Simpsonovi: Maggie zasahuje

• USA Maggie Simpson in The Longest Daycare (více)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 2012, 5 min

Malá Maggie Simpsonová se ocitne v jeslích pro nadané děti. Poté, co projde řadou bezpečnostních testů, je odložena do sekce "pro nezajímavé". Zde se setkává se svým úhlavním nepřítelem, miminem s velkým obočím Geraldem. Ten zabíjí motýly. Maggie se rozhodne jednoho zachránit. Ale to se nelíbí Geraldovi, který chce motýla za každou cenu zlikvidovat. (TwoFace)

Malcolm337

příliš zaměřené na city a tyhle blbosti, tim se stari simpsni neridili a proto byla nesledovanejsi animač na světě, tohle je pravě problem novejch simpsnu ze jde vetsinou a nejaki poučeni nad necim se zamyslet a tyhle žvasty.. sorry ale timhle si mě neziskate ()

turektureck

Tento ubohý filmeček jen dokazuje, že točit tyto krátké filmy není potřeba. Prostě jde o to Maggie je ve školce, nějakej fakan zabije palicí dva motýly a toho jednoho Maggie zachrání, jenže Gerald si myslí, že je to motýl, ale je to mašle. Proč to nominovali na Oscara to mi zůstává rozum stát. ()

Tozmi

Příjemný krátkometrážní film který dokáže uspokojit nějakou tu choutku a chtíč po šťastném konci. 4 Hvězdy. ()

twailight odpad!

Čekala jsem trochu víc od žluté klasiky, bohužel já jen vidím maggie jak zachraňuje motýla a o tom celých 5 min. Žluťásci zklamali. ()

tyzik

Hodně mě překvapilo že i když se v hlavním seriálu Simpsonovi černý humor moc neukazuje tak tohle je hodně drsné. Maggie je v pohodě ale o tomhle se nedá těžko moc myslet a celkově mi to připadá jako takový pokus tvůrců doby ledové udělat si taky Simpsonovi. Snad kolem Matta prošlo a jestli se mu to libí tak to se asi tak hrozný není, Přesto to není moc promakané takový krátký filmek na kterém se nemá co líbit ale vcelku ani nelíbit. Chybí mi Homer! ()

rezor

Nejdříve za 3*, ale nakonec přidávám * za vtipnou pointu. Nápad by byl, zpracování také hezké, ale nijak mi nepřipadne, že by to vybočovalo z normálnu. Hudba a "kvalitu obrazu" nemůže u tak rozjetého seriálu snad nikoho překvapit. + Hodnotím vystižení filmu tak, že nepotřebuje dabing a stejně je jasně pochopitelný. ()

Vlkodlak13

Co víc dodat, Simpsonovi z pohledu nejmenšího potomka s perfekntím příběhem a hudbou. Je až s podivem, co se dá do 5 minut nacpat. A je velká škoda, že tvůrci Simpsonů takových kraťasů nenatočí víc. Žádná slova (jsou někdy lepší pro hlubší děj), krutá realita (v podobě hlášky na plakátu "Ty nemáš žádnou budoucnost"), dramatický příběh záchrany motýla ze spárů Geralda s komickým průběhem (například scéna u telefonu) a krásným závěrem. Taková díla jako toto jsou mnohem krásnější a hodnotnější než nějaké "barbie, lego" a jiné nesmyslné seriály, které akorát vymyjí mozek, zde je alespoň důležitá myšlenka "chraň vše živé". ----- I kdyby jste Simpsony nemuseli, tak těcho 5 pěkných minut vám neublíží, spíš potěší. Rozhodně doporučuji shlédnout. ()

Kano4441

Idem si na Dobu Ľadovú a čo to ? Simpsonovci . Jedine čo poviem bol som rád že to bolo také krátke , lebo už mi to liezlo na nervy . ()

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky