Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

srolyma

Já jsem si říkal, že jsem to poskakování po střechách, po zábradlích, proskakování okny a skoky přes zdi už někde viděl. A on je to rýmejk. A slušnej. Akce špičková, skvěle to šlape, ale ten závěr... Už mě dost vytáčejí všechny tyhle filmy, kde jsou vrahové, zloději, feťáci a šlapky líčeni jako to nejzdravější jádro naší společnosti a všichni ostatní, kteří se živí poctivou prací (no dobře, tak jenom prací), jsou největším zlem, které je třeba zničit. Pardon, ale já to mám pořád ještě naopak. Tak nějak mi ten bleskový přerod lůzy z ghetta v uvědomělou občanskou společnost stavějící školy, budující kvetoucí parky a pomáhající stařenkám, nepřipadá úplně věrohodný. ()

Lex Luthor

David Belle musel během natáčení cítit hrozný dejavu. Je to krátka Okrsek 13 v Hollywoodským balení, nic víc, nic míň. ()

blondboss

Veľmi slabý americký odvar skvelého francúzskeho originálu, ktorý neponúkol absolútne nič nové a bola to doslova a do písmena čistá "vykrádačka" a kópia originálu. Paul Walker nestačil na Belleho a jednoducho ten film celkovo nemal tú pravú atmosféru, akú som očakával. Toto bola len trápna americká gýčovka. Hviezdičku navyše dávam z milosti a z úcty k dielu Paula Walkera. RIP 55 % ()

waltosin

Doupě je o akci a hlavně závratných překvapení, Paul Walker ve své poslední roli byl úžasný, hodnocení zde není moc příznivé nechápu moc proč, když je to skvělá jízda a občas i sranda. :) 70% ()

onlyK2

Jako fanouška původního Okrsku 13 mě tenhle americkej plivanec uráží. Úplně přitroublé převyprávění s nepovedenou napodobeninou akční stránky filmu. Nebýt Davida, tak to po druhý minutě vypínám. ()

rasto87

Nebol to náhodou okrsok 13, pretože mi to prišlo takmer rovnaké, ale i napriek tomu nevadí a rád to pozriem zas. ()

VanBradley89

Nezasažen originálem. Hledal jsem na večer nějakou blbinu, při které bude moje jediná mozková funkce, dokázat jí zapnout a vypnout. A to Brick mansions splnil dokonale. Hlášky, efektní akce, souboj holek, béčkový zvrat na konci. Všechno co jsem očekával to jsem dostal. ()

Tomate

Pri úvodnej scéne s Davidom Bellem som si na chvíľu myslel, že markíza dala pôvodný miesto remake. Film je v podstate úplne rovnaký ako originál. Neprináša nič nové okrem obsadenia no a samozrejme inej choreografie súbojov. Ale inak je to pohodová akčná jazda ktorá ničím neprekvapí. ()

Domas88 odpad!

Děláte si legraci? Okrsek 13... Nebudu tady k úctě k Paulovi hanit film. ale vidět kopii filmu už nemůžu jinak hodotit... ()

HONZACEK

Skvělá akční podívaná.Myslím,že k tomuto filmu není co dodat.David Belle si to hustě dává svými skoky což se mi hodně líbilo a Paul Walker byl nepřekonatelný. ()

Shimmy

Myslim si, že skvělej akčňák. Hudba se k napínavým a velice promakaným soubojům vážně moc hodila a Belleho, až zarážející schopnosti, mě nepřestávaly bavit. Bylo to i vtipné, překvapivé, od všeho trochu. Okrsek 13 jsem neviděla, takže nemám ani s čím porovnávat, což je podle mě pro tenhle film ještě lepší. Jen škoda, že už se dalšího akčního filmu od Paula Walkera nedočkáme.. ()

mucho3

Mně osobně se galská verze líbila víc.David Belle je jedna z legend parkouru,Paul Walker nikoliv,film těží spíše z jeho památky...... Jako akční jízda to ,ale funguje. ()

paradoxman odpad!

Už jsem viděl pár hodně špatných remaků, ale tohle překonalo všechny moje představy. Že se to snaží být doslovnou kopií Banlieue 13, to bych ještě odpustil, ale že se tvůrci úplně vykašlou na jakékoli zamyšlení nad filmovou dynamikou, hereckými výkony a smysluplnou režijí, to přejít nemohu. Chudák Paul, snad se v jeho poslením in memoriam filmu dočká lepšího rozloučení. ()

david666

Jako komedi - OK, škoda, že poslední film walkera je tato agitka o tom jak vlastně ti chytří a vzdělaní černoši a další verbež jsou nepochopeni a úmyslně degradováni většinovou společností. Nepůmůže ani skvělý Belle a sexy dvojka ženských. ()

The.Cloudie

Okopírovaný Okrsek 13 :) i postavy jako K2 zůstali stejné ( jenom tady je černý a v Okrsku je bílý :D ) jde vidět, že se snaží jen něco okopírovat a trošičku pozměnit... i když miluji Okrsek 13, tohle mi to strašně znechutilo. ()

misiaq

Neviem naco robit remake niecoho co bolo v originale proste dobre, recyklovat este aj jednu z hlavnych postav (David Belle) a nadovazok ho nadabovat postsynchro... ved to uz sa rozum zastavuje. V originale bol ten parkour aspom lepsim tahuntom ako tu, kde Paul Walker nech odpociva v pokoji iba neslane a nemastne dotahuje... repliky by mozno fungovali vo francuzskom prevedeni. vahal som medzi 2 a 3* ()

H3LLraiser

Ani zadna snaha o zmenu... Prachsproste okopirovanej okrsek 13.... Belle je ale porad v dobry forme a trochu tomu pridava, ale uz to neni postaveny na tech jeho parkourovejch vychytavkach, nema.to ten akcni drajv, i Walker byl na ty akcnejsi role delanej, porad ale jen a pouze obslehlej okrsek... ()

kKobalt

// Parkur a frenetická akce se střihem, ze kterého místy bolí oči, to celé v rytmu dubstepu. na PaulaWalkera se krásně dívá, hlavně když si člověk uvědomí, že tohle byl jeho poslední film. Šablonovité, klišovité, silný auta, hezký holky, jediné, kdo mě opravdu bavil byl David Belle a ty jeho skoro JackieChanoviny. 50% ()

v.indruchova

Omlouvám se předem za výrazy: Vypatlaná napodobenina Okrsku 13, Okrsku 13 utimátum a dalších, trapné. Na to se dá dívat, jedině, když jste neviděli ty filmy před. Hafec scén jsou jen skopčený a to i dialogy. Americká verze pro američany snad maj něco proti frantíkům, že si musí dělat vlastní překopávku do konce s jedním původním hercem a s dalším více americkým? Pár sexi děvek, který se perou, aby borci zapomněli přemejšlet a jen slintali. PAk to mu přihodili plnej počet? Sex, drogy, násilí bez čeho koliv. Prázdné jako kus toaleťáku. Jeden bod za "lítačky" mr. Bella. ()