Reklama

Reklama

Containment

(seriál)
  • USA Cordon (neoficiální název)
Trailer 2
USA, 2016, 9 h 6 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Julie Plec

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

David Gyasi, Christina Moses, Chris Wood, Kristen Gutoskie, Claudia Black, George Young, Hanna Mangan Lawrence, Trevor St. John, Zachary Unger (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Policejní strážník Lex Carnahan (David Gyasi) je pověřen úkolem udržet klid v ulicích poté, co se uprostřed Atlanty rozšiřuje smrtelně nebezpečný virus a město je rozděleno na dvě půlky. Na tu zdravou a na tu kontaminovanou. Seriál je americkým remakem belgického dramatu Cordon. (geklon)

Videa (23)

Trailer 2

Recenze (27)

Blowler 

všechny recenze uživatele

Seriál jsem si původně stáhl jen na zkoušku, ale velice brzy si mě chytl a nepustil. Má to na svědomí několik prvků. 1. Katastrofická tématika mě vždycky zajímala tím víc, čím reálnější, či pravděpodobnější může být konkrétní hrozba. Tady mi to ten pocit alespoň z poloviny navodilo. 2. Po pár dílech jsem se skutečně začal zajímat o osudy jednotlivých postav. Čím dál více seriálů se točí jen na základě poutavého děje, bez psychologických profilů charakterů a tenhle naštěstí není jedním z nich. 3. Seriál je napínavý od začátku do konce s pár zvraty. Nezačne nudit, není příliš dlouhý. 4. Lexova angličtina se hrozně dobře poslouchá. Ponaučení: nikdy se v USA nedostat do podobné karantény, protože způsob, jakým se zde snažili s virem vypořádat je skutečně stupidní. Celkově je tu spousta logických šíleností, ale to neřeším. Mezilidské vztahy, lidská psychika, reálná hrozba.. to jsou asi hlavní důvody, proč věnovat tomuto seriálu svůj čas. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Zo zaciatku mal serial celkom naslapnute a tesil som sa na slusny lekarsky thriller. Zial po cca 9tich dalsich castiach ma zacinaju urcite pasaze otravovat a preskakujem. Ano, ako uz mnohi spoludivaci spomenuli, mnozstvo "typickych" reakcii, dialogov americkeho blockbusterovsketho typu sa tu kopi jedno na druhe. Herci, spociatku sympaticki, zacinaju v poslednych castiach pustat hlasky a mat citove vylevy typu.....ktore nepotesi, ale otravuje. Proste kazdou dalsou castou moje pociatocne nadsenie opadlo a teraz uz chcem mat serial uzavrety, ked uz som mu venoval tolko casu. Neodporucam. Tam kde maju napatim lietat iskry, sa to nedeje a tam kde je citit romanticka scena, je tato zvacsa bud presladena alebo uplne zpackana. Slabe dvojhviezdie. ()

Reklama

Ben Nevis 

všechny recenze uživatele

Celá série 80% Kupodivu se mi to líbilo, i když na můj vkus tam bylo moc černochů a idylických smíšených partnerství. Alespoň že z Hnědoameričanů nedělali světce, jak to mají často v Hollywoodském scénáři. Koukám na komentáže, že někteří sledovali jiný seriál než já. Já sledovala drama lidí odloučených od přátel, rodin a čelících možné smrti. Nehledejte v tom gore, zombíky, mimozemšťany. Je to obyčejný zápas o život, který si komplikují samotní lidé. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pokud by měl člověk nulovou nebo minimální zkušenost s nákazovými thrillery, tak by si seriál mohl užít, ale v opačném případě to příliš nejde. Containment je sice technicky zvládnutý a slušně zahraný, ale do žánru přináší naprosto nulovou invenci, což se dá přehlížet jen chvíli. Navíc asi v polovině série mi začalo připadat, že si tvůrci nevědí rady kudy kam a ta reckylace postupů začala nabývat na místy až nesnesitelné intenzitě. Další sezona by byla v tomto případě nošením dříví do lesa. 40% ()

Maslord 

všechny recenze uživatele

Nemal som veľké očakávania a po pilote sa tieto naplnili. Nepáči sa mi prehnané ukazovanie prehnaných účinkov vírusu. Asi má zaujať diváka, mňa to však úplne odrádza, zbytočne prehnané a málo uveriteľné. Dalším problémom je už klasické prevzťahovanie príbehu. V pilote sa viac zameriavaôú na všetky možné vzťahy, ktoré sa môžu točiť a komplikovať celou sériou, namiesto toho aby bol príbeh venovaný vírusu a skutočnej akože podstate seriálu. Pre mňa teda nič výnimočné, len ďalší s mnoha priemerných seriálov. Ešte na záver malá pochvala, nie je to až také patetické. ()

Galerie (90)

Reklama

Reklama