Pařba na třetí

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

• predators

Já se snad díval na něco jiného! Nebo kde sakra byla ta pařba?! Tady už se těžce vaří z vody a když už mi v první pařbě (mimochodem šlo vážně o pařbu) vadil koreo-američan Jeong, tak v tomto díle mi začali vadit všichni. Jeden větší protiva, než druhý! Předpokládám, že ve čtyřce už budou tihle CHLAPI nahrazeni buchtama! 20%(2.11.2013)

• Radko

Toto nebolo nijako po opici. Väčšinou ani vo štvorici. Chýbalo čosi na zasmiatie. Ak teda buhaha má byť to, že partia nudných mladých jupíkov ide odviesť rodinou nechcenú čiernu ovcu rodiny do ústavu. Lebo zavadzia. Azda je chechecheche aj to, že táto partička následne MUSÍ slúžiť celý čas akémusi mafiánskemu kokotovi. Ich úlohou je zmrdovi priniesť iného zmrda. Úžasné a geniálne! Hihihihihi - ja sa doštím. To je ozaj ftipné. OZAJ zápletka jag bič! A jak tej žirafe odseklo hlavu - no chechechecheche, to som sa od smiechu priam dosral! Trikrát. Hohohohohoho - štyrikrát! Aj dogrcal! Nabudúce môžu skúsiť odpíliť nejako vtipne nohu snežnému leopardovi. Aby sa celé kino váľalo od smiechu. Boha, ale aj teraz to tým zvieratám kurva žartovne nandali! Johohoho! Za brucho sa popadám. Tak som sa nerehlil 10 rokov Juchú! Chochochó. Komédia roka! Kadencia frkov NE-Ú- NOS- NÁ! Transcendentálna zábava. Výborná jak vo Farmár hľadá ženu. Hi-hi!(23.2.2015)

Dalo by se říct, že důstojné rozloučení, které působí jako mírně zbytečná nádstavba. Je vražedné přicházet co dva roky se stále novými nápady na stejné téma. Takže nám tvůrci nabízejí trošku jiný koncept, ve kterém se naši hrdinové tentokráte neskalí a Doug je tentokráte unesen zcela vědomě. V některých scénách se sentimentálně vzpomíná. Jediná postava, která má tohle všechno u prdele je absolutně šílený Leslie Chow. Ten člověk se narodil snad s kokainem v těle. V závěru mě bylo trošku i smutno že se s našimi hrdiny pravděpodobně na hodně dlouhý čas loučíme, protože upřímně s nimi si člověk prožil hodně zábavy. Wolfpack forever! 60%(8.10.2013)

70% Po nemastnej dvojke som považoval nejaký originálny prístup za nevyhnutný, aby táto trilógia nezhorela. Paradoxne trojka neprichádza s ničím originálnym, ale perfektne baví. Schéma už nie je o strate pamäti a zápletka je prostoduchá. Podobne ako v jednotke však všetko slušne odsýpa a žiadny motív sa príliš nenaťahuje, postavy skrátka pobehujú z miesta na mesto, ako to máme radi. "Spomienková" hudba dodáva eskapádam príjemný nostalgický nádych...(13.7.2014)

Trapnofekální humor na třetí, který mě fuckt dokázal pobavit jen napoprvé. Bradley se nutil k výkonu, aby byl co do počtu v rámci dodržení smlouvy, Ed se vyřádil toliko co řidič, Justin s medovým barytonem nedostal vůbec šanci se víc vyjádřit a tím je výčet hlavních hrdinů ukončen. Zach je ztělesnním odpudivého oplzlého magora, kterého nejde litovat, natož se mu smát, leda tak ho zabít. Skřet Ken se naštěstí o něco míň pitvořil, o to víc skřehotal tím svým asijským přízvukem. Jediný sice poněkud v pozadí, kdo stál za to, byl klasik už z dob Lebowského, Big Goodman. Akční mafiánská role mu sedla tak, že kdyby o polovinu zhubl, byl by z něj Badman natotata a malý Asiat si ani neškrtne. Jediná vtipná scéna s žirafou, těch pár dalších jsem už zapoměla, skončila dříve než začala a tím bylo jasné, kam se bude příštích 100 min. ubírat. Bylo to tak, přesně.(23.6.2013)

• - Sean Penn a Robert Downey Jr. boli zvažovaní do úlohy Marshalla, ktorú nakoniec stvárnil John Goodman. (Sufferer)

• - V úvodní scéně, kdy Alan (Zach Galifianakis) jede s žirafou ve "vozíku" po dálnici, u mostu přijde žirafa o hlavu. O něco dříve je však vidět, že jeden most už minuli, aniž by žirafa přišla k úhonu. (Will_X)

• - Na konci filmu, když má Stu (Ed Helms) zvětšená prsa, měl by na nich mít patrné opuchnutí a jizvu. Prsa jsou však v naprostém pořádku. (A7X92)