Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

Richi007

Nejsem jeden z těch mentálů, co měli potřebu před rokem vzdávat RIP Paulu Walkerovi na své zdi Facebooku (ano ten týden jsem málem FB raději vypl, protože to bylo přehnaný), každopádně tahleta break dancová rádoby honička s cihličkami a pěstičkami mi jako pocta tomuto herci nepřišla. Příběh asi milionkrát ohraný, Rádoby namakaní gelový panáčci, holčičí bitky, které vlastně ani nevzrušovali a nezničitelnej buran. Kámo i Mario by rozchodil tu cihličku, co ti hodil na hlavu. Každopádně konstruktivně za tři hvězdy, protože nějaké slabé pokusy o příběh a akci tam byli no. ()

Dajtin odpad!

Tušil som že to bude hrozná americká sračka, ale strašné som bol zvedavý, čí náhodou motyka nevystrelí, ale jedine čo som dostal bolo strašné veľké sklamanie. Tuším sa im podarilo zabiť všetko, čo bolo na tom filme dobré, čudujem sa, že David sa do toho vôbec púšťal, ale možno to na papieri pôsobilo dobre. Tak začnem s tým, čo mi najviac chýbalo resp. vadilo bol to nový záporak absolútne bez iskry, totálne nudný. Ty dvaja poskokovia hlavne ta žena ma strašné iritovala celý čas. Z Davida som mal pocit, že sa na ňom už podpísal vek, nemalo to už takú šťavu. Ten jeho nový spoločník veľa charizmy nepobral. Aspoň môžem povedať, že ma celý čas prekvapovali. Vždy keď som si myslel, že to horšie už nemôže byť. ()

Tomko87

Keď som započul že je remake Okrsku 13 tak som len neveriacky krútil hlavou. Dnes keď som to dopozeral, kladiem si otázku prečo. Bolo nutné toto natočiť ?. Na pár detaolov je to do oka bijúci, doslovný kopirák už zmienneného Okrsku. Na moje pobavenie, dokonca tam hrá Davit Belle, hlavný hrdina originálu. Hrá tam totožnú postavu.. No zase aj tu ma bavilo na neho pozerať. Proste vie ako pútať na seba pozornosť.. Ak to m,ám zhrnúť do jednéj vety , tak úplne zbytočný remake. ()

Dwight15

Pokud jsi neviděl Okrsek 13, možná se ti tenhle film bude líbit, ale za mě je to zbytečně natočený remake výborného filmu. Nezachrání to ani Paul Walker v hlavní roli a už vůbec nechápu jak mohl David Belle souhlasit a ještě se připojit k takovému sprznění Okrsku 13. ()

LadyThif

Takhle zprznit francouzskou předlohu, to už jsem dlouho neviděla. Oduševnělé přejmenování Leta na Lina a doplnění klasického amerického kliše - pomsta za zabitého otce policistu, kdy se nakonec zjistí, že je všechno jinak. Že je huba nebolí. Navíc soundtrack nic mnoho. ()

zodiak217

Kombinácia Paul Walker a David Belle. To musím dať plný počet aj keby som nechcel. Naviac sa jedná akoby o americkú verziu môjho obľúbeného filmu Okrsok 13. Skvelá akcia, herecké obsadenie, dejovo sa mohli trochu viac odpútať od originálu, ale nenudil som sa ani na chvíľu a napriek tomu, že Okrsok 2 bol pestrejší, tu sa jednalo skôr o mix oboch filmov, tak jednotky ako dvojhy a lepšie herecké osadenstvo si vybrať ani nemohli, takže som sa bavil a užíval si to ()

Ondra.Simmer

Nerozumím tomu, proč by někdo tvořil remake. Herci z roku 2004 mi mnohem víc seděli. Nevidím zde ani jednu věc, ve které by byl tenhle film lepší než originál. Úplná zbytečnost. 2/5 ()

david141474

No, není to tak špatný jak se říká. Paul Walker je solidní herec a tenhle výkon není výjimkou. Tohle je jeden z posledních filmů Paula Walkera, takže mu je věnován. Takže to má i emocionální dopad. Děj je solidní. Postavy jsou skvělý, i ten děda stál za to. Herci jsou skvělí. Soundtrack je opravdu povedenej. Úvodní titulky jsou taky skvělý a skvěle natočený. Akční souboje jsou perfektně natočený. Skvělá choreografie těchto soubojů. Scény s dědou a Paulem Walkerem jsou skvělý a jedna z posledních scén je opravdu vtipná. Dlouho jsem se rozhodoval jestli dám 8 nebo 9 a nakonec dávám 9/10, hlavně kvůli solidním hereckým výkonům a skvělýmu záporákovy. ()

Baik

Po dlouhe dobe dobry akcni film.Na hrotu s P. Walkerem,RZou a excelentnim Davidem Bellou. Je to podle me jeden z mala remake ktere se povedly.Doporucuji shlednout. PS:jedine co me trochu vadilo byla anglictina u Belleho ktera mi k nemu proste nesedi... ()

Raziel811

Nečekal jsem, že to bude až tak špané, ale je to ještě horší. Vůči originálu se nepovedlo snad nic udělat lépe nebo alespoň na stejné úrovni. Nudný vizuál, nevýrazný soundtrack a snad největší chyba byla účast RZA. ()

johnysd

Nechápu. Remake tohoto filmu (http://www.csfd.cz/film/182621-okrsek-13/) od stejných autorů a dokonce jednu z hlavních rolí hraje ten samej týpek ???? Nerozumím, nechápu. Některé scény jsou dokonce přes kopírák s původním filmem. Nechápu pane Bessone, proč tohle bylo natočeno. Jediné co tento film dělá zajímavým je to, že je to bohužel poslední film Paula Walkera. Zasloužil by si lepší roli. Pokud chcete vidět dobré "Doupě" dejte si původní Okrsek 13. ()

Luke_1

Krásná jedna z posledních vzpomínek na Paula, byla ho velký škoda..Ale film je herecky dobře obsazený, líbil se mi, ale trošku mi tam ještě něčeho chybělo. A už si ani moc neumím představit film s Paulem bez aut..:D Ale jinak 4* v cajku na zabití hoďky a půl..:) ()