Lila sa práve vrátila do Berlína po tom, čo strávila rok v USA a zisťuje, že všetko sa zmenilo - jej matka sa opäť zamilovala a jej malá sestra je zbláznená do nejakej novej skupiny, o ktorej Lila nemá ani potuchy. Ale aj Lila sa čoskoro zamiluje do chlapca menom Chris. Nevie pri tom, že Chris je práve spevákom Berlin Mitte a najväčším idolom dievčat a aby to tak podľa manažérov aj ostalo, mal by stále vystupovať ako nezadaný. (oficiální text distributora)

hazaba

Pro romantické puberťačky a fanynky hudební skupiny Berlin Mitte asi srdcová záležitost. Pro ostatní příjemné zpestření deštivého večera... Jo, líbilo se mi to, i když se jednalo o průměrnou hudebně-romantickou komedii pro náctileté. Člověk si vyčistí hlavu a pobaví se. ()

Lucas87

Příjemná oddychovka.... u které mi utekl příjemně čas. Podle zdejšího hodnocení jsem čekal, že to bude brak. Omyl! Minimálně kvůli těm pěkným němkám Anna Fischer, Sina Tkotsch, Simone Hanselmann a Nina Gummich si to musíte pustit. ()

Chip89

Děj jasný od začátku do konce, ale u takovéto oddechovky to není na škodu, je to příjemné a milé pohlazení, při dlouhém nudném večeru. Příjemná romantika s pěknými herci, kteří jako by snad ani nehráli, prostě si natáčení užili. ()

ondey

Nečekaně vtipná náctiletá komedie. Hele nejsem puberťák a mám docela rozvinutej smysl pro humor. A fakt jsem se smál, nekecám. Oddychovka na nedělní upršený odpoledne jak vystřižená. ()

Luciee113

Až na ten konec (už moc přehnané) se mi film líbil hrozně moc. Pěkní herci, vtip, láska.... jojo, budu si pouštět ještě párkrát :-) ()

PlayEasy odpad!

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,5/10 | Rotten Tomatoes - ? | FDb.cz - 76,5% | Přesně takhle to vypadá, když hledáte film zdarma na YouTube :D ... 25% ()

Renie42

Kdyby mi bylo patnáct, asi bych byla hodně poblouzněná a tak nějak si fantazírovala, že by se to mohlo stát mě, zamilovat se do nějaké hvězdy, o kterých jsem si četla v Bravíčku. Není to špatný, dá se na to koukat. A s tím chrápáním to bylo vtipné. ()

baobab

Slaďárna od začátku do konce. Ale já to mám ráda je to nenáročný a čas od času to zvedne náladu. Jenom jsem si nemohla pomoct, ale hlavní hrdinka, kterou představovala herečka Anna Fischer mne od první minuty hrozně iritovala a myslela jsem, že roztřískám obrazovku pokaždý, když se ukázala :D ()

Horác

Schématická pohádka, která dává naději obyčejným holkám s trochu větším zadkem a nedokonalým chrupem, že taky najdou svýho prince. A podržte se, je to pohádka milá, zábavná a místy vtipná. Dívalo se mi na ni hezky, nikdo tam nikoho nezabíjel, všechno dobře dopadlo a já byl z toho harmonizován. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Gyl

Námět podobný Nothing Hillu v obráceném obsazení. Říznuto Jak na holky (taky o rockerovi a jeho holce). FIlm je plný super písniček, což mě hodně bavilo. Duet při závěrečných titulcích bych si snad pouštěl před spaním. Řadím se tedy po bok čtyřhvězdičkových. Hlavně kvůli té muzice. ()

DK197

Takových filmů na téma "slavný kluk si najde nic netušící dívku" jsem viděla. Tenhle ničím nepřekvapí, ale ani neurazí... A písnička kapely je fajn. Oddychovka na večer. ()

demovka

Je vám tak od 13cti do 22ceti, máte těžkou hlavu z kluků, kteří se vám líbí. Oni nevědí, že existujete, nebo vědí, ale spíš posléze zjistíte, že vás využívali, než vás chtěli. Tenhle film je splnění vašich snů. Kdo by se nadál, že je vám tak 17 a kluk vašich snů vás obejme a je ochoten kvůli vám riskovat svoje kamarády a koníčka, ze kterého právě začíná těžit do budoucnosti. Díky hlavním představitelům to vyznělo opravdově. Anna Fischer je roztomilá a hraje zamilovanou docela slušně. Kostja je ještě o třídu lepší, já mu to vše věřím. Stejně tak dobře se mi jeví mladší sestra, hraná Amber Bongard. Ta scéna s povlečením a oblepeným pokojem je dokonalá. Až jsem zalapala po dechu, kdo měl ten úžasný nápad. Je zajímavé, že nic takového, nic podobného ještě nebylo k vidění. Slabší herecky se mi zdá akorát maminka obou holek, ale asi je těžké zahrát kladnou postavu bez možnosti dramatických momentů. Film funguje dobře, i když je předvídatelný. Proč? Není hollywoodský a hlavně je vtipný celou dobu. Já se smála nahlas, i když na telecí léta jen vzpomínám jako na kdysi dávnou dobu. Kdy se mi to naposledy stalo při americkém romantické komedii………..A zapomněla jsem na toho bodyguarda..........dokonalý!! A přitom se nehýbal a nemluvil. ()