Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

Tuty

Tak jo.Taxi 3 přišlo ,,pro pár dolarů navíc", děj, chytrý humor a hlášky trochu zmizely a to filmu ubírá na kvalitě a přidává na kvantitě.Ale i přesto film celkem pořád plní to, co má - baví.Když od toho člověk nečeká nic víc, ujde to, moje hodnocení je tudíž čistě subjektivní... ()

Mainer

Stále ta samá pohádka jako přes kopírák- rádoby svůdná Petra, blbej policejní šéf, taxikář co z francouzský plechovky vytáhne 450. Připadá mi to už, jako když Ea sports dělá každej rok Nhl nebo Fifu. 2* ()

JHappy

Podprůměrný film který kromě vtipného začátku s TGV moc nezaujme. Nápad z prvního filmu už se vyčerpal spolu se zábavností. Navíc změna kol na pásy se nehodí snad ani do Béčkového filmu. Opravdu vidět podruhé už ani nemusím. ()

tommei

Tenhle díl značně pokulhává oproti předchozím.Nicméně se u něj ještě "jakš takš" dá pobavit obzvláště, když jste fanouškem starších bratříčků. ()

djcremo

Tak táto tretia časť mi už začína pripadať trápna v niektorých momentoch. Dosť vecí tu už je prehnaných a už pomaličky ale isto začína aj nudiť. Vtipných momentov je tu už pomenej, zato hluchým miest sa priamo úmerne zvýšilo. ()

Dekovnik

Nikdy nezapomenu na komisaře Giberta, jeho neonově modré oči, rampouchy od nosu a v apatii opakuje: Emiliáne, Emiliáne, Emiliáne :D:D:D ()

Hunys

Režisér začíná trochu přehánět vylepšení na Danielově autě. Bojím se trochu dalšího pokračování :) Jinak to nezklame. Santové v ulicích a náš pan inspektor a jeho banda. Tomu člověk prostě neodolá. ()

DansteR

Stále dobrá akční komedie, tentokrát se sněhem, pěkným autem, dobrým řidičem a spoustou dobrých keců a scén. Jde to sice ze sérií z kopce, ale pořád se na to dá koukat. ()

wdc

Oproti minulým částem se zde objevují různé absurdní rádoby-vtipné scény a více ze sebe dělají blázny s cílem být vtipní. Některé takové scény jsem přeskakoval protože byly otravné, spíše než vtipné. Celkově ale kvalita herecká i kamery zůstává. ()

charles3

Přišlo mi to o trochu slabší než "jednička", ale zase o trochu lepší než "dvojka" - i když možná jenom díky silnému začátku. Každopádně jsem se bavil víc než u předchozího dílu. Spravedlivé by bylo 3,5*. ()

xander

Bolo to celkom zábavné ale táto séria je už dosť prevarená a štvorka by už fakt nemusela vzniknúť. Ale ako oddychový film sa to ešte dalo celkom zvládnuť acameo Sly Stallona bolo tiež celkom zábavné, aj kedˇ neviem aký malo zmysel. ()

f1

fakt je to zzajimave uz jen tim, ze to jsou francouzi. U nas se tomu rika "slepili jsme co jsme mohli" ()

adamm90

Řekl bych, že je to silná trojka (3*) stejně jako u 1. dílu této komedie. Rozhodně komedie u které se zasmějete. Je pravda, že 1. díl byl určitě lepší, vtipy byli témněř stejné jako v předchozích dílech, ale i tak solidní. ()

Sajaman

Rád se koukám na odpočinkové komedie a jsem fanoušek série TAXI, ale tenhle díl moc nemusím. Není tak zábavna a občas se zdá, že tvůrcům dochází dech. Jediné humorné scény tam těží z těhotenství hlavních hrdinek. ()