Pařba na třetí

Vo štvorici po opici 3

The Hangover Part III

Komedie

USA, 2013, 100 min

Už se vytratil i ten původní koncept s kocovinou... Taky je tam víc toho debilního číňana. Je fajn, že to Phillips napotřetí zkusil trochu jinak, ale zábavné je to +- stejně. Goodman je jediná opravdu příjemná postava. Pár porařených fórů, ale celkově to moc legrační není. Taky zprasili Hurt od Trenta. Z potitulkové scény asi budu mít noční můry.(16.9.2013)

Jednička i dvojka super, trojka bohužel takový slabší dojezd. Možná i proto, že tam nebyla přímo ta "pařba" a následná kocovina se ztrátou paměti stejně jako v minulých dílech (pokud teda nepočítám závěrečnou scénu filmu). Některé postavy sice pořád bodovaly svými hláškami, celkově ale oproti předchozím dílům ubylo těch skutečně zábavných momentů a trhlých scének. Už to zkrátka nebylo tak úplně ono. ~(3,0)~(14.2.2014)

• Jara.Cimrman.jr

"Necejtím koule. Sáhni mi na ně, jestli jim něco není." Pařba bez pařby je podivná pařba, ale rozhodně je snesitelnější než komedie bez srandy. Zkrátka od chvíle, kdy žirafa ztratila hlavu, mi došlo, že s tímto druhem humoru se nemusíme potkat a jak se tak v jednom ze sta případů stává - měl jsem pravdu.(1.11.2013)

• cukorek

Úspech filmu Vo štvorici po opici ľahol popolom a z originálnych, humorných scén ostali len známe tváre, ktoré to kedysi odštartovali. Jednoduchý humor prameniaci zo zážitkov podarenej štvorice, ktorá hľadá zábavu a potešenie pred tým než sa upíše rodinnému životu sa úplne roztrieštil. Stále viac priestoru dostáva nechutný "ázijský trpaslík" a Zach Galifianakis je stále viac primitívnejší až sa stáva nechutným. Všetko to potvrdzuje hneď úvodná jazda po diaľnici so žirafou, ktorá nielenže bola totálne odfláknutá technicky, ale navyše dostala vysoko nadhodnotený význam, keď Alanov otec sa tak nazlostil na svojho syna, až vystrel kopytá. Našlo sa pár momentov, ktoré pripomenuli úspech z predošlých častí, len škoda, že ich bolo toľko, že ich spočítam na jednej ruke. Pre mňa ľahko zabudnuteľný a nezáživný film 40%.(7.10.2013)

Zach Galifianakis a Ken Jeung jsou herci, kteří si třetí díl pařby naprosto perfektně kradou celej pro sebe. Stoupá a klesá spolu s nimi. A to je vlastně úplně jedno, že po originální jedničce a dvojce, co je asijskou verzí jedničky, konečně přichází s nějakým novým nápadem. Zach a Ken jsou v tomhle příběhu prostě doma. Jak se Ben v první scéně objeví ve vězení a Zach v té druhé scéně spolu se žirafou, tak máte jasno. Tohle je prostě jejich svět a tam patří. Jenže ne vždycky se Zach a Ben objeví na scéně a ne vždycky to je taková pecka jako na samotném začátku filmu. I tak ale...pobavilo. Nijak zvlášť, ale standard předchozích dílů si tenhle díl udržel.(22.9.2014)

• - Ve scéně, kdy je Chow (Ken Jeong) převlečen za policistu, má zbraň Glock 17 ráže 9x19 mm. (dc125)

• - V závěru filmu, když se "vlčí smečka" vrací do svého minivanu u zastavárny, je možné v pozadí zahlédnout billboard s Eddiem (Bryan Callen), který v prvním díle série vlastnil kapličku, kde se Stue (Ed Helms) poprvé oženil. (Weasley)

• - Když se v obchodě Cassandra (Melissa McCarthy) dívá na televizi, dávají wrestling, kde zápasí wrestlingová legenda a herec John Cena. (tb_23)