Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

MartinosIav

Říkejte si co chcete, ale já se královsky bavil :) Ideální komedie na vypnutí mozku :) Sandler má sice většinu filmů "na jedno brdo", ale bavím mě. Za mě 5 hvězdiček a brzy se na to rozhodně podívám znovu :) ()

lupik84

Tento díl se opírá o klasiku "první díl parta, druhý díl jejich děti". Shlédnutí filmu nebylo ztrátou času a i jsem se docela hodně nasmál. Je to klasická sandlerovka. ()

Bednobuch

Jednička je skvělá. Dvojka, jak už to tak bývá, je o dost horší. Nicméně i tak jsem se tam několikrát dost zasmál. Příběh je dost ubohý, ale jednotlivé vtipy jsou někdy fakt hustý. Komu se líbila jednička aspoň průměrně, tak dvojka bude slabá, ale půjde to. Komu se jednička nelíbila, ať se na toto nedívá. Dost jednoduché pravidlo u většiny druhých dílů. ()

misiacik

Rehotau som sa až som z postele padol. Začiatok neistý, bo efekty za veľa nestoja, no priebeh veľmi uspokojivý. No tak osadenstvo, vážnosť stranou. AK sa páčila jednotka, bude sa aj dvojka. Chýbal mi tam Schneider, ale dokonale ho nahradil "autobusár". Sandler je u mňa kráľ komédie, vždy ma pobaví a nebolo tomu inak ani tentokrát. ()

Hektor.Troy

Jedna hviezdicka za zaverecnu bitku,ktora bola celkom vtipna a za Salmu Hayek.A zbytok-najlepsi komedialni herci sucasnosti a toto je vysledok???Pouzijem cestinu ktora teraz pasuje viac-to si delas prdel vole??? ()

Foltin

Nejhorsi cesky dubing co jsem zazil, ale jako film u kteryho musite vyhodit mozek z okna jinak to ohodnotite odpadem je to dobra podivana :-) tezky prumer v prumerech 3* ()

schuby252

První díl se mi příliš nelíbil, sice měl příběh, ale chyběla mu po většinu času vtipnost a nápaditost. Tento díl je lehce ujetý, ale o hodně víc zábavnější a celkově na mě udělala dvojka lepší dojem než jednička. ()

k.rakonos

Parádně jsme se pobavili. Čistokrevná bláznivá komedie plná humoru, scének, není moc co vytknout. A atraktivní Salmě Hayek by těžko někdo hádal 48 let. Pro mě mnohem lepší než jednička. ()

Gugos

Vynikající oddechová komedie pro normální lidi...,tohle prostě amíci umí a tady ty rádoby odborníky co tomu dávají odpad bych nakopal do prdele...nechápu proč čumíte na tyto filmy a pak je haníte a nezapnete si tam raději nějakého Bergmana abyste tady pak mohli polemizovat jak Vás daný film duševně obohatil.... ()

TOMASINI

Machrům (1) jsem dal dvě hvězdy, protože jem se občas zasmál, mám rád Samdlera i Salmu Hayek. Ale dvojka - to je jen sled chvílemi velmi pubertálních vtipů. Průšvih. ()

Chemik

Některé vtípky super, ale většina filmu nic moc. Pár vtípků navíc a bylo by to úplně o něčem jiném. Velice slabší průměr, ne-li hůř. ()

papez12

Je to dobrá komédia, taký typický Sandler. Viem, že na csfd jeho filmy nenávidia a jeho komédia sa netešia prílišnej obľube, no ja som sa dosť bavil a oddýchol si pri pozeraní tohto filmu. Klasická vtipná ujetá americká komédia so Sandlerom. ()

Arafel odpad!

Z tohoto filmu mi bylo fyzicky špatně. Stupidní scénář s debilní zápletkou a dějem sestříhaným asi bandou zhulených opic. Pro zachování duševního zdraví doporučuju vyhnout se tomuto dílu velkým obloukem. ()

Edwin44

Zbytečné pokračování? Jak po koho. Jednička mě hodně bavila a tak jsem se na dvojku těšil. Dvojka sice nejede v podobné lince jako jako jednička. Není tu žádný společný výlet nebo tak, jen taková všeobecná párty na konci, ale o to mě to možná bavilo víc. O ději se prakticky nedá mluvit, je to spíš taková sněť fórků a posměšků na určitou osobu v daný moment. Některé hlášky ale stály za to. "Víš musím Ti říct něco, co si nejspíš od rodičů nikdy neslyšel...NE!" Některé vtipy jsou naopak hodně trapné jako například scéna s Jelenen, krkoprdopšouk nebo hromotluk syn. Tentokrát mě ve filmu poměrně vadil Kevin James, moc fórků tam neměl (hlavně on vymyslel krkoprdopšouk, tak možná proto) a jeho dějová linka nestála za nic (uplně blbej syn a rodiče to nesere?? wtf). Zachraňuje to tradičně Chris Rock a taky Sandler. Závěrečná bitka byla naprosto v pohodě. za mě 3 a 1/2 hvězdy ()

JerryPilsen

Docela zbytečné,ikdyž chápu že někoho ten sled nesmyslných a nenavazujících scének může bavit.Ale chybí nosný děj.Co nechybí je krkání,prdění a zvracení.Inu každému co jeho jest. ()

zde1ne

Druhý díl celkem schopné "Sandlerské" komedie, je stejně kvalitní, jako ten první. Dobře jsem se pobavil. Jen dabing je o poznání horší, než v jedničce. Doporučuji mrknout na originál, jelikož si myslím, že dabingem pár vtípků ztrácí celkem smysl.... ()