amokey

Po prvním shlédnutí jsem byla dost zklamaná, protože po Příšerkách a mém oblíbeném Nemovi to nebylo ono, ale nakonec jsem si Bleska zamilovala a Filmore a hláška: To je klasika, nééé? je na tomhle filmu stejně nejlepší ()

evil_ryu

Jedna z najlepších pixaroviek. Veľmi zábavné a poučné. Animácie je nádherná, hlavne prostredie, postavy som videl aj lepšie. Ďalšie jeho plus je že je pre veľmi širokú vekovú škálu. Vlastne sa dá povedať, že každý si tu nájde svoj kus koláča. Pre tých ktorý majú radi animáky povinnosť, a pre ostatných príležitosť ako si ich obľúbiť. ()

sona123

Milé, počítačově výborně zpracované (ten odlesk na autech, neuvěřitelné!), romantika jako pro dospěláky...Jen vtipu trochu málo a kromě nápadu natočit film o autech nic nového pod sluncem. ()

Marys

Pekná poučná rozprávka s dávkou vkusného humoru, oceľovej romantiky založená na zmene charakteru mladého a až príliš sebavedomého pretekárskeho autíčka, ktoré sa stará len samo o seba a ostatní ho nezaujímajú, no postupne sa z neho stáva ohľaduplná priateľská mašinka. Pekné, hoci možno by tam mohlo byť to samotné pretekanie vtiahnuté viac než len na začiatok a na koniec. ()

LBsmoke

děláte si ze mě srandu.. dívali sme se všichni na stejný film.. takovou infantilní srač*u(vím že to je sice pro děti), ale stejně au..plyne to v populárním proudu stejně nablískaně jak třeba hanna montana(dnes) a už jenom vizuálně je to hrozně hrozně slabé..(např oproti úžasňákům-kteří taky nic moc) !a kdy už přestanou ty děti morálně "vzdělávat" z toho musí být na nervi já být malý američan přijít v neděli z kostela a jít s rodinou do kina na tohle..(chtěl bych se jít oběsit)ale asi bych se mohl jen poblít a nakonec ano vyrostl by ze mě ryzí američan! ()

Reverger

Nebudu ani tak moc mluvit o tom, jak moc to originalitou to srší, ale je to tak. Jako auta? Bezva animák, zábavná podívaná pro celou rodinu a...moc se nad tím asi nepozastavovat, protože ať je to sebevíc zábavnější, musíme trochu povolit páru a nechat se na tom unášet, jinak to asi nejde... ()

TheKiw

Sice máme co dočinění s uber klišé coming-of-age(±) filmem o hledání správných životních hodnot, jenže za ním stojí Pixar. Takže je všechno perfektně napsané, zrežírované, zahrané a narvané humorem, který autoři vytěžili z alternativného světa. Po druhém zhlédnutí tak už na Pixary nejsem tak naštvaný, že jejich nejnovější film budou právě Cars 2. Snad ne moc naivně věřím , že to bude originální a osobitá podívaná. ()

Yardie

Lepších 70%. Pro děti určitě krásná a milá grafika a také spousta humoru. Pro dospělé už o něco méně humoru, ale stále dost na to, aby to bavilo. Přenesení skutečného světa do světa aut se velice povedlo a dost baví. Grafické zpracování je rovněž výborné. Samozřejmostí je také poučení na závěr, což zvláště u dětí nemusí být nikdy na škodu. A nebylo to zase nijak přehnané. Každopádně pro dospěláky je mnoho lepších animáků, kde se více pobaví, ale i tohle se povedlo. A pro děti skvělé. Howgh! ()

TwoFace

Auta jsou klasika plná nezapomenutelných charakterů s parádním soundtrackem, skvělým humorem a špičkovou nadčasovou animací. Auta jsou jeden z nejlepších animáků od Pixaru a jedním z mých nejoblíbenějších animáků vůbec. Pojí se mi k němu totiž nádherná nostalgie. Svět, kde žijí jenom auta se mi jako malému neuvěřitelně líbil. Tomuhle filmu vážně není co vytknout. ()

Mikino00

Skvělý film nabitý závoděním, vůní spálené gumy a benzínu. Velmi vtipně jsou auta převedena do lidského světa, animace je úžasná, samotný děj nepostrádá vtip, napětí a dokonce i morální poučení. Závěrečný závod je opravdu skvěle udělaný, na konci až mrazí. Nejlepší postavičky jsou italská auta z pneuservisu, ví co je nejlepší. Jediné mínus je, že si tvůrci vybrali jako vzor nejtrapnější automobilovou soutěž Nascar. ()

majo_svk

Určite najlepších animovaný film, ktorý som videl. Novátorská tematika a nádherná animácia (Pixar prekonáva všetky hranice), nemá chybu. To prostredie všade okolo, vyzeralo (takmer) ako v skutočnosti a autá boli fakt peknučké (a to, že boli úplne všade vôbec nevadilo). Spolu s krásnou grafikou sa tu stretáva nostalgia, humor (niektoré hlášky boli ozaj vtipné, najmä spomenuté zrýchlenie a Schumacher), priateľstvo (niektorí ľudia by si mohli z áut brať príklad) a dokonca aj romantika. Všetko je to slušne vyvážené a môžem povedať, že je to skvelý film pre celú rodinu (nájdu si tu svoje detičky aj dospelí). PS: Vynikajúci bol aj česko-slovenský dabing. ()

Phillo

Pixaru už bohužiaľ dochádzajú nápady a tak si musí vystačiť s obyčajnou "Disneyovskou" báchorkou prevedenou do sveta áut. Lenže hlavnému hrdinovi sa nedá ani fandiť, ani nehláškuje a jeho prerod, ktorý je hlavnou témou filmu je vyriešený až príliš klišovito a "nepixarovsky". Ešteže tá animácia je opäť na vynikajúcej úrovni a niektoré vtipy a narážky majú svoj význam. A tie vedľajšie postavy sú konečne uveriteľné a reálne. 65% ()

Johny360

Nejroztomilejší animovaný film co jsem kdy viděl :) Kdybych to viděl třeba v 9-ti letech, tak bych se asi zbláznil xD ()

Kratoc

Ke štěstí už mi nestačí jenom dokonalá animace. Od Aut jsem čekal zábavu spíše pro dospělé, ale u Aut jsem se nedočkal nejen zábavy pro dospělého diváka, ale i ten dětský zůstal ochuzen. Prostě film chtěl zaujmout všechny a dle mého názoru nezaujal pořádně ani jednu kategorii. Jasně, není to špatný film, ale abych z něj byl nadšen? Humoru je velmi pomálu a když už nějaký je, tak je dosti infantilní. Rozhodně z nepřeberné nabídky Pixarovek se dají vybrat lepší kousky. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)