Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

ac3r

Trošku jiný Jackass než jej známe, ale to neznamená horší, ba naopak. Knoxville je borec a tady to v podání starýho Irvinga jen potvrdil. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by na to sám nestačil. I ten malé prcek byl fajn a zdárně mu sekundoval. Jo a Lise to moc seklo :P Po druhým shlédnutí přidávám ještě jednu hvězdu navíc, skvěle jsem se bavil i po druhé a tentokrát nejen já. ()

eromar

70% I když jsem viděl trailery, řachal jsem se od začátku do konce. Knoxvilla a partičku kolem něj mám rád a gerontoBorat zkrátka bavil. Docela rád bych viděl nějakej podrobnější making of než je ten během titulků. ()

NJD

Normálně by si člověk řekl, že je to jenom další nevkusnej pokus o komedii, kde se vtipy zakládaj většinou jen na nevkusnostech jako prdění a obnažování starých lidí. Avšak pokud uvážíte, že 99% lidí, kteří se ve filmu objevili, neměli v době natáčení nejmenší ponětí o tom, že právě točej scénu do novýho Knoxvillova filmu, stává se z toho velká prdel a smějete se (až na pár hluchých momentů v druhý půlce filmu) téměř od začátku do konce. Srovnat by se to dalo s filmy Sachi Barona Cohena, které přecejenom Knoxvillova Špatnýho dědu, alespoň u mě, porážejí svým politickým podtextem. Každopádně pokud vám nevadí jednoduchej humor a máte rádi nachytávky, skrytý kamery, Jackass a obzvlášť Johnnyho Knoxvilla, film určitě stojí za zkouknutí. Jo a palec nahoru za závěrečný titulky :) ()

H4ku11

Tak takéto bláznivé veci môže robiť len Johnny Knoxville. Na niektorých veciach som sa nehorázne smial, aj keď ide o veľmi potupný štýl humoru, inde to už bolo prehnané. V konečnom dôsledku som sa dosť pobavil. Dej je síce taký všelijaký, aby sedeli scénky, ale teda riadny trip deda s vnukom. A ten krpec ako to hral to bola bomba! ()

aLPaC

Jsem rád, že Knoxville natočil se starým Irvingem celovečerák, protože v Jackass scénky s tímto páprdou byli vždy povedené. No a tady to samozřejmě brousí skvěle, párkrát jsem se smál, až mi tekly slzy. Nechci tady nic prozrazovat, ale jestli máte Irvinga rádi stejně jako já, zklamáni nebudete ani náhodou. Jasných pět. ()

Prdly_Tatka

Nejvtipnější scénka byla bezpochyby volba dětské miss. Bohužel je v komedii i pár slabších výjevů. Další skvostné scénky: na pohřbu, posraná zeď v restauraci, děda v autíčku, zaseknutý penis, stěhováci komplicové. ()

j0nathan

Očekával jsem o něco svižnější a agresivnější jízdu. Krátké scénky ve filmu, kdy kucí dělali kraviny byly asi nejlepší, ale bylo toho málo. ()

fshrbeny

Je to spíš na dvě hvězdy než na tři, ale některé scény jsou tak geniální (soutěž miss, restaurace, rybaření) že prostě nemůžu jinak. Možná by tomu pomohl kratší formát a nebát se trochu přitlačit na pilu. Jo a konečně relativně sympatické dítě, které sedí do své role a nemáte chuť ho zabít po par minutách. ()

Gore

Jackass jsem nikdy neměl zvlášť v oblibě, spíše naopak. Na tenhle snímek mě nalákal trailer, ačkoliv na trailery se dívám zřídka, a připadal mi vcelku zábavný, tak jsem tomu dal šanci. Naštěstí se Bad Grandpa nepohybuje tolik ve stopách Jackass, ale má spíše blíže ke Cohenovi, a zejména k Boratovi. Místy je však méně vtipný a v některých částech tlačí moc na pilu a mnohdy jde až za hranici, ale jinak to není zas tak špatný a drží to kupodivu pohromadě. ()

Stocki

Těšil jsem se na to jako malý kluk, avšak moje pocity jsou nakonec trochu rozporuplné. Asi mi mohlo být jasné, že to prostě Knoxville celý sám neutáhne, ale doufal jsem, že jo. Výsledek je takový, že dějová linka je velmi dobrá, avšak ne všechny scény jsou dobře dotažené do konce. Pořádně jsem se zasmál především u "mega vytahaných koulí", jinač moc ne. Až si to pustím ještě jednou, možná hodnocení zvýším, ale pod tři hvězdy jít určitě nemohu. A zapracujte hoši na Jackass 4, dokuď je čas! :-) ()

Nolanofil

Jackass mám rád, hlavne kvôli tomu, že som škodoradostný a chalani točili kúsky, pri ktorých kaskaderske skeče nemali dopadnúť úspešne. Jedinne čo na nich nemám rád, je keď sa prezlečú za starešimov a robia blbosti. A akurát to sa rozhodli z filmovať. Príbeh je ukážkové klišé podľa šablóny, doplnené lacnými dialógmi a s 70% podpriemerných vtipov. Pri dvoch skečoch som sa nahlas smial, pri ostatných so sa pousmial a pri zvyšku som len krútil hlavou. Bohu-žiaľ bol z toho hit, tak pevne verím, že k dvojke budú pristupovať s väčšou kreativytou. ()

B_EyE

Jasně ... jsou to Jackass, je to jednoduchý humor, dost primitivní, chvílema nechutný .... ale nejsem takový pokrytec, abych zapíral, že jsem se docela bavil ... ()

sandinista

Něco jako Borat, ale méně trapné. Mladej Johnny Koxville namaskován jako starej děda, jak to asi dopadne? Fajn oddychovka. 720p ()

warrenur

Styl "humoru" serie Jackass som nikdy nemusel. To, ze niekto privadza zucastnenych nic netusiacich ludi, mnohokrat do stavu, ze ich moze "klepnut", mi pride minimalne neohladuplne. Ovela viac mi skor vadi casta prizemnost a vulgarita akoze vtipov. Napriek tomu, i tento film ich par podal celkom vtipne a ja som sa zarehnil. Co vyrastie z krpateho tloustika Jackson-a Nicoll, to si netrufam predpovedat. :) Vo filme mu celkom islo, strielat si z ludi. Nie moja salka kavy a miestami som sa tiez nudil, ci citil trapne. ()

mladas16

Nejen scény u kterých byl Knoxville, ale i ty jeho hlášky mě tentokrát totálně odrovnávaly :D Ten malej borec si to dával taky dost slušně a perfektně do konceptu filmu zapadl, občas jsou ve filmu zbytečně dlouhý úseky kde se nic neděje, takže díky tomu + samotnýmu příběhu strhávám jednu hvězdu, ale i tak to je nadprůměrná komedie u který se člověk skvěle nasměje :) ()

Matli

Hvězdička za Knoxvillea a jeho hodně dobrej make-up a hvězdička za ty jeho vtípky. Ale než se člověk zasměje, tak to hrozně dlouho trvá a je to strašně nudný, je mi líto, ale musel jsem to po půl hodině vypnout.Kdyby se to šikovně sestříhalo, tak by to bylo dobrý, ale takhle 20% ()

Brousitch

Klasická S. B. Cohenovina, akorát Knoxville a spol. za sebou nemají studium na Cambridge. Do dvojky Honey Boo Boo jako vnučku. ()

Doomedx

"In memory of Ryan Dunn" -> Celkem nuda, az na konci to zacne byt vice entertaining; obcas jsem se pousmál to bylo tak vše. I miss you old Jackass. 50% ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021