Reklama

Reklama

Containment

(seriál)
  • USA Cordon (neoficiální název)
Trailer 2
Drama
USA, 2016, 9 h 4 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Julie Plec

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

David Gyasi, Christina Moses, Chris Wood, Claudia Black, Kristen Gutoskie, Hanna Mangan Lawrence, Trevor St. John, Zachary Unger, (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Policejní strážník Lex Carnahan (David Gyasi) je pověřen úkolem udržet klid v ulicích poté, co se uprostřed Atlanty rozšiřuje smrtelně nebezpečný virus a město je rozděleno na dvě půlky. Na tu zdravou a na tu kontaminovanou. Seriál je americkým remakem belgického dramatu Cordon. (geklon)

Videa (23)

Trailer 2

Recenze (28)

metal.storm 

všechny recenze uživatele

Tento seriál nevyzerá zle, nie je zle natočený ani nemá zlý príbeh. Ale za tie tri hodiny ma nedokázal dostať do bodu, že by som sa začala baviť. Započal vírus a za nasledujúce tri hodiny sme sa nedopracovali k absolútne ničomu čo by ma zaujalo, neexistuje pokrok, nič sa nerieši a tým pádom sú všetci nudní. Je to divné a často sa mi to nestáva, ale ja proste neverím, že ma to začne baviť. Vzdávam to a odmietam nad tým stráviť ďalší čas. Poslednú videnú časť ani nebudem hodnotiť, lebo ja vážne neviem ako. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pokud by měl člověk nulovou nebo minimální zkušenost s nákazovými thrillery, tak by si seriál mohl užít, ale v opačném případě to příliš nejde. Containment je sice technicky zvládnutý a slušně zahraný, ale do žánru přináší naprosto nulovou invenci, což se dá přehlížet jen chvíli. Navíc asi v polovině série mi začalo připadat, že si tvůrci nevědí rady kudy kam a ta reckylace postupů začala nabývat na místy až nesnesitelné intenzitě. Další sezona by byla v tomto případě nošením dříví do lesa. 40% ()

Reklama

Zeck 

všechny recenze uživatele

Začátek nastřelí bombastický apokalyptický výjev totálního chaosu, malátných nakažených připomínající zombie na každém čtverečním metru, armádu, která jim zoufale vystřeluje mozky z hlavy a totální rozklad všeho, co si člověk představí pod pojmem civilizace. Pak najede znělka s úvodními titulky, objeví se nápis "o několik dní dříve" a do šesté epizody se nestane vůbec nic. Je to zcela průměrný televizní seriál, který pokud by neměl za hlavní téma zákeřný virus, člověk by si ho spletl s libovolnou kriminálkou. 64% ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Lákal mě atraktivní námět a naopak trochu děsil původ seriálu. Musím ale říct, že i když si Containment nese jisté znaky stanice the CW, stejně jako styl vedení seriálu Julie Plec, tedy větší důraz vztahy a tlačení do popředí emocionální rovinu, jako celek mě to překvapivě dost rychle a intenzivně chytlo. On už jen ten nápad vzít skupinu různorodých lidí, odříznout je od světa a nechat je ve stále zhoršující se situaci mezi sebou interagovat je hodně vděčný. Tady to funguje díky dobře napsaným a sympatickým postavám a příběhu, který se pozvolna odhaluje na pozadí různých problémů, které postavy napříč epizodami řeší. Seriál by pro úplně uzavření potřeboval alespoň minimálně ještě jednu sérii. Možné rozuzlení je tu spíše jen naznačeno, ale je dobré, že příběh aspoň nekončí žádným zbytečným cliffhangerem a jen prostě... otevřeně. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Nový seriál od stanice CW se zabývá vypuknutím smrtící nákazy v Atlantě. Naštěstí se zrovna tam nachází CDC, takže odborníky mají po ruce. Celá oblast se musí uzavřít a lidé panikaří. Nikdo zatím nevím, jak se tomuto smrtícímu viru bránit. Nemocnice je také uzavřená. Je nám představeno hned několik postav a jejich příběhy. Ty se vzájemně proplétají, ale každý je na jiné straně barikády. Seriál se snaží hodně hrát na emoce.Na to už jsme od CW zvyklí. Nakonec se vše zamotá a některé postavy nás opustí. Lidé se v těchto situacích občas chovají dost zoufale. Konec je ale celkem pozitivní a další série už nebude, takže se toho o původu viru už víc nedozvíme... "Držte si odstup 4 až 6 stop prosím!" ()

Galerie (94)

Reklama

Reklama