• Djkoma

Právo na trapný vtip má každý... bohužel.(27.7.2012)

Dost dobrá parodie na všechny možné filmy a vůbec všechny možná filmová klišé. Všechno je poslepováno dohromady a navrch je z toho vystříhán Matt Damon, tak co víc si od fake traileru přát? :) 7/10(26.7.2012)

Bez ohľadu na to, že to asi takto Kimmel zamýšľal, menej je niekedy viac. Množstvo celebrít ktoré upísali dušu projektu tohoto moderátorského diabla však za to jedno zhliadnutie nepochybne stojí.(27.7.2012)

• hellstruck

Jako parodie na různá filmová klišé by to byla paráda, ale ten humor je prostě až příliš trapný ...(16.11.2012)

Naprosto perfektní nápad od Jimmyho Kimmela. Jeho talk show mám rád a občas jí sleduji...Jeho mnohdy vtipné nápady vyústily až v tento úplně nejlíp obsazený hollywoodský film. Samotný film je o ničem, jde o to, že tam zakomponoval celé množství hvězd a zjevně i přátel...No a na konci perlička s nepřítelem Mattem Damonem...100%(31.8.2012)

stejně jako u kanadské sody mě napadá příměr k husitské houfnici, mizerný dostřel, skvělý zásah. Něco bylo takřka božské (Žvejkal ze Star Wars), jiné naopak..(6.2.2013)

• D.Moore

Trapné a dlouhé, ta nejhorší možná kombinace.(24.10.2013)

• Madsbender

*Komentár neprešiel cenzúrou.*(22.7.2012)

Teď s odstupem, kdy už mám většinu parodovaných filmů alá Let, Bad Teacher, Méďa atd atd za sebou, vnímám Movie the Movie z úplně jiného pohledu. Tehdá mi to přišlo jako nesmyslná změt méně či více podařených fórků, až teď mi cvaklo, že jednotliví herci parodují své budoucí trháky. A skoro jsem nabrala dojmu, že jde o trailer k Movie 43 :-)(9.5.2013)

• Indiana

Clooney a Damon mě rozesmáli, jinak nuda.(21.8.2013)

Náhodou, beru, jak si ze sebe "významní umělci" dělají legraci, je to jenom dobře a svědčí o dobré atmosféře.. :-)(16.10.2013)

Tak tohle se rozhodně musí brát s nadhledem :D Mohlo tam být ještě více hvězd, ale docela mě překvapilo, kolik velkých hvězd do The Movie Jimmy Kimmel dotáhnul :D(20.7.2012)

Too much of a good thing.(16.4.2013)

Sračkoidní parodie, u které jsem se zasmál. A můj smích se cení čtyřhvězdím, být to sračka sebevětší. 75%(13.3.2014)

• IQ Tiqe

Po prvních sekundých jsem to viděl na odpad, ale stojí za to dokoukat – scénář (byť parodie) je odpad, ale někteří herci stojí za to.(29.1.2013)

Ešte väčšia blbosť než som čakal.George Clooney vs. Black Hitler; "I'm back and I'm black"(5.10.2012)

Krátkometrážní snímek. Snůška parodických scén na filmy v hvězdném obsazení. Jedná se o mírně vtipnou záležitost, kde jsem se nejvíce nasmál při scénách s Tomem Hanksem. Ke shlédnutí zde.(9.11.2012)

Efekty nic moc, celkové provedení nijak závratné, ale já se celkem bavil a plejáda herců opravdu slušná... 70%(13.6.2013)

Jako proč ne.. Jimmy Kimmel je fajn týpek. :) Občas to hraničilo s trapností, ale když ono to tak asi mělo být. :P(24.8.2013)

• Okara

Hvězdné obsazení je v tomto případě přímo galaktické. To jediné ale bohužel vytváří občasný úšklebek na tváři, neboť pouze u takovýchto hvězd se člověk pousměje, jak ze sebe mohou udělat takové hňupy, především Matt. Jinak velmi nezáživné, ale Michael Bay pobavil dost. 40%(7.12.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9