• venison

Celý film jsem na "něco" čekala a nakonec jsem se dočkala pouze závěrečných titulků.. Čekala jsem asi něco více vypointovaného nebo závěrečné propojení hlavních aktérů a ne vyšumění do ztracena.. Takové tak trochu o ničem :-( Nejlepší z celého TV filmu byla asi Květa Fialová, která nádherně popisuje "spokojené manželství", které má být alespoň chvilku denně hezké a nemělo by být delší dobu nesnesitelné ;-)(10.2.2014)

• FilmFan24

Příliš mnoho příběhů a vlastně žádný z nich není dovedený do konce...V podstatě o ničem. Škoda. Jinak ale velice hezky natočené, dobře zahrané (příjemně překvapil Raego s večeří pro dva), ale bohužel musím konstatovat, že méně (osudů) by bylo více. P.S. Soundtrack od Jana Maxiána byl hezky romantický.(7.1.2013)

• M.i.k.e

Česká televizní variace na Lásku nebeskou a zároveň důkaz ze Viewegh opravdu není až tak dobrý spisovatel/scenárista.Tu a tam vykoukne relativně fajn nápad či náznak humoru/romantiky,ale jinak je to celé takové divně sterilní se spoustou nikam nevedoucích dějových linek a dost mi vadila absence konce...40%(4.1.2019)

• Pierre

Slepenec několika příběhu spojených do sebe a ve výsledku opravdový patvar o ničem. Divák nemá šanci se na nějaký příběh nějak zasoustředit, najít si k postavám nějaký vztah a výsledné pointy jsou dost debilní. No, je pravda že na obtloustllého Norberta Lichého zamilovaného do krásky z plakátu možná jen tak nezapomenu. To bylo tak bizární, že to vlastně až nemělo chybu. A Norbert je skvělý herec. Možná za to dva a půl hvězdy.(6.12.2019)

Televizní film přesně podle mého vkusu! Dobrá hudba Jana Maxiána ( byť s kradeným motivem ), příjemní herci ( neokoukané tváře) a opravdu křehké zpracování. Ze začátku nevíš, kdo je kdo a co je co, ale po chvíli zmatenosti krásně ulehneš do příběhu. Ne všechny motivy jsou uvěřitelné a ten název filmu bych si asi taky rozmyslel, ale i tak dávám téměř plný počet, už za tu snahu natočit něco jiného než kýčovitý TV thriller....(7.1.2013)

• - Natáčení probíhalo v ulicích Brna, v nákupní galerii Vaňkovka, v Kajot aréně, na Brněnské přehradě a v Náměšti nad Oslavou. (DecentFellow)

• - Film je vůbec prvním televizním zpracováním předlohy Michala Viewegha. (Olík)

• - Spisovatel Michal Viewegh si ve filmu zahrál sám sebe, a to ve scéně ke konci filmu, kde měl autogramiádu své knížky v nákupním centru. (lofa)