Falešné přátelství (TV film)

Girl Fight

USA / Kanada, 2011, 90 min

• Handle

Na TV film docela slušné, ale nemohl jsem se zbavit toho, že film zbytečně přehrává a je hnaný do extrémů. Zpracování ok, ale až na pár scén to na mě působilo opravdu málo uvěřitelně, ač se podle mě herci snažili, jak mohli (především Anne Heche). Jako špatný film to ale neberu. Jen to mohlo dopadnout lépe, kdyby se tolik netlačilo na pilu a přidalo se tam více emocí... 2,5*.(27.5.2012)

• Pitryx

Trochu nuda. Hlavní hrdinka si to vše zavinila sama, protože takové věci napíše na FB jen neskutečný idiot a ten si takový výprask zaslouží. Dobrá práce maskérů. Herci ušli, alespoň část se jich snažila. Film rozhodně nebyl nezajímavý. Konec mi naprosto unikl, ale také jen dokázal jaká, že je to hlavní hrdinka velká kráva. 201311080000/0000(29.1.2014)

Poměrně povedenej film, kterýmu jak Tuax trefně poznamenal hodně ubližuje začátek, kdy jsem si myslel, že se bude jednat pouze o totálně zpackanou rádoby-parodii na didlinky v čele s jednou z nejtrapnějších "rvaček" v historii, kterou máme možnost zhlédnout asi desetkrát. Po druhé polovině už je to koukatelné, ale s naprosto předvídatelným závěrem, takže za první polovinu a závěr jde hodnocení dolů. 50%(27.5.2012)

KONEČNĚ UKÁZKA A PRAVDIVÁ CO ZPŮSOBUJE SOUČASNÁ ÚCHYLNĚAGRESIVNÍ FEMINISTICKÁ VÝCHOVA A JAKÉ JSOU PAK DÍVKY DOOPRAVDY. A nejen to i perfektní ukázkka zvrácené lidské společnosti přddevším té mladé, která ke svému životu potřebuje otřesné násilí, zlo agresivitu a vyžívá se v tom a bere to jako zábavu, čím větší úch\lárna tím větší sledovanost a popularita.A vše propagována hovady a dobytky z médií. To jste vy! Neskutečně zhovadiilá úchylná společnost.(23.5.2018)

Tohle je silné drama. Nestačila jsem se jenom divit, co dokážou chvilkové "kamarádky", které dokáží jen využívat někoho, kdo je na tom úplně nevinně. Kvůli zatraceným komentářů, které se na ně vztahují na sociální síti jí "zmlátí", že skoro nevidí, nebo jí chybí kousek ke smrti. Filmy se skutečnou událostí ukazují lidskou drsnou realitu. Tohle je jeden z nich.(18.10.2013)