Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

kareen

Asi tak, kdybych to měla hodnotit striktně jako komedii, byl by to těžký průšvih. Nerdský humor (a na tom je to založeno především) není ani trochu vtipný a hravě ho přebije i ta nejslabší epizoda TBBT, nehledě na to, že Owen Wilson ani Vince Vaughn jako komici taky zrovna neperlí, takže žádní noví Nesvadbovi se bohužel nekonají. Naštěstí je tady jedno ale...čas od času si ráda dopřeji nějaký nekomplikovaný příběh o loserech, co usilovnou snahou a také díky síle přátelství ke štěstí nebo SPOILER: k práci v Google došli a Stážisti tento koncept naplnili dokonale, takže se mi nakonec dostalo hřejivé i když předvídatelné pohádkové jednohubky a zadostiučinění, že to nebylo až tak moc promarněných 119 min z mého víkendu. ()

MartinezZ

Vzpomenete si na scénku z libovolného filmu o naftě, kdy se vrtá do země a po chvíli plyn a tlak způsobí, že nafta vytryskne do výšky a prýští do okolí? Tak přesně takový výtrysk byl 'Intership'. Výtrysk uboze laciné zbytečnosti a následně dvouhodinové prýštění už milionkrát viděných nápadů, zvratů a osudů. Dvě individua (obyčejně stačí jedno, ale když si film koprodukujete a jste mj. herec, naserete se do hlavní role taky, to dá rozum), která se dostanou do světa, jež jim nepřísluší a jsou a chovají se jak sloni v porcelánu, pak se dostanou mezi lidi, kteří musí spolupracovat, ale ještě to neumí, ale přes několik držkopádů se to naučí, prozřou a následně všem vytřou zrak. Samozřejmě do toho nezapomeňte dostat lásku a variaci na sex+drogy+rock-n-roll. A aby to bylo IN pro dnešní generaci, zasaďtě to do... Googlu! (protože film o Facebooku už tu byl a díky tomu víme, jak je na tom Mark s nadšení pro zapůjčení značky pro film...). Čekal jsem alespoň nějakou invenci oproti manuálu, ale nedostavila se. A ani humor. Holt na americké komedie prostě nebudu, no :) - Vzhledem k režijní filmografii se zase ale tak moc nedivím a a vzhledem k tomu, co Levy chystá, se to ani nezmění... ()

SaNcHeZ_cz

Wilson a Vaughn po letech znovu a docela obstojně. Samozřejmě, je to kýčovitá, nesourodá snůška keců a stereotypů, avšak na ploše necelých dvou hodin to poměrně spolehlivě pobaví v případě, že od toho nečekáte žádné zázraky. Klasika se ze stážístů jistojistě nestane, jako nenáročná jednohubka ale poslouží slušně. [60%] ()

Wysch

Je to sračka, a upřímně, už si z filmu moc nepamatuju, jen to, že oba dva (Owen i Vaugn) byli o přeshubu, ale tak nějak si pamatuju, že jsem si film i celkem užil. Jinak bych tomu asi nedal tři hvězdy. Muselo tam bejt něco vtipnýho nebo tak něco, co už si nevybavuju. ()

ArsenalEagle

Nesvatbovi? Moc dobrá komedie. Stážisti? Ještě lepší! Je jasné, že se musí brát film s velkou nadsázkou, přeci jen to nejsou takoví blázni do Famfrpálu atd atd.. :D Ale velmi mě to pobavilo, a to je to jediné, co od komedie očekávám :) Takže s upřímným srdcem plný počet ()

JJ.Gibson

Stážisti pro mě nejsou úplně vyloženou komedií, protože zas tak často jsem se nesmál, vlastně spíše jen pousmával, ale v celkovém výsledku to ani nevadí. Je to film o dvou "dinosaurech", kteří se vrhnou do crazy společnosti Google a snaží se zde získat job a obstát proti mladým šílencům a podivínům s IQ přes devět tisíc :)) Ale právě Billy a Nick jsou na tom to nejlepší, musíte jim fandit, jelikož se rozhodli jít za svým novým snem a opravdu se snaží! Co mě na Stážistech dostalo, byla bitva ve Famfrpálu, vážně LoL a potom když vyrazil Lajlův tým do strip baru, to byly povedené vsuvky! A o to víc, když jsi na Lajla s jeho vysněnou dívkou dovoluje "Biff Tannen", ještě než to Lajl vyslovil, tak mě napadlo přesně to stejný, přesně jsem si v té scéně Návrat do budoucnosti :D to mě vážně potěšilo! V mých očích si Stážisti vyslouží pěkné tři hvězdy! ()

GodComplex

Asi pujdu na navstevu do prazskeho Googlu, abych se podival na ten rozdil. Palec nahoru za Owena Wilsona, Rose Byrne, Charlese Xaviera a celou tu google party. Palec dolu za Vince Vaughna a zbytek tech vyrostku. Jinak prijemna a tematem vdecna komedie. 6/10 ()

erased

Komedie to sice není, pár vtípků se najde skoro v každém filmu. Jenže on se nikdo vlastně o nějaké vtipy ani nesnaží a ve svých přepálených dvou hodinách je Internship spíš jednoduchý a pohodovým filmem na odpočinutí a jako takový se dá bez problémů překousnout. Samozřejmě i to závisí na tom, jak moc (ne)má kdo rád ústřední dvojici. Kromě nich a jakž takž zajímavého prostředí Googlu totiž film nemá co nabídnout, a pokud ano, není to nic, co by už nebylo viděno v desítkách povedenějších kousků. Ale přestože jsem se u něj bavil, nakonec jsou s přehledem nejlepší závěrečné titulky. "So how's the Snitch's ball supposed to dangle?" ()

kaylin

To, že je Vince Vaughn neskutečně nesympatický herec, kterého snesu jen v "Nesvadbových", to je jedna věc, ale co tady předvádí Owen Wilson... No, pochopil jsem, proč ho někteří nesnášejí. Tolik prázdných, tupých a ubohých keců, které mají být vtipné jen proto, že oba herci mluví strašně rychle, už jsem dlouho neslyšel. Klasický trapně happy endový průběh to zachrání, je zde jedna zbytečná romance a v konečném důsledku je to pro mě lepší než "Z cizího krev neteče". Ale ne zas o tolik. Aspoň jsem to nemusel přetáčet dopředu. ()

ABLABLABLA

Už kdysi jsem viděla video o nejlepším pracovišti na světě - Google California a vypadalo to bombasticky. Dokonce jsem se hecla a to video teď našla. No a vidět to teď v lepší obrazové kvalitě a v procesu ve filmu? Wau, kdo by tam nechtěl pracovat že? Jen mi k tomu jaksi chybí o dost vyšší IQ, znalost informatiky, fyziky, matiky a podobných nehumannitních věd, takže já si můžu akorát tak zase odkráčet s brekem do knihovny nad Vlastní životopis Celliniho. No tenhle film je dalo by se říct průměrná komedie, ale s tím vším v pozadí a především musím říct, že se mi nehorázně moc líbily závěrečné titulky, tak je nadprůměrná. Zvláště za ty závěrečné titulky dávám tu 4*. Jinak mě překvapilo, kdo všechno tam hrál kromě ústřední dvojky komiků Vince a Owena. Například i Dylan O´Brien, což pro mě bylo milé překvapení. Jinak ten famfpál? Co to proboha bylo? Hlavně ta zlatonka:D ()

MultiTobi

No, vcelku slušná komedie, Vaughn s Wilsonem fakt válí a u spousty scén jsem se opravdu zasmál, ale ty hollywoodské osnovy jdou fakt poznat, kdo viděl film Moje krásná učitelka může jen potvrdit, filmy jsou dějově téměř totožné. Seznámení s cílem - Snažení se o dosáhnutí cíle s několika humornými scénami - Nezdar - Srdceryvný proslov - Návrat a happyend. Ale ať jenom nekritizuji, to zasazení do Googlu byl výborný nápad. A nakonec se jenom můžu pousmát nad koncem SPOILER - Všimněte si na konci, když dostanou práci, jak se ostatní radují, přestože to znamená to, že oni práci nedostali a jsou nezaměstnaní :) ()

Mikita

Překvapivě vtipná komedie se supr nápadem a oživlým snem každého z nás, kteří máme nejistou práci, která nás časem víc vysává, než nabíjí. Nelitovala jsem peněz za lístek a upřímně jsem se zasmála. Pěkné. ()

slunicko2

Reklama na Google. 1) Hezké i když neoriginální téma s pár nápady by na průměrný snímek stačit mohlo...a opravdu stačilo. Film, pravda, kulhá na obě nohy od začátku až do konce, nudný scénář bez vtipu a hlavní představitelé bez šarmu na přitažlivosti nepřidají. 2) Ale něco málo jsem tu našel...28letý sexy Max Giorgio Choa Minghella (Graham - šéf konkurenčního týmu), absolvent Harvardu Josh Brener (Lyle - šéf týmu stážistů), 22letý Dylan O´Brien (Stuart - člen týmu, který je vždycky cool). Když už jsem se nesmál, tak alespoň jsem koukal na tyhle týpky... Slabé tři hvězdičky. ()

Philcze

Příjemná nostalgie s Vaughnem a Wilsonem, kteří už mají to nejlepší za sebou a novým kouskům je nenaučíš. Vaughn si napsal scénář na míru a po hodně dlouhé době mu to v poloze ukecanýho chlápka se selským rozumem sedne. Povedených gagů sice není nijak úchvatně moc, ale už od začátku je nasazena tak pohodová atmosféra, že vám ve společnosti dvou starých komediálních psů bude zatraceně dobře. Vybíjená po (takřka) deseti letech. 70% ()

MATADOR

Příjemné nahlédnutí do pozadí práce v Googlu. To je asi tak jediné na tomto jinak předvídatelném, nevtipném a vlastně hodně nudném, dvouhodinovém filmu. Vaughn a Wilson jsou sice fajn dvojka, ale to ostatní kolem je natolik zbytečné a nicneříkající, že byl vážně problém to dokoukat. ()

Derek

shawn levy toci sracky a to je fakt. v tomto pripade mal neskutocne stastie ze hlavne postavy hraju vince vaughn a owen wilson, ktori ked sa rozbehnu a zacnu hlaskovat tak internship nabera na zabavnosti, skoda ze zvysok (a to uplne vsetko) je bolestivo nudny. i ked vydiet cast frat-packu opat spolu bola parada a vobec by som sa nebranil nejakej komedii kde by si k sebe prizvali zvysok svojej skupiny... btw will ferrel opat genialny... ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)