Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

ZajoMajo

V druhom diely bola pekná scéna, kde policajti testovali najmodernejší radar a keď taxikár okolo neho prefrčal vyše tristo za hodinu, radar spadol na polišov. V Taxi trojke, mi táto a jej podobná scénka chýbala. Aby som bol presnejší - film stráca na nápadoch. Skôr by mohli natočiť drámu - taxikár v Bratislave, čakajúci dva dni na zakázku. Myslím že by to zožalo úspech. ()

chrustie

Tak tohle je pro mě osobně v celé sérii velké zklamání. Danielova kára už je na mě moc. V 10letech bych z toho asi sedl na zadek, bohužel teď už ne :-P ()

chemikals

* za obsazení Sylvestra Stalloneho do vedlejší role a jeho výkon * za hlášky a scény (TGV, Černej polda v Marsielle, speciální pohoná směs - Patis) ()

Toumyk

Jóó čeho je moc....potěší Sly na začátku...ale zbytek? Navíc tak číňanka Ling Bai je mega hnusná a nejvíc odpudivá...hrůza... ()

Pinkman

Chyby ve filmu: Když poldové sledují Santa clausovský gang, v policejním autě sedí 5 lidí. Jakmile auto padá do bazénu, sedí v něm jen dvě osoby, navíc figuríny. \\ Dříve než auto spadne do bazénu je vidět mikrofon. \\ Ve scéně, kdy Emillien otevře dveře taxíku a zapadne do sněhu jde vidět, že taxík má obyčejná kola, i když v předcházející scéně měl pásová kola. \\ V domě, kterým projíždí policejní auta není žádná podlaha, ale jen štěrk. ()

Matamoroz

I když nejsem příznivcem francouzských aut, Taxi ve mě aspoň na chvíli vyvolalo jisté podezření, jestli se nemýlím. Oddechová komedie s bravurním začátkem a průměrným zbytkem. Chtělo by to sestříhat na patnácti minutový trailer, pak by to nemělo chybu. ()

Marty_cz

Další pokračování téhle komedie přináší ještě více zábavy. Ano smál jsem se znovu a znovu. Už jenom chybí, aby to auto začalo mluvit a bude z toho celovečerní film Knight Ride se vrací aneb když jsem byl Peugeot. Nic méně malinké překvapení na začátku filmu bylo určitě svěží a dodalo filmu jistou jiskru a hezky to rozjelo tenhle díl. Pokračovalo to hezkým směrem a jen doufám, že jestli budou i další a další díly, tak to bude pokračovat minimálně v tomhle duchu. Co se týče krimikomedií, tak si myslím, že je jedno kolik má pokračování hlavně, aby se to nedostalo do trapné sféry a nezačalo používat ohrané vtipy atd. Povedlo se jen tak dál. ()

K1NGSLAYER

Lepší než druhý díl, ale rozhodně to nemá na ten první. Bylo tu docela dost dobrých scén na zasmání a scénář byl taky lepší než druhý díl, ale i tak tomu chybí ten šmrnc co v jedničce. ()

blondboss

Po prvých dvoch guilty pleasure dieloch prichádza tretí, ktorý už síce trošku skĺza do šedého priemeru, ale stále sú tu nejaké tie scény, pri ktorých človek pookreje a z chuti sa zasmeje. Marion stále potešuje vizuálne aj herecky a Samy je jednoducho sympaťák na pohľadanie. Stallone cameo nemalo chybu a bolo malým bezvýznamným plusom. 60 % ()

chucky

Podle očekávání hodně slabý. Neskutečně naivní scény při kterých jsem se děsně nudil. I s naším taxikářem bych si užil více srandy..... ()

Skeevee

Taxiky mam rada, tohle uz neni to pravy, i dyz pravda, ze vtipky to ma bezvadny (uz na zacatku spatny dvere, tehotna 8 mesicu apod ;) ) BTW vysvetli mi to nekdo s tema kvetakama? =) ()

AleXtreme

Asi polovina vtipů jsou fakt husté a zbytek ubohé až trapné. Nelíbí se mi že skoro úplně vynechali záběry na jízdu s "Taxíkem" a pokud jsou tak jenom uměle zrychlené. Dávám 2 1/5 ()

Tuty

Tak jo.Taxi 3 přišlo ,,pro pár dolarů navíc", děj, chytrý humor a hlášky trochu zmizely a to filmu ubírá na kvalitě a přidává na kvantitě.Ale i přesto film celkem pořád plní to, co má - baví.Když od toho člověk nečeká nic víc, ujde to, moje hodnocení je tudíž čistě subjektivní... ()