Eso es

• Francie L'As des as (více)
Ukázka z filmu

Opsha

Zatím nejslabší Belmondovka, kterou jsem viděl. Dobrých vtipů opravdu pomálu a ještě k tomu rádoby roztomilé dítě vedle Bebela. Fóry s pochodní nebo židonaci tanci tu nudu nevytrhnou. ()

SG-1

"Když vám řeknu: Jako pitomec vy vypadáte; je to sice pravda, ale není to správně francouzsky." -Jo Cavalier- ()

klúčik

Iba francúzi sú schopmý urobiť takú srandu z nemcov. Hitlerova sestra bola super kočka. Nezabudnutelná scéna z medveďom. 75%. ()

askina

Za film dávám 5*, ale naprosto mě znechutil katastrofální nový dabing. A proto se ptám: "Proboha, proč????" ()

bruceman7

Sice je to sranda, ale za jednu z nejvtipnějších JPB komediií bych tento film nepovažoval. Většinu doby je to "jen" ucházející, posledních patnáct dvacet minut to ale nabírá dobré grády - scény z Hitlerova sídla jsou zřejmě nejlepší, co jsem viděl. 6,5/10 ()

klukluka

Děsná bejkovina. Absolutně jsem nepochopil, jak točili scénu v generálově bílým mercedesu cabrio, při které lozí medvídě bez obojku po zadním sedadle, Belmondo rajtuje kdesi po kapotě a auto řídí desetiletej kluk..? Hlava mi to nebere… Tak hlavně, že všichni zdrávi a všichni živí… ()

Rssa

Jedna ze svaté pětice nejlepších Belmondových komedií, pořádné dobrodružství, vtipné momenty i lehká úprava historie pro příběh. JPB hraje jako vždy, byl to opravdu herec 3 poloh (drsný detektiv, vtipný dobrodruh, dramata). 85 % ()

panWolf

Přesto , že značku J-PB MILUJU , Tohle je jedna z těch slabších fr. komedií z 2. světové. Ipřes pár světlých momentů a z úcty k J.PB slabých 60% ()

ThomasL

Belmondo si dokáže dělat srandu snad úplně ze všech a všeho. Tolik povedených vtípků v jednom filmu se vidí málokdy. Tvůrci dnešních "komedií" by si z filmů, jako je tenhle, měli vzít příklad. ()

Ještěřák

Když mi bylo asi dvanáct, byly tyhle cvoklé a praštěné filmy s Belmondem přesně můj šálek čaje / kávy / čehokoliv. Dvanáct už mi ale celkem dlouhou dobu není... Tedy ne, že bych se ani jednou nepousmál. Celkem obyčajnský film na rozptyl bez nutnosti vlastnit funkční mozek. ()

Alf

nevím, nějak mi ty komedie typu, jak jsou ti (vítězní) Němci blbí a my (poražení) jsme tak chytří, nesednou, připadá mi, že národy, které válku opravdu vyhrály, si nějak na takovou legraci moc nepotrpí, ale i bez tohoto mého subjektivního názoru - slušný průměr.... ()

Zombi

Skvělý začátek, uloudanější prostředek a výborný konec. Už jen za tu hlášku na Hitlerovu sestru, při které ji poplácá po ksichtu a ona je v sedmém nebi, si zaslouží tu čtvrtou hvězdičku. "Krasavice inteligentní." :o) ()

KatRi

Tragické okolnosti druhé světové války, šoa, několik Židů ocitnuvších se přímo v jámě lvové, a přesto tato crazy komedie nepůsobí trapně, či dokonce bezcitně. ()

Mikino00

Trošičku slabší, přehnané, ale stále vtipné. Mít tak Francie více Belmondů tak nemusela dopadnout o pár let později tak jak dopadla. ()

mira007

Parádní belmondovka, pravda trošku na hraně tematicky, ale to nemění nic na tom, že je to svižné, mírně akční, kaskadérské kousky, šarm hlavního hrdiny, skvělá hudba a hlavně vtipné!!! U setkání Joa s Hitlerem při oslavě vítězství zápasu boxu jsem po dlouhé době šel smíchy do kolen. ()

laepus

Vždyc velice příjemé podívání. Ten typ komedie, která nestojí na nějakých neočekávaných zvratech a pointách, ale na hereckém mistrovství a kvalitním scénáři plném suchých hlášek, uvěřitelných citů, napětí i uvolnění. A scény z Berchtesgadenu jsou naprosto mistrovské! ()

MacGyver

Mám rád filmy, ktoré nemusia žobrať o divácke uznanie prvoplánovými efektmi alebo povrchnou situačnou komikou. Tak, ako v živote pomáha humor a pozitívny prístup, aj pohľad na často bolestivé prešľapy v dejinách ľudstva môže byť prezentovaný s inteligentným nadhľadom, ktorý poslúži ako psychologická očista a určitá liberácia (malá maličká...) bezhraničnej hlúposti jednotlivcov. Takým je aj príbeh ďalšieho z belmondovských super charizmatických hrdinov, ktorý má každého diváka za toho najlepšieho priateľa a ochotne mu predstaví eskapády trénera francúzskeho tímu boxerov na berlínskej olympiáde ... Aj keď napr. Veľký šéf ma nikdy neoslovil, Gérard Oury vedel tancovať na hrane tragických udalostí a neurážajúcej až láskavej zábavy ako nikto iný. Bravo:) ()