Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beagle
  **

  Z valné většiny jde o citově vyprázdněnou exhibici sebestředných a ničím nezajímavých postav a la Viewegh. Jediná dvojice, které se podařilo přehoupnout přes laťku pozérství, byla Barbora Poláková a Jan Kolařík, i když i tam zůstal potenciál představitelů i historky se zlomenýma rukama na prvním rande využitý jen zčásti.(9.2.2014)

 • franya69
  ****

  Trošku mi není jasné proč je tomuto filmu tady tak myta prdel, ale to je celkem jedno. Koukal jsem na to s určitými obavami po přečtení zdejších komentářů a k mému překvapení se mi to líbilo. Párkrát jsem se od srdce zasmál a ostatní emoce taky přišly, když přijít měly - takže jsem dostal víc, než jsem čekal. Jasně že se postavy v některých situacích chovaly hloupě, ale když se rozhlédnete po postavičkách kolem sebe v realitě, chovají se všechny chytře, nebo tak jak by měly??? Takže podle mně tříhvězdičkovému filmu přiděluji kvůli zdejšímu podhodnocení hvězdičky čtyři :-)(2.8.2014)

 • adriane9
  ****

  "Život není to co chceme, ale to co máme." a " Láska je když je to každý den aspoň chvíli pěkné." Nemám ráda české filmy, ale mám ráda český přístup k lásce. Tohle je pro mě reálné ztvárnění vztahů, postava za postavou měla svůj smysl a moje pochopení a ač má tento snímek nepochopitelně nízké hodnocení já dávám tolik kolik po právu zaslouží. A nelze opomenout skvělý výkon Barbory Polákové :)(16.8.2013)

 • Slarque
  **

  Mozaika mnoha postav, z nichž některé jsou i zajímavé, a možná o každé z nich by se dal natočit dobrý film. Jenže takhle najednou na ploše osmdesáti minut na jejich osudy není čas. Takže si každý podle svého gusta nejpozději v polovině postavy rozdělí na ty, co ho zajímají, a ty, co ho od nich odvádějí. S celkem podle mne může být spokojený málokdo. Ale lepší, než kdyby z toho Viewegh udělal seriál na několik sezón.(8.1.2013)

 • Radek99
  **

  Když se sterilita televizního filmu osudově potká s tvůrčí sterilitou slavného pana spisovatele, čerstvě tedy také televizního scénáristy, vznikne Definice lásky. Jeden pozitivní aspekt jsem ale přece jen našel - klavírní doprovod. Ten romantický motiv (i když tedy celkem dost povědomý) vůbec nebyl špatný... ,,Stáří je postupná ztráta všeho, co dává životu smysl."(6.1.2013)

 • - Spisovatel Michal Viewegh si ve filmu zahrál sám sebe, a to ve scéně ke konci filmu, kde měl autogramiádu své knížky v nákupním centru. (lofa)

 • - Film je vůbec prvním televizním zpracováním předlohy Michala Viewegha. (Olík)

 • - Pro Danu Syslovou se jedná o snímek natočení 50 let po jejím filmovém debutu, který si odbyla v titulu Pražské blues (1963) (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace