Falešné přátelství (TV film)

Girl Fight

USA / Kanada, 2011, 90 min

KONEČNĚ UKÁZKA A PRAVDIVÁ CO ZPŮSOBUJE SOUČASNÁ ÚCHYLNĚAGRESIVNÍ FEMINISTICKÁ VÝCHOVA A JAKÉ JSOU PAK DÍVKY DOOPRAVDY. A nejen to i perfektní ukázkka zvrácené lidské společnosti přddevším té mladé, která ke svému životu potřebuje otřesné násilí, zlo agresivitu a vyžívá se v tom a bere to jako zábavu, čím větší úch\lárna tím větší sledovanost a popularita.A vše propagována hovady a dobytky z médií. To jste vy! Neskutečně zhovadiilá úchylná společnost.(23.5.2018)

Celkem povedený TV film a děsivý pohled na to, čím se dokážou pobavit a také pochlubit dnešní teenageři. Jodelle Ferland vyrostla z typické hororové holčičky v nadějnou mladou herečku. Trauma po útoku zahrála skvěle. SPOILER: Překvapil mě výrok soudu. Obžalovaným hrozilo doživotí, ale na přímluvu matky oběti vyvázly jen s podmínkou. Docela velký rozdíl.(27.5.2012)

Dokonalý obraz assbůkovské degenerace a důkaz toho, že staré známé ohybání mladého stromku mělo své opodstatnění. Kája Mařík, Mirek Dušín a malý Bobeš by takovým nevycválaným cundám jistě lajk nedali. Hned zejtra začnu v lese zahazovat šprcky a vajgly, budu delfínům okusovat prdele a záhon s ředkvičkama zaleju naftou, nechci, aby takovým smradům, tedy naší budoucnosti, zbylo ze světa něco víc, než jen nasráno v koutě. Film byl veskrze hysterický, nicméně podobné " pojedem k mořy" denně potkávám a je mi smutno.(21.7.2014)

Tohle je silné drama. Nestačila jsem se jenom divit, co dokážou chvilkové "kamarádky", které dokáží jen využívat někoho, kdo je na tom úplně nevinně. Kvůli zatraceným komentářů, které se na ně vztahují na sociální síti jí "zmlátí", že skoro nevidí, nebo jí chybí kousek ke smrti. Filmy se skutečnou událostí ukazují lidskou drsnou realitu. Tohle je jeden z nich.(18.10.2013)

• Pitryx

Trochu nuda. Hlavní hrdinka si to vše zavinila sama, protože takové věci napíše na FB jen neskutečný idiot a ten si takový výprask zaslouží. Dobrá práce maskérů. Herci ušli, alespoň část se jich snažila. Film rozhodně nebyl nezajímavý. Konec mi naprosto unikl, ale také jen dokázal jaká, že je to hlavní hrdinka velká kráva. 201311080000/0000(29.1.2014)