu, který si jen se setrvačností nevystačí.. Na puzzle-kocoviny legendární vlčí kompanie zkrátka kladu mnohem vyšší nároky. Netřeba však věšet hlavu. Závěrečné titulky ukázaly, že pro potenciální pokračování jsou notičky rozdány s noblesou - jen to mini-torpédo v rákosí pana Chowa není něco, co bych musel vidět vícekrát..(19.6.2013)

• - Ve scéně, kdy je Chow (Ken Jeong) převlečen za policistu, má zbraň Glock 17 ráže 9x19 mm. (dc125)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 4. (Stanley619)

• - Když se v obchodě Cassandra (Melissa McCarthy) dívá na televizi, dávají wrestling, kde zápasí wrestlingová legenda a herec John Cena. (tb_23)