Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

marek29

Originalita, humor, akce a o kus lepší než francouzská předloha Okrsek 13. Není to jen o parkouru ale i o stylových autech, zlatým iPhonu a Desertu eagle :D je tam holčičí bitka a hlavně je to akční pecka nabitá po strop fightama. Nuda nehrozí, navíc poslední film Paula Walkera! Není to žádný inteligentní veledílo ale bojový odreagování. ()

Frog.cz

Asi poslední anebo jeden z posledních filmů Paula Walkera a já jsem se u něj rozhodně nenudil,napětí a akce byla od začátku do konce a myslím že takových je v poslední době pomálu.Myslím že tady je film značně podhodnocen.Obsáhlé komentáře některých uživatelů (nejmenuju,každý se najde sám)které jsou nudné a o ničem ani nečtu.Já dávám 80%.Howg. ()

Lucius55

Ustřelené, nereálné, přemrštěné.... Stupidní scénář a jeden trapný moment střídá druhý... Ale Bessonovsky vizuálně strhující, efektní a vtipné... Takže suma sumárum slušné dvě hvězdy (ve skutečnosti spíš jedna a půl, ale z nostalgie zaokrouhluju nahoru;-)) ()

kolik27

Si ze mě nějakej americkej degen zas asi střílí, jak někdo může takto prznit remakem opravdu solidní originál ?! Pro ty co zde chválí nějakým způsobem tuto náhražku originálu, tak doporučuji Okrsek 13 a to oba díly !!! ()

MartinTerran

Zase taková klasika, politici jsou ty největší svině a odsrat to má chudák policajt a celé ghetto s ním. Ale to by to nebyl pořádný film, aby se to všechno včas nezjistilo a nenapravilo, že? Není to špatně natočený a ani zahraný. Parkur triky a bitky byli super. Docela dobrá oddychovka, která vás nepřekvapí, pokud už jste film s podobnou tématikou viděli. Hodnocení: 60/100. ()

MikeMyers

Jedna věc k tomuhle filmu: Proboha živýho, proč? To je jako bych se chtěl strašně projet v Mercedesu který mam v garáži, ale stejně bych šel na autobus. Kdybych chtěl vidět Okrsek 13 tak si ho prostě pustim, nepotřebuju Doupě... Nabývám dojmu, že by bylo pro amíka obrovsky ponižující a nestravitelné si pustit francouzský film. Přetočte mi to do "američtiny" a já se na to teda podívám, asi tak nějak. Naprosto zbytečnej film, Walker to nezachránil. Jediné co se mi líbilo bylo obsazení RZA do role hlavního padoucha. Rád jsem ho viděl v takovéhle větší roli. ()

Daryl.Dixon

Taková kombinace gumídků a desperáda, tedy spousta hopsání hlavních hrdinů, a zbraní v rukou černochů, kteří si při držení bouchaček div nevykroutí ruce. Neočekával jsem ale od toho intelektuální zážitek, takže na odreagování vcelku dobrý akčňák s řadou efektivních scén, a pro příznivce kalhotek odhalených při dívčích zápasech zajímavá podívaná. ()

Berty00

Mám strašne rád ľudí,ktorí si myslia že ide o originálny film,chce sa mi plakať v takejto situácii....Z ukážok mi David Belle naznačil že pôjde o podobný počin ako okrsko 13 ale že je to ten istý scenár len s názvom "Brick Mansions" ,to som naozaj nečakal..Ide len o uhol pohľadu...Nebola tam dokonca ani tá námaha zmeniť mená postáv....Na reklame bolo ešte aj zaujímavé,keď povedali že je to od režiséra filmu Kuriér...Dotičný človiečik z Joj-ky asi nemal tušenie že sa film volá Kuriér:reštart a že to bol absolútny prepadák....David Belle i keď tam toho moc nenahovorí,je najcharismatickejšia postava...Ešte stále má poriadnu kondičku ! ()

JosefTomas

Nevím, proč se dělá remake, už tak dost dobrého filmu. Jenže tady se vážně jede při starém a ani Belle to nezachrání. Jen je škoda, že i Walker občas nepůsobí v akci svůj. Boje asi nebyli jeho parketa. Navíc to celé je občas až moc přes čáru a to vůbec nemluvím chvílemi o debilním střihu. Naprosto zbytečný remake. Chcete-li něco pořádného, pusťte si raději Okrsek 13, tam to nepůsobí tak divně. ()

LukeKiller

Pomníček Paula Walkera mohol byť teda o dosť lepší a impozantnejší. No, ale nebol. Jediný dôvod prečo má tento film 3* je, že je tak blbý, až je nechcene vtipný. Rozhodne nepodarený remake francúzskeho originálu Banlieue 13, ktorý o to čo stál zrejme menej, bol o to lepší. ()

johnsnow

Urobiť po americku remake skvelého francúzskeho okrsku bol risk. A čiastočne to vyšlo, ale aj tak to oproti francúzskemu originálu nestálo za veľa. Akurát zo záporákom je to lepšie vymyslené a aj ten koniec sa mi páčil jak nabehli do radnice či čo to bolo za budovu. Akcia taká nemastná, neslaná, dokonca by som povedal, že aj celkom neprehľadná. Nuž priemer a zároveň posledný Walkerov film ale aj napriek tomu vyššie než 3* nemôžem ísť. ()

ONsmAK odpad!

Pokud jste neviděli Okrsek 13, pak Vám tento film přijde jako klasický americký, trapný, tupý film. Nějaká ta akce, snaha o dvojici Belle&Walker je více než špatná a ani chudák Paul Walker ten film nezachránil. Pokud jste viděli Okrsek 13, tak se ani na to nedívejte, bude se Vám chtít zvracet. Celý film okopírovali, ještě k tomu otřesně, a stejný scénář umístili někam do Dietroitu s jedinou razantní změnou- všichni ti "zlí" jsou najednou černí.... ()

Stanmi

Ač tomu název nenasvědčuje, tak je Doupě remake francouzského filmu Okrsek 13 (2004). Na jeho americké verzi se stejně jako před deseti lety podílel producentsky a scénaristicky francouzský hitmaker Luc Besson a jednu z hlavní rolí si zopakoval také zakladatel Parkouru David Belle a je třeba ještě, že se jedná o poslední dokončený film tragicky zesnulého Paula Walkera. Hlavní teze příběhu je prakticky stejná jako v originálním filmu, akorát se nacházíme v Detroitu, kde v nejhorší čtvrti, která je obehnána zdí a jedná se tak o vlastní svět, má vybuchnout bomba, čemuž se snaží zabránit dvojice ústředních hrdinů, kterými jsou policista Damien (Paul Walker) a místní bojovník proti drogám Lino (David Belle). Příběhově film není žádný zázrak, ale to nebyl ani Okrsek 13. Ten sázel především na samotný Parkour, který se samozřejmě objevuje i zde, ale přišlo mi, že v trochu menší míře. Ale jinak je celkové akce dostatek a je dobře nasnímaná a sestříhaná, jde vidět, že debutující režisér Camille Delamarre je původním povoláním stríhač. Herecky se však nejedná o žádnou přehlídku vrcholných hereckých výkonů, ale Paul je sympaťák, David je správně "gumový", překvapil rapper RZA a Catalina Denis je celkem kost. Celkově se tak jedná o solidní akční jednohubku, která umí pobavit především svou akcí. ()

a0001

Príšerné. Tu je presne vidno aký je rozdiel v tom kto film tvorí. Pôvodný Banlieue 13 má šmrnc, náboj, humor, skvelé akčné scény a všetky pozitívne veci spolu tvoria skvelú zábavu. Remake je, ale horší vo všetkých smeroch. Nieje čo chváliť, keby som mal hodnotiť aspoň akčné scény tak aj tie sú veľmi slabé. Film absolútne nemá čo ponúknuť. Radšej Banlieue 13 2x ako Doupě čo i len raz. ()

maniacxl odpad!

Okrsek 13, který byl originální a vcelku parádně provedený béčkový film,možná i proto,že jsem ještě moc neznal Luka Bessssona a v tý době jsem mu i fandil.Ok,tak proč kurva,prdel se musí za každou cenu natočit nějakej skurvenej remake?? Tenhle recyklát je spíše parodie. Jestliže za hlavními hrdiny pobíhá kupa gangsterů, kteří mají v rukou hotový arzenál a padnou z něho max. tři výstřely a to se jim ještě ze tří metrů nepodaří nic trefit, tak to sorry, to radši aby dotyčný obrátili zbraň proti sobě a zbytku bych dal do ruky lízátka.ÚPLNĚ zbytečnej film!! O konci filmu si každý udělá obrázek sám, ale aby drogový dealer, který během filmu normálně zabíjel lidi na konci kandidoval na starostu, ostatní gangsteři odložili zbraně a zasazovali stromky, to mi přijde uhozený už naprosto. Hrůza !! R.I.P. Paul. Ten se musí obracet v hrobu,i když asi věděl do čeho chudák šel.Odpad. ()

gefr

Tak a máte co jste chtěli. Jak dostaneš američana na skvělej francouzkej film do kina? NEDOSTANEŠ!!! Protože co neni naše to je sračka a tak si musíme uplácat vlastní!!! Okrsek 13 vyniká ve skvělý choreografii, zvuku a super tempu, který šlape.....tady sem dostal jen pořádnej náser slow motion což je už dneska to samý jako kdyby se někdo chlubil že umí v Malování čtvereček......hlavní záporák na mě působil jako sympaťák roku, Belle si v podstatě jenom zaběhal tu samou trať (asi chtěl vědět jestli nevypadnul z formy) a Walker to prostě jenom odsral s davem......nečekal sem hodně ale doufal sem že se budu alespoň bavit a zavzpomínám na Okrsek 13......Yeti? jako vážně? tohle prosím ne!!!! ()

StrikerJC

Jedinou hvězdičku dávám za "Leita" a již zemřelého Paula Walkera, kterému by věnování filmu slušeno na 100% více u nových dílů Rychle a zběsile. Zhovadilej remake [url=http://www.csfd.cz/film/182621-okrsek-13/]Okrsku 13[/url], který patří k mým hodně oblíbeným filmům a navíc jsem ani nevěděl, že se jedná o remake, když jsem si to pustil. Kdyby tu blbou kameru aspoň zachránil dobrej soundtrack, ale narvat do toho neskutečně blbej dubstep (osobně dubstep mám rád ale tenhle byl strašnej), to fakt ne. Málokdy píšu komentáře, ale k tomuhle jsem vážně musel. ()

NightScene

Luxusní řežba! Hrozně se mi líbilo intro.. Super zpracované s luxusní hudbou! Gangsteři po zuby ozbrojení a proti nim jen 2 odvážní týpci. Jeden agent a jeden parkourista co se jich vůbec nebojí a díky svým dovednostem dokáže utéct skoro ze všech situací. Prostě výbornej akčňák věnovaný Paulu Walkerovi.. R.I.P 95% ()