V americkém snímku je skupina gangsterů a zkorumpovaných policajtů vydírána ruskou mafií, aby provedla prakticky nemožnou loupež. Jediný způsob, jak to dokázat, je vyhlásit kód 999, který signalizuje ohrožení někoho z jejich vlastních řad. Důmyslný plán je ale převrácen naruby poté, co nic netušící policejní nováček, který byl vybrán na smrt, zmaří jejich útok. Následuje zběsilé a akcí nabité finále prošpikované podrazy, chamtivostí a pomstou. (HBO Europe)

Rocky88

Parádní akční scény a syrovost jsou klady Hillcoatova zatím posledního počinu. Bohužel je ten počin narvaný černobílými postavami, předvídavostí a na konci vyšumí do ztracena. ()

bourec

V obsahu filmu je víc,než sem já vyštrachal sledováním tohodle nudnýho filmu.Ve filmu Země bez zákona překročil svůj stín,velkou zásluhu na tom mělo i obsazení,který bylo skvostný,a hlavně scénář,kterej byl smysluplnej a přímočarej,ale devítka se blíží spíš hovnu Cesta,bez větší zápletky,plná zmatku,je to slabý.50%. ()

Streeper

Ještě stále nevím, co si o tom filmu mám myslet. Začalo to vážně moc dobře, hned od začátku proběhla pořádná akce, taky je to občas dojemné. Ale přeci jen se mi zdálo, že tvůrci nerozvinuly tu dějovou linku pořádně a nepohráli si s tím tak, aby to diváka jako já zaujalo. ()

Martrix

Srovnávat tento film s atmosférickým Sicario, je jako srovnávat kanadskou a francouzkou hokejovou ligu. V obou soutěžích hráči jezdí na bruslích, hrají hokejkami a polovina z nich mluví francouzky. Ale o medaile hrají jen jedni z nich. Hillcoat je šikovný režisér a povedlo se mu obsadit partu opravdu zajímavých a kvalitních herců. A dokonce je přimět, aby svoje postavy vysekli autenticky. K tomu opravdu realistické scény policejních zásahů se vší syrovostí, kterou to obnáší...bez zbytečné okázalosti a přepálenosti...opravdu moc dobré. Jedinou slabinou je scénář. Zkorumpovaní poldové...proč ne, ale ruský mafoš a důvody, proč to všechno...to mi nesedlo. Stejně jako závěrečná čtvrthodina se zbytečnými chybami a úmrtími. Do té doby to byl velmi slušný thriller s akčními prvky...pak už jen další americký akční film. Přestoto to na 4* stačí. ()

CzechGod

pomerne pekne akce (obcas by se siknul stabilizator kamery), ale mezi nimi to lepidlo nejak nefunguje. Kazdou chvili clovek ztraci pozornost, ono je to taky tezky kdyz o postavach se nedovite skoro nic, a proto vas taky nezajimaj ()

Triple H

Zvláštny nepodarok. Na úvod dobre rozložené karty, ale s pribúdajúcimi minútami sa nič zaujímavé nedeje, postavy nie sú nijako vyprofilované (je ich príliš veľa a o nikom sa nič nedozvieme) a rozbehnuté dejové linky (ktorých je tiež príliš veľa) vyšumia do stratena. Samotný koniec je totálne nič, ktoré sa rozplynie ako prd vo vetre. Je to škoda, lebo obsadenie je lahôdka, výkony sú veľmi dobré až výborné (možno s výnimkou Winslet, ktorej som to veľmi nezožral) a atmosféra šlape. Strihalo sa? Bol zlý scenár? Ťažko povedať, každopádne výsledok je slabý a nehodný takto áčkovej zostavy hercov. ()

ecceHOMMO

Je to jeden z tých snímkov, kedy doslova bažím potom, aby zlo vyhralo nad dobrom a koniec bol násilnicky zlý.....čo myslíte dočkal som sa? ()

Johnny.ARN

Nemalo to ten správny drive aký som čakal. Poldové zapletení vo všetkom možnom, to už tu bolo, preto som čakal niečo zaujímavejšie. Atmosférou sa to chcelo hrať na niečo tajomnejšie a držať diváka v napätí. Žiaľ, pri takej minutáži sa to s tým tažkopádnym dejom nemohlo podariť. Na druhej strane, luxusné obsadenie a nadupaný úvod. A Gal Gadot vyzerala ako zmaľovaná štetka, čo chcela mať o 10 rokov menej, ako má v skutočnosti. 3 z 5 ()

Qitek

Pro mě nejočekávanější film roku 2016. A zklamání bylo obrovské. Tak nevyužitej potenciál jsem neviděl už dlouho. Přitom veškeré věci, které mám na Hillcoatovi rád, tam jsou... ()

Lachtaan

Trojí devítka není žádným velkým šlágrem, ale díky tomu, jak hravě nabízí trochu z “heist” filmů a trochu z “dirty cop” filmů na pozadí velmi slušné akce, nemám moc co vyčítat. Tenhle akčňák jsem měl v hledáčku tak dlouho, až už bylo trapné, že nešel nikde zhlédnout. Nyní jsem dostal konečně šanci a vůbec nelituju. [viděno na Netflixu 21.1.2023] ()

DonHUS

Nejhorší Hillcoat. Triple 9 je jen slabý odvar ze všech policejních krimithrillerů. Stokrát ohraný příběh kombinuje různá klišé a motivy (mafie, kartely, heisty, korupce atd.) Bohužel film nestojí ani na charakterech, ačkoliv casting vypadá zajímavě. Asi polovina herců má spíš větší cameo, ostatní mají jednorozměrné a neprokreslené role. Pochválit se dá akce, byť taky ničím nevyčnívá. Sama o sobě ale film už nemůže zachránit. Radši si pusťte znovu Sicario nebo Heat. ()

hroubek

Filmy Johna Hillcoata mě vždycky bavili, jelikož jsou správně drsné, krvavé, nekompromisní a vždy vizuálně nápadité a to ať už jde o Cestu, Zemi bez zákonu či Proposition. A totéž platí i pro Triple 9. Triple 9 mě nalákal hodně stylovými trailery a parádním obsazením, kde není vyloženě slabý článek. A to je vlastně kámen úrazu celého filmu. Hillcoat má dobré téma, dobré herce, dobrý vizuál a nápady. Bohužel nemá scénář, který by dokázal pořádně pracovat s postavy. K čemu je ve výsledku, že akční scény jsou hodně super a parádně fungují a atmosféra by se při nich dala krájet, když nedokážou pořádně prodat motivace postav a jakoukoliv ženskou postavu. Je tu opravdu dost postav a Hillcoat se jim snaží dát prostor, aby nějak vynikly, i tak se to u některý skoro vůbec nepovede(Winslet, Gadot, Palmer nebo Reedus). Casey Affleck je ve své roli dobrý a svoje si odehraje a tím to bohužel končí. Chiwetel Ejiofor mě ze začátku do té role moc nesedl, přesto s přibývající stopáží byl čím dál lepší. Anthony Mackie nebyl špatný a rozhodně se snaží a je jen škoda, že neměl více prostoru. Aaron Paul je bohužel degradovaný na hloupého feťáka, což je dost škoda. Woody Harrelson opět předvádí svůj standart. A proto mě nejvíce překvapil Clifton Collins Jr. se svou nekompromisní rolí. Jak už jsem psal, po akční stránce to šlape. Úvodní bankovní loupež velmi dobrá, policejní zátah výborný a ta scéna z rozpadlé budovy parádní. Díky těmto scénám mě mrzelo, že takovou péči nedostalo vykreslení postav, jelikož pak bychom tu měly velkou žánrovou pecku. Triple 9 je dobrý film s parádními herci a akčními scénami, jen ten scénář a práce s postavy filmu sráží body. ()

Yoda sama

Skvelo zrežírovaný rýchlokurz morálky a spravodlivosti vražedným tempom nechávajúc za sebou mŕtvoly. Tá temná dohra po veľkej lúpeži a Woodyho záverečný moneyshot sú veci, ktoré som od toho presne očakával. ()

JohnSmith

Výborné obsazení, slušně natočená akce. I atmosféra je dobrá, ale je to neskutečně roztahané a nudné. Po druhém shlédnutí jsem zvedl hodnocení na 4*. Nějak mi to uteklo velice rychle a nuda se vytratila. ()

zdenny

Trailer byl úplně jiný než pak ten film. Vypadalo to, že to bude celkem kvalitní akční film a vyklubalo se z toho Double 1. ()

bizz_mjc

S teď viděným Rogue City vlastně dost podobný a drsný příběh bandy zkorumpovaných fízlů, kterým není žádná prácička cizí a z prostředí, kde nikdo nemůže věřit nikomu. ()

VanTom

Hutné policejní / lupičské drama balancuje jak mezi oběma stranami zákona, tak mezi realistickým vyobrazením práce v ulicích a žánrovou zlodějnou s chytrým plánem. Úvodní přepadení banky jej skvěle rozjede, vynucenou přípravou další fušky se postavám dostane pod kůži, ovšem v překombinovaném rozuzlení klopýtá a úplně neuspokojí. Lepší 3 * ()

Mladší z Afflecků na odstřel?

Mladší z Afflecků na odstřel?

17.12.2013

Ambiciózní a už beztak výtečně obsazený kriminální thriller Triple Nine (tři devítky jsou kód pro situaci, kdy se v ohrožení života ocitl příslušník policejního sboru) našel hlavního hrdinu.… (více)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)