Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

tozicnik

Už jsem myslel, že se nedočkám komedie, u které bych se takhle bavil. Herecké obsazení snad nemohlo být lepší, originální až perverzní humor v dnešní době letí. Jen škoda, že se dá už od začátku předvídat jak a kdo s kým nakonec skončí. A mokrá scéna s Jennifer Aniston v té autodílně?? Skvělé!! ()

Ivuska71

Sundejte to ze mě!!! Super hláška - na Casey se pověsil její nový bráška! Více takových komedií, je příliš mnoho deprese v dnešním světě :-) ()

Teen.AGE.r

Méně těch rodiných blbostí, více vtipů a akce a hlavně lepší happy-end a možná by si to i zasloužilo to vysoké hodnocení, kter to má... Neříkám že jsem sklamanej, ale neužil jsem si to tak jak jsem čekal. Lepší 3* ...70% ()

PetrB

Tohle je přesně to, co od komedie očekávám. Vtipné, ale ne laciné scény, spousta referencí na ostatní filmy/seriály, sympatičtí herci. I přes předvídatelnost děje hodnotím 5*. P.S. Black cock down mě dostalo do kolen minimálně na dvě minuty. ()

bobbio

Počas celého filmu som sa bavil, má málo hluchých miest. Mladý Will Poulter tu hviezdi, pre mňa nástupca hercov typu Johan Hill, či Jesse Eisenberg. Celkovo mi trochu vadila až prílišná podobnosť so skvelou komédiou Just go with it, kde taktiež hrala jednu z hlavných postáv Jeniffer Aniston. 70% ()

Mark1983

Tak tahle komedie mě mile překvapila.Párkrát jsem se zasmál a dobře jsem se bavil,což je tento snímek jednou z mála komedií,které opravdu rozesmějí přirozeným způsobem a nikdo se tam nepředvadí jak kreténi z Partičky na Primě,což jejich sranda není ani na úroveň dětí ze školky. ()

Lucka07

Musím se přiznat, že jsem zpočátku měla velký problém s Jennifer Aniston coby striptérkou. Ne že by na to neměla postavu, ale raději ji vidím v jiných rolích. Co se týče komedie jako celku - výborně jsem se bavila, ať už u scény s mexickým policistou nebo přejetí trávového "batolete" kamionem. ()

teseth

Vcelku povedená žánrovka, která pobaví a v první polovině vás donutí se několikrát opravdu zasmát. Jen je škoda, že druhá část začne pomalu a jistě zvolňovat a vše se tlačí ke klasickému klišé, kterých je každá americká komedie plná. Škoda toho. Na druhou stranu pro pánské obecenstvo je striptýz v autodílně dobrou podívanou, díky které odpustí filmu všechny neduhy. ()

ghoston

Uf, šlo to. Fakt jsem se zasmál, několikrát. Kvůli tomu, že jde o komedii jsem přihodil jednu hvězdu navíc, protože je to fakt umění udělat dnes slušnou komedii. Je to o několik tříd lepší než Šéfové na zabití, ale nedosahuje to kvalit Galaxy Questu. ()

snupko13

Po priaznivých hodnoteniach mojich obľúbencov tu na csfd, som čakal že sa budem váľať od smiechu. Nestalo sa, no aspoň som si neušpinil odev od podlahy. Slabota pretrváva stále v dnešnej ríši humoru, alebo lepšie povedané, humoru podľa mojich predstáv. Ja mám predsa len radšej surealizmus, absurditu a nie trapošské chvíle, akože kiksy a zvraty, ktorými komédie ala Aniston bohate ovplývajú. Aby som nebol úplne negatívny, pozrieť sa to dalo, pár gagov bolo výborných, Anistonka asi najodviazanejšia a najodvážnejšia akú som ju kedy videl a Jason Sudeikis vcelku srandista aj so zvyškom "rodiny" a vôbec celé obsadenie bolo ok. Celkom sranda, no nie môj štýl. MIghty Boosh rules. ()

Faldicek

Tak tohle byla perfektní zábava, sice to bylo vše předvídatelné a hrozné klišé, ale co, tohle je výborná komedie a jestli opravdu smích prodlužuje život, tak díky tomuto filmu tu budu sakra dlouho :-) PS: No řekněte, kdo by nechtěl při té líbací scéně sedět místo Willa Poultera :-D ()

Martin819

U tohoto filmu se opravdu dalo zasmát. I když bylo hodně scén "přitažené za vlasy", tak byly podány tak, že se tomu dalo zasmát (například "Mariánový dítě" :D) Tento film vytěžil z tématu opravdu hodně. ()

injoy

Typická americká sračka, která když neví co, nastoupí fekální humor. Navíc moc dlouhé na to abych se nudil až do konce. Blbý až to bolí. A to ste to tu vytáhli na 78%??!! Jdu si pustit Bláznivou střelu. ()

Alvin

Jennifer Aniston mě nikdy nějak zvlášť nebrala, ale po té scéně ve stodole musím uznat, že to tělo by jí mohla závidět lecjaká dvacetiletá holka. Tedy doufám, že to nebyla nějaká rafinovaná montáž těla nějaké mladší dublérky. Tak jako tak je tohle osvěžující komedie (obzvlášť teď ve vánočním čase, kdy televize úporně recyklují stokrát ohrané "hity"), která uteče dřív, než bys řekl Black Cock Down! ()

johnyoss

Poměrně vtipné představení nepravděpodobných situací, které skončilo téměř happyendem. Upřímně nebýt nesympatického Willa Poultera, tak by mohl být film 2x tak dobrý, ikdyž zase na druhou stranu, roli blbečka zahrál na výbornou, ať už je mu to vlastní nebo ne. Co se týče obsazení ostatních herců, tak to byla opravdu trefa do černýho. Jennifer Aniston jako striptérka, Jason Sudeikis jako dealer a Emma Roberts jako bezdomovec... super! Hodnocení 8/10 ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem