Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo – její oblíbenější spolužáci (a hlavně spolužačky) ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak? (Forum Film CZ)

Nikolas__

Celkem s odřenýma ušima čtyři hvězdy. Mně sedlo, každopádně mohlo se udělat pár změn, a nějaké scény mohly být lépe vymyšlené. Každopádně jako remake ok, původní verze je lepší. ()

Keytt

Obsazení Chloë Grace Moretz bylo naprosto zcestné. Ti z nás, kteří znají knižní předlohu, vědí, že Carrie byla opravdu ošklivým děvčetem a podivným zároveň. Přes veškerou snahu tvůrců se Chloë prostě tolik zošklivit nepodařilo. V tomto ohledu tedy upřednostňuji Carrie v podobě Sissy. Jinak film v podstatě splnil moje očekávání, ačkoliv bych jej neničila novodobými inovacemi, protože i když to tak může na první pohled vypadat, tento příběh nemá být určen teenagerům. ()

Ifcik

Pri prvom zhliadnutí traileru som sa na tento film tešil. Pri prvom postery, ktorý som videl na zastávke som sa tešil ešte viac. Čakal som krvavú sem tam primitívnu "řezbu", ktorá nemá konca. Tento film ani trochu nesplnil moje očakávania a poster vôbec nevystihuje podstatu filmu. Trailer ukázal všetky drsné scény, ktoré v tomto filme nastanú a tie zvyšné pripomínajú dievča v štádiu puberty, ktoré sa teší na svoj maturitný ples. Film je totálna katastrofa a ľutujem 4€, ktoré zaplatil môj kamoš a keby ich chcel spať tak mu ich nedám, lebo tento film, ktorý mi doporučil stál za úplné hovno. Jediný svetlý okamih bol, keď dievčatá boli na začiatku filmu v plavkách a boli vidieť zadky a niektorým z dievčat dokonca stáli bradavky a bolo to vidieť cez plavky. Inak samotný film je dosť slabý. ()

ZetDaElO

Hororová alternatíva ku filmovému orgazmu začínajúcich násťročných recenzentiek - Walk To Remember. Jediným rozdielom je, že Carrie nemá leukémiu, ale telekinetické vlastnosti a fanatickú kresťanskú matku v podobe Julian Moore, ktorá je zároveň jediným dôvodom, prečo pozerať tento film. Inak je to len veľmi zle zrealizovaný teenage horor s otravnými americkými stredoškolskými klišé v podobe diverzifikácie školského kolektívu na škaredé káčatko vs. cool športovci a ich botoxové frajerky. Dať tak väčší priestor naozaj strašidelnému prostrediu domu, išlo by o oveľa zapamätateľnejšie dielo ako tento produkt pre veľmi oklieštenú cieľovú skupinu. 2/10 ()

TheTimo

Do plesu zatím fajn psychologický film, pak už jsem si trochu připadal jak v efektově lepším Bčku s trochu horším scénářem. Vyzdvihnout však musím výkon Julianne Moore, která svou roli posedlé matky zahrála výborně! 60% ()

wahaj

=== VAROVÁNÍ - MOŽNÉ SPOILERY === Od filmu jsem dostal přesně to, co jsem očekával. Přiběh o dívce, která je šíkanovaná. Pozdějí zjistí, že má schopnost telekinezi a následuje její pomsta. Pokud jste viděli trailer, tak jste v podstatě znali celý děj. I když to má být horor, tak se člověk ani jednou nelekne. Jediný, co ten film trochu povzbudilo byly herecké výkony. Chloe zahrála Carrie celkem působivě ale bylo divné nevidět jí jako drsnou holčičku plné sebevědomí, která mlátí vbandu padouchů (Kick-Ass). ()

johnnie78

Nenechte se zmást negativním hodnocením. Ač obecně nemám remaky rád, tenhle u mě přebil jak originál ze sedmdesátých let, tak dokonce i knihu samotnou... neskutečně intenzivní film, už dlouho se mi nestalo, abych měl z každého záběru tak znepokojivý a hnusný pocit. Mistrovsky natočené, a jestli Julianne Moore nedostane za svou roli vyšinuté fanatičky Oscara, tak fakt nevím... tohle je fakt za 110% ()

Enzo555

Nevyužitý potenciál. Kto sa raz odvezie autobusom MHD, vie, že pubertiaci sa dnes správajú otrasne. Mimoto robím vo firme, ktorá rieši stužkové- mám voči ním dokonalú averziu. Carrie2.0 málo tlačí na pílu tam, kde mohla triafať do čierneho- bullying, cyberbullying, a z nich plynúce samovraždy, nosenie zbraní do školy, streľba do spolužiakov, učiteľov. Polovicu film Chloe predvádza nepatričnú mimiku, prehráva akoby šlo o jej debut, hrbí sa, že skoro ryje zem nosom. J.Moore tradične dobrá, ale sebapoškodzovanie jej postavy nevysvetlené, telekinéza jej dcéry takisto. Ocenil som, že postavy protivníkov neboli jednoliaty celok, niektorý boli dokonca sympatickejši ako hlavná postava, ale vzťahy a dialógy zjednodušené na žuvačkové BH90210, škoda. CGI v konečnom zúčtovaní (toto nie je spoiler, každý pozná dej) nebolo až také umelé, ako zaznievalo v diskusiách. Pomstu som si vychutnal, napr.keď šmarila o zem dvojičky, to bol skvostný moment. Zvuky a hudba za jedna (Marco Beltrami) ()

Lucccy.N

tak pro mě už druhý remake v pořadí a opět katastrofa to už si ze mě opravdu dělají legraci , film je absolutní zbytečnost nijak se neliší od předešlého remaku , ale abych nebyla jen negativní tak herecké obsazení je mnohem lepší než u předešlých filmů jenže jen kvůli tomu o tu hvězdičku víc nedám, takže zůstanu opět u pouhých dvou hvězd. ()

Tredi

trošku jiný pohled na ošklivé káčátko co se v labuť proměnilo, pomstilo se a neuneslo to.. docela se mi líbila myšlenka příběhu, ale některé efekty byly hodně přehnané a vyumělkované podle amerického stylu. ovšem hlavní hrdinka mě velice nadchla. mladé Chloë fandím a budu se těšit na další hereckou tvorbu. dávám 3,5* kvůli ní ()

anti.rybka

Tak ještě že jsem na to nešla do kina a viděla to u známé v PC. Byla by to totiž škoda peněz. Naprosto nepovedené zpracování tak kvalitního námětu. Čekala jsem o 100% víc. Moje jediná hvězda je pro pana Kinga, kterému se snad tento pokus Kimberly nemohl líbit. Paní režisérka by se měla držet filmů jako Kluci nepláčou a do prvků hororů se nemíchat. ()

Idoviren

Strašně slabé. Není to ani děsivé, ani znechucující, napínavé, mrazivé či dramatické. Prostě je to absolutně nijaké a pokud by se k tomu mělo přiřadit nějaké přídavné jméno, bylo by to "nudné". Hned od prvního školáckého pletichaření je vám jasné, že to dopadne blbě. A pak už vám přijde zbytečné i nadávat nad demencí všech těch postav, protože to u tohohle filmu ani nemá cenu. Možná je to Kingem, možná není... Ale spíš to je Kingem. ()

wick

Celkem zdařilý remake....podle mě, už jen proto, že originál mě nikdy nebavil a nelíbil se mi. Ale žádná sláva to není a podruhé vidět ani náhodou. ()

Kusic

Docela velký zklamání.. horor? Ale kdeže.. dobrou hodinu a dvacet minut jde jen o šikanu malé Carrie. To, na co divák čeká většinu filmu, se dostaví až v závěrečný patnáctiminutovce. Alespoň, že herci podali solidní výkony, bohužel, jelikož sem originál filmu neviděl, čekal sem trochu větší "vzrůšo" :) ()

SMilan

V tomto remake mi Carrie prišla ako retardovaná, hlavne keď hľadela s otvorenými ústami, navyše to bolo tak mizerne zahraté, že som tej slečne herečke neveril ani retardáciu. Spočiatku sa mi nové spracovanie pozdávalo, ale sen sa rýchlo rozplynul a do konca som s filmom viac-menej bojoval. Som sklamaný a ľutujem, že som tomu dal šancu. ()

WoodoX

Prečo adaptácia tejto skvelej knihy dopadne vždy na hubu, čo sa týka výberu hlavnej postavy? No tamtej 17-ročnej dievčinke bolo len ťažko uveriť, že je schopná niečoho viacej ako to tancovanie na plese... a ešte tá jej mimika. Pripadalo mi to akoby slovo "telekinéza" pred natáčaním akosi ani nepochytila. Naviac 2/3 filmu boli len nehodiace sa zábery do takéhoto žánru. Horor akoby sa nekonal. ()

marrrrian

Slušne budovaná atmosféra sa dokonale vytratí vo finále, na tom ich maturitnom plese. Akonáhle začne záverečná pasáž - myslím moment, kedy si Carrie povie dosť!, opadne celé tajomno a stane sa z toho len povinný dojazd predlohy. Tú som síce nečítal (popravde, po filme ani nemám záujem), avšak mám Kinga načítaného dosť na to, aby som tu tvorcom nezazlieval to, že vrchol gradácie knihy nevyznie na obrazovke tak intenzívne, ako v hlave čitateľa. Ale i tak slušný film so silnejšími, i slabšími momentmi. Staršiu Carrie neporovnávam, lebo som ju videl príliš dávno, no Ch.Moretz oproti predošlej predstaviteľke rozhodne nevyzerá príliš "scarrie," na čo určite dopláca i adaptácia. V takýchto projektoch, aby boli ozaj úspešné, musí do seba zapadnúť všetko. Kvalita je jedna vec, súhra a hlbšie vystihnutie je však o niečo vyšší level. Len tak by sa mohli odraziť od priemeru niekam vyššie. ()

Návrat Kingových zombie zvířátek

Návrat Kingových zombie zvířátek