Reklama

Reklama

Pierre Richard jako postrach reklamní agentury... Pan Guiton je ředitelem reklamní agentury Jerico, paní Glycia jeho milenkou. Pierre Malaquet je synem paní Glycie. Pierre nemá štěstí ani v lásce, ani v zaměstnání. Jediné, co mu nechybí, je jeho přesvědčení o vlastním talentu, který může nejlépe uplatnit právě v reklamní agentuře. Protože pan Guiton nemůže odolat přání své přítelkyně Glycie, přijme tohoto talentovaného muže do své agentury. Netuší, co rozpoutal a jak blízko má jeho kvetoucí podnik ke krachu. Pierre Malaquet není zlý, je jen trochu… Roztržitý. (Česká televize)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (139)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejlepsich komedii s Pierrem Richardem, kterou si opet sam reziroval. Neprekvapi, ze je jako herec opet vybornej, navic tu nesikovnost fakt dohnal az na maximum, ale i rezie se mu docela povedla. Taky me zaujala kamera, ktera dela nektery zajimavy vychytavky. Dej je sice opet vcelku jednoduchej, misty predvidatelnej a navic tu je docela dost nelogicnosti, ale je velmi vtipnej, sviznej a nektery jeho reklamy a hlasky jsou fakt genialni. Navic v prevleku za vojaka a Draculu je desne cool. Tenhle rezijni debut se Richardovi fakt poved. "Moje begónie, Můj pes, Moje dcera!" ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Roztržitý je ten naprosto klasický typ francouzské komedie, kde Pierre Richard dělá vylomeniny, tak příjemným způsobem, že se na to musí koukat s radostí. Krom toho v tomto případě si to sám ještě natáčel, takže si to užíval na tisíc procent. Pro mě už od mala jsou komedie a francouzské komedie a hádejte které jsou vejš... ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Nadfilm, totální komedie , bránice roztráhany, tak mě napadají reklamní slogany k tomuto filmu . Film kde Richard opravdu velmi trefně parodoval reklamní kampaně, teď je rok 2006 a zdá se že Richard předpověděl dobu . Slovo bavič je urážka, slovo klaun a komik je chvála a toto přirovnání si Richard za tenhle kousek zaslouží. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Chápu zdejší nostalgii, protože u francouzských komedií je téměř pravidlem, ale Richardova režijní prvotina se ke mně dostala více než pětatřicet let od svého vzniku, což mělo za následek neslavný zážitek. Zatímco Kopyto nebo Velký blondýn se dají sjíždět pořád, tady jsem se téměř po celou dobu těžce nudil. Zlatá éra měla teprve přijít. ()

RHK 

všechny recenze uživatele

Chvílemi typický Pierre Richard - tentokrát v roli protěžovaného roztržitého pracovníka reklamní agentury, chvílemi jako by scéna z baletu nebo Freda Astaira, pak zase ne zcela povedené vykrádání gagů z němých grotesek, no a chvílemi nuda - zvláště při mimoňských monolozích roztržitého Malaqueta. Prostě dobrý ale zdaleka ne dokonalý režijní režijní debut Pierre Richarda. Několikrát jsem ovšem vybouchnul smíchy - např. při scéně srážky slepce s Malaquetem, který mu omylem vzal bílou hůl. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=irD3EREeH0I ()

Galerie (19)

Zajímavosti (5)

  • Známý francouzský režisér Yves Robert si zde zahrál epizodní roli, ve scéně kdy mu zmatený Pierre Richard vleze do bytu v domění, že je doma. Yves Robert se holí a nechápavě pozoruje Pierra Richarda ve svém bytě. (Enšpígl)
  • Úvod filmu na rušné křižovatce se odehrává na Place d'Iéna ve čtvrti Chaillot (náměstí pojmenováno podle německého města Jena, u kterého v roce 1806 Napoleon porazil pruskou armádu). [Zdroj: filmovamista.cz] (aniiicka)
  • Během titulků na začátku a na konci filmu se písmeno „I“ pohybuje přes obrazovku jako kreslená postavička tak, aby doplnil mnoho slov, kde toto písmeno chybí. (aniiicka)

Reklama

Reklama