Eso es

• Francie L'As des as (více)
Ukázka z filmu

paranoid82

Svižná retro veselohra odehrávající se v době berlínské olympiády. Jean Paul Belmondo v roli veterána z první světové a toho času trenér boxu. Díky setkání s malým židovským chlapcem se dostává do situací plných skvělého situačního humoru. A právě humor je to, pro co stojí tento film shlédnout. Eso es určitě splnilo, to co jsem od něj očekával. Zkrátka uvolněná příjemně plynoucí jízda s Beethovenem, čtyři hvězdičky ()

P/\/EL

ty jo, prve sem tu dal 2 hvězdy, asi omylem, nevim, jak je to možný, nj, tak je taková taškařice víceméně průměrná, až na pár památečných věcí, Hitler a jeho ségra(ve skutečnosti se menoval Paula, brácha jí donutil si změnit jméno a žila od něj celkem daleko..) a tak..no....jinak si myslim, že Hitler byl a spol. byly zesměšněny ve filmu a v tv už nesčetněkrát(ve Francii téma druhý světový měly vždycky dost rádi a vemte si třeba takový seriál Haló, Haló, ten je sice britský, ale odehrává se ve Francii a náckové jsou tak vlastně docela milí, přátelští, ale dost přitroublí lidé..) a je to dobře, ikdyž to v tý době vůbec legrace nebyla, ale zase nemůžem bejt pořád tak upjatý, hlavně tohle nebylo jediný a nedá se říct nejhorší zlo v novodobejch dějinách.......jasně, je asi důležitý, aby lidi věděli, jak to bylo zhruba doopravdy, jak, čim a proč to byl zrůdnej režim........ ()

Dodge-I

Mam rad stara letadla, tak to je ta jedna hvezdicka, libil se mi Belmonduv vykon a ta francouzska novinarka - to jsou ty dalsi dve, jinak je to "prekomplikovany scenar, odlehceny sestrou AH a dalsimi taskaricemi. Co vazne nechapu - proc byl ten maly chlapecek furt tak neuveritelne cisty a upraveny, to je mi zahadou - vzdyt to tocili v r. 1982... ()

Peregrina

jen jedno - Belmondo v uniformě SS je naprosto k sežrání a Hitlerova sestra kandiduje na miss století!!! a co chybí v gestapáckém doupěti Herr Flicka ze seriálu Halo halo? Ano, hajlující kukačka!!!!!!!!! Pro mne jeden z nejlepších filmů z J.P. Skvělá podívaná! ()

shakeXL

Příjemná válečná komedie plná zvratů, kde svůj herecký/komediální talent předvedl nikdo jiný než sám velký JPB. (Hitlerova ségra nemá chybu) :D ()

Drslw

Tento film mi nikdy neprirástol k srdcu. Na dobrodružný nie dosť dobrodružný, na komédiu nie dosť vtipný, na absurditu sa berie príliš vážne. Proste chceli, aby mal aj Belmondo odfajknutú kolonku francúzskeho víťazstva nad Nemeckom - no, tak má. ()

OtokPag

Film je parádní legrace. Jen ten novej dabing. Jean Paul Belmondo, vážení - to jsou pro moje starý uši pouze pánové Tříska nebo Krampol 😋 ()

A_Shearer

Rozbíjet náckům hubu je třeba. Ve třicátých letech stejně jako dnes. A Belmondo to dělá se vší svou grácií vskutku nonšalantně. Jinak je to samozřejmě příšerná ptákovina. ()

Hirogen

"Co jste si to tam zvolili?" (pozn. - myslí Hitlera) "Zvolilo si ho 80% lidí" "Jestliže 80% lidí volí blbost, ještě neznamená, že to blbost není" ()

milos.bradik

Belmondo jako vždy výborný, ale jinak je to typická francouzská komedie o 2. světové vělce. Válčení Francouzům nešlo a tak aspoň o této době natáčí komedie. ()

elodieB

Já si nemůžu pomoct, ale ten Belmondo zvládnul všechno: komedie, dramata, novou vlnu, kriminálky i .... pohádku. Tady u téhle se Gogolovsky usmívám skrz slzy - někdy člověku vážně zatrne (třeba když Židé nadšeně vstupují do Berghofu). Ale naštěstí mají sebou prince ranaře, co se s každým zlým kouzlem popere, hodí Hitlera do kačáku a štastně se všichni dostanou do bezpečí v zemi krále Miroslava. Hezký film. S dostatečným nadhledem si dělá prdel ze Zla a bez velkého patosu celým příběhem táhne červenou nitku toho, že si musíme, sakra, pomáhat. Jo a když se bojíš, začni se smát! ()

Pedro72

Komedie, ve které je i nejbláznivější Belmondův kousek normální, zato doba kolem je šílená. Nejlepší způsob, jak se ujistit, že Hitler byl šašek a jak v šaškec proměnil Německo. ()

kinoholik

Je to hodně crazy. Série absurdních situací začíná hned první scénou. Vrcholí milostnou zápletkou s freulein Hitler. ()