Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo – její oblíbenější spolužáci (a hlavně spolužačky) ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak? (Forum Film CZ)

cernakus

Jediné co tu funguje, je po většinu filmu nepřítomný pohled hlavní hrdinky. Jinak to je bída a Chloe by si měla začít vybírat. Už to není takový nýmand, jako když ji Marc Webb objevil. Dokonce ani zkušené matadorce Moorové se nedal ten její přehrávaný fanatizmus uvěřit. Laciné počítačové triky mně pak hlodají v palici, za co Peircová utratila 30 mega. Navíc ta totální absence invence (budiž, moderní doba moderní technologie, ale to je tak vše)... I když je zrůdička Chloe moje srdcovka, tak tady si nemůžu pomoci a musím dát tak za 40%. ()

Papercut

Další film u kterého příliš nerozumím tomu nízkému hodnocení. Co se mě osobně týče, tak tento remake je mnohem povedenější než původní film. Julianne Moore svojí roli sehrála výtečně a podle mého názoru o třídu lépe než představitelka v původním díle. Pokud jde o postavu samotné Carrie tak Chloe jí zahrála skvěle. ()

waltosin

Škoda nevyužitý námět, který se dal udělat líp, ale za to Chloe byla přesvědičá i v hororu, ta holka má budoucnost. 45% ()

CorvusBlek

Upozornění pro FILMOVÉ diváky, toto není film, ale pouze spotřební jednorázový produkt. Musel jsem se na to podívat, už jen ze zvědavosti, protože Carrie od Kinga byla skvělá kniha, poté film z roku 1976 její dobré zpracování a dokonce i tv film z roku 2002 měl alespoň s vygradovaný skvělý psycho konec! V tomto zbytečném remaku vůbec, ale vůbec nic, kromě Julianne Moore, ta má u mě hvězdičku...Už se "teším" na další remake Child's Play, kterému se dostalo, jak je v současnosti trendem, reklamy v podobě strašení lidí na ulici, potažmo v restauraci... ()

Dixieboy

Proč proboha pořád někdo předělává filmové klasiky? Jen proto, že v 70. letech nebyly takové technické možnosti, aby z Carrie udělali X-Mena??? Původní tíživá atmosféra je pryč... hlavní hrdinka je pořád jak nakopnuté štěně s mizernou účastí na hodinách herectví... hudba vůbec nezní děsivě a není kvalitním podtržením toho, co se děje v příběhu... plesová scéna je snad to nejodfláknutější a nejtrapnější na celém filmu a jediná pozitivní věc, která si zasloužila jedinou hvězdičku je Julianne Moore, která svoji fanatickou roli zvládla... no... na dobrou. ()

Diskantka

Dvě hvězdy za pěkný záběry ale matka s dcerou u mě ztratili svou pečeť kvality...nevěděla sem, že Julianne Moore hraje v takovejch sračkách. Chloe je ještě kuře, byla donucena k podpisu smlouvy zatímco Kimberly tiskla chladnou hlaveň stříkací pistolky k hlavám jejích morčat. ()

chrustie

Rád bych se vyprskal, ačkoliv nejsem slepý, a dle mé oční lékařky trpím jistou formou tupozrakosti (nezaměňovat s verbální tupoblbostí). Vrcholný um dlouhotrvající nudy, zde nabírá reálných rozměrů. Pokud by mému VERBALnímu výlevu konkrétní soudruzi čistě náhodou nerozuměli, tak: tahle pičovina se může líbit jedině debilovi. ()

srolyma

Novelu mistra Kinga jsem četl a de Palmovo skvělé filmové zpracování jsem viděl. Takže bohužel nemůžu být z tohoto dílka nijak nadšený. Je to jako když se vezme starý černobílý film a políčko po políčku se koloruje. Takže výsledek je hezký barevný, ale jinak doslova a doobrazu úplně stejný jako ten původní film. Nebo se aspoň snaží být. Ke své smůle se ale tato kopie kvalitám de Palmova originálu nepřibližuje ani náhodou. Že je výběr představitelky Carrie typově zcela nevhodný, je taky bez debat. Nepůsobí vůbec divně, naopak je to takový roztomilý a sympatický telekinetický diblík, takže vyznívá naprosto nevěrohodně. Nicméně je to pořád Kingovská adaptace a tu už z principu nemůžu hodnotit podprůměrně. ()

ejay

Obstojný remake vsazený do moderní doby. Víc s původním filmem a už vůbec ne s knížkou srovnávat nebudu. J.Moore hraje skvěle a je mi z ní ještě teď blbě. A Ch.G.Moretz? Roste z ní velká herečka, věřím, že to dotáhne daleko. Škoda že je to film spíš pro děti školou povinné. Tři a půl. ()

Don Maty

No čo k tomu dodať. Neskutočne zbytočná 3/4 filmu. Potom prišlo neuveriteľné žúžo v podobe totálneho rozflákania telocvične. No a to bol jediný svetlý moment tohto "temného" filmu. Ale verím, že MTV generation jasala :)...2* ()

wallax

Súhlasím s Verbalom. Tento film bol pre mňa vzhľadom na jeho hodnotenie (58%) poztívne prekvapenie. Chloe si svoju úlohu splnila na výbornú a ukázala, že hrať vie (čo ukázala aj v Hugovi ale už nie tak presvedčivo v Kick-Ass) a psychické stavy jej išly ako keby ich v súkromí zažívala pravidelne. A Julianne Moore(ovej) som zožral všetko čo zahrala a mal som chuť jej šupnúť nožnice do hlavy už po prvých minútach na obrazovke...vyšinutejšiu kresťanskú fanatičku nestretnete ani v dedinskom kostole vo Wadowiciach. Atmosfericky pekne ponuré ako sa patrí, Carrie vyšinutá od maminkynej výchovy (obrazy v Carrie-inom kumbálku by aj zdravého človeka primeli napchať si špendlíky pod nechty), krásne a zákerné spolužiačky (jedna extrémistka, jedna uvedomelá)...fasa príbeh na dobrú noc :) ()

Cannonball

Súhlasím s tým, že umenie je subjektívne (film je pre mňa umenie, aj keď toto dielo nie je dobrý príklad) ale teraz by sme mali objektívne priznať, že každé jedno hodnotenie nad 50% je chybné. Vyzeralo to skôr ako nevydarený remake Twilightu a nie sfilmovanie Kingovho románu. ()

DonBraso

Fíha,to byl materiál tohle.Další zbytečný remake humus do zlatého fondu.Moretz hlavní role,to byl žert,až jsem spolknul pomalu svoje koule,digitální triky snad 3DRealms Duke Nukem bez ironie a charisma celého snímku na bodu taveného sýra.Jediná Moore to tam chudák odehrála ještě co mohla,protože ona vypadá škaredě i tak,takže tady byla na svém správném místě,ale zbytek je teen paskvil bez špetky něčeho nového.Nebudu říkat,ona předloha od "Krále" taky zrovna nebyla bůhvíjaká libůstka,ale Bria De Palma na tu dobu trefil zlatý magnet.U tohohle filmu se bát nemusíte,nemusíte vůbec nic novýho čekat,protože je vše stejný,kdy chvilkama tvůrci přijdou s něčím echt,což je úplně nejhorší,kdy jsem si myslel,že to snad budu proklínat na hodině tělesné výchovy.Jedinou hvězdu si musím dát já sám,že jsem to dodíval....na potřetí.hip hip hurá. ()

Martanecek007

I když se mi do tohoto remaku moc nechtělo, protože mám prostě radši prvotní verze, rozhodla jsem se to zhlédnout. Byla jsem docela překvapená, že se mi to líbilo. To je ale hlavně dáno poutavým příběhem z ruky Stephena Kinga. Oproti verzi z roku 1976 mi přijdou horší krvavé efekty a také herecké obsazení dělá své. Představitelka Carrie Chloë Grace Moretz je rozhodně dobrá herečka, nicméně představitelka Carrie z již zmiňovaného roku 1976 mi na svou roli sedí víc. Její vyplašený vzhled je prostě lepší. Naproti tomu mi zde zas sedí role matky Carrie v podání Julianne Moore. ()

jardoom

Proč remakovat něco, co remake nepotřebuje? Ano Carrie z roku 76 měla mouchy, ale spíš jen ty vizuální. Tady tenhle remake ma much, že ani nejlepší repelent všechny nepochytá. Průser je v tom, že samotné obsazení hlavní herečky, její potrhlé matky a drsné učitelky nebylo špatné a myslel sem si, že díky nim bude remake Carrie víc, než průměrný film, který se bude snažit těžit na slávě původního snímku. Není to nic, co by mne udrželo v sedačce kina, proto sem rád, že sem na to do toho kina nešel, jelikož bych byl hodně zklamaný. Jedno tomu filmu ale musím nechat, lépe zabít úterní odpoledne ani nejde. Mladičká Chloe ale zahrála hezky, sama o sobě je velmi talentovaná, takže kdyby tam nebyla ona a ta zrzavá štětka z Evoluce kterou miluju (Julianne Moore), asi bych se na to nedodíval Je zapotřebí nějakým způsobem zabránit, aby rameky takovejchle pecek jako je Carrie 1976, točil někdo, kdo natočil zkurvené Glee a podobné sračky jako Muzikál ze střední. ()

Návrat Kingových zombie zvířátek

Návrat Kingových zombie zvířátek