poster

Povinně nezadaný

 • německý

  Groupies bleiben nicht zum Frühstück

 • slovenský

  Nezadaný podľa zmluvy

 • anglický

  Single by Contract

Komedie / Romantický

Německo, 2010, 103 min

 • Tommassi3
  ****

  "Kdo to je ??" - "Ségra, byla rok v Americe, tak si myslí, že je důležitá !!" ;) No to mi poser kozy !! Když se chce, tak to prostě jde a dokonce i v Německu může spatřit světlo světa romantické filmové dítko, které nemáte chuť zardousit už pár minut po porodu !! ;) Povinně nezadaný jistě nelze považovat za nikterak inovativní, originální či bezchybný snímek, příběh nelze lépe vystihnout než jako naivní předvídatelný a prvoplánovitě na teenagery cílený kýč jako vystřižený z Brava, ten product placement byl hodně otravný, na němž mohou ujíždět snad jen ty hysterické nedospělé nanynky, ale když dojde na správnou konstelaci hvězd a sejde se nadprůměrný režisér Marc Rothermund, od něhož by tohle po Sophii Scholl čekal asi málokdo, nesmírně hravý a ceněný hudebník Gerd Baumann, který si tímhle sountrackem u mě osobně hrozně šplhnul, a maximálně sympatické herecké obsazení v čele s Kostjou Ullmanem a sladkou Annou Fischer, pak mu všechny nedostatky včetně té učebnicové šablonovitosti odpustíte !! Je fakt, že mě Lila, oceňuji, že nejde o žádnou bulimičku, často dost rozčilovala, chovala se totiž většinou jako to velké přežvýkavé zvíře se zvoncem na krku a obrovským vemenem, většinou dělala přesný opak toho, co sama chtěla, ale to už tak děvčata (nejen) jejího věku dělají, nejen u nás, ale jak vidno tak i u našich západních sousedů, a její kámoška s obličejem Niny Gummich prostě vypadá jako Sandra Pogodová před patnácti lety, ale jinak jde o nadprůměrně povedenou žánrovku, které neschází ani vtip, ani spousta slušných hlášek !! Prostě klasická neuvěřitelně roztomilá romantika pro malý holky !! Jo, tak jsem asi malá holka..;)(20.9.2013)

 • suzanne1997
  *****

  Po shlédnutí tohoto filmu musím konstatovat, že opravdu stojí za to se na něj podívat, nejdříve jsem si myslela, že to bude jedna z těch rádoby ''blbostí'', ale než jsem se nadála, už jsem se celý film smála a ještě teď mne bolí bránice. Když se podívám na obsah podobných filmů, tenhle se k nim dá zařadit, taky taková obdoba ostatních, ale jedno se mi na nich líbí, vlastně na něm, jde o to, že ona si uvědomí, že by mohla udělat chybu, kterou by musela snášet do konce života. Na tomhle filmu se mi líbí hlavně to, že Lila neví, dokonce ani netuší, kdo Chris ve skutečnosti je, a v tom je to kouzlo, v tom, že musí překonat spoustu překážek, jen proto, aby se k sobě dostali. Děj se moc nedal předvídat, mi stačilo, že jsem stíhala se v něm orientovat, za malé nedostatky, které, no vlastně tenhle film neměl nedostatky, ať vzpomínám, jak vzpomínám, nemůžu si na žádné vzpomenout. Proto vřele doporučuji všem, kteří chtějí příjemně vyplnit čas, trošku se pobavit a na chvíli se dostat do života rockové kapely.(15.5.2014)

 • baterka.27
  ****

  Že je to předvídatelný a od začátku jasný, jak to dopadne? To přece všechny romantický komedie! Že je to nenáročný a naivní? To přece všechny romantický komedie! Ale na rozdíl od většiny tzv. romantických komedií, tohle je snímek romantický a vtipný, dělaný přesně pro takovou romantickou duši, jako jsem já. A že je zamýšlená cílová skupina diváků o deset let mladší než já? No co! Jasně, uvědomuji si pár nepropracovaností v příběhu a sem tam klišovitý scénář, ale bavilo mě to celou dobu, ať už jsem se smála nebo romanticky vzdychala, a to přesně tam, kde se to ode mě vyžadovalo.(8.4.2015)

 • Sara12116
  *

  Jednoduše kýč. Podle hodnocení komentářů jsem očekávala něco víc, každopádně film jsem nedokoukala, vypla jsem v polovině, jelikož jsem byl dost znuděná... Podobné filmy mi nevadí, ovšem toto bylo očividně cílené na teeenegery, kteří nepoznají kvalitu filmu, takže si myslí jak je to romantické a krásné... Dle mého názoru nuda(28.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Ty vedle mě můžeš spát, i když chrápu?" Ti dva si prostě byli souzeni, ale moje sympatie si nezískali. Určitě je to proto, že mě nezajímají umělé superstar s čerstvě rašícími knírky, ani chrápající náctileté zmatkařky a vlastně ani nemám rád špagety s džemem. Přesto bych jako už tradičně chtěl na německé romanci najít něco pozitivního, ale v tomto případě to není snadné. Snad tedy bubenice z Berlin Mitte stála za hřích a pak už mě nadchlo jen zpívání s německými důchodci při vyhlídkové plavbě.(18.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace