Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

blackrain

Samy Naceri je ďábel, ale měl zůstat s taxíkem na silnici a necpat se na sjezdovky. To už zavání troškou sci-fi. Bavila jsem se více než slušně. Pořád je to hodně vtipné. ()

MATADOR

Přiznává, že série už nemá co nabídnout a některé scény jsou jako od Jamese Bonda. Ale pořád je to velmi pěkné a zábavné,tato série se mi líbí už jen díky Bernardu Farcymu,který je zde skutečně vtipný :-) ()

Thomassi

Třetí pokračování se super rychlým taxíkem z Marseille. Po prvním díle, který byl něčím novým a zároveň skvělou akční komedií, a po druhém díle, který nezůstal překvapivě za prvním a byl snad ještě akčnější, je trojka trošku slabší. Pořád se ale na to dá koukat, neztrácí zábavu, ale přece jenom mi to přišlo, že těží právě jen z prvních dílů. Nicméně slunnou Francii zde vystřídaly Alpy a právě děj odehrávající se na sněhu mi přišel jako dobrý nápad, který film skvěle osvěžil. Herci jako vždy skvěle baví, ale jak říkám, celkově se to točí pořád jen okolo chytání zločinců a někdy mi přišlo, že jsme to viděli už v minulých dílech. Přesto i trojka sem tam potěší a pro ty, co mají rádi tuto sérii, to nemusí být vůbec žádný průser, ba naopak. ()

L_O_U_S

Vlastně nevím, jak k tomuhle filmu přistupovat, protože jsem neviděl předchozí díly. Pár dobrých vtipů se tu najde, ale na válení po zemi to rozhodně není. Ovšem francouzskou atmosféru vždycky ocením. (372.) ()

Aleee89

Viděla jsem zatím pouze "starou" jedničku, dvojku sice ne, ale i tak můžu docela porovnávat. Nevím čím to, ale u trojky jsem se nějak více bavila. Je akční a vtipná. Ne, že by jednička nebyla dobrá či vtipná, ale nějak mi neuvízla v paměti a i když to není zase tak dávno, co jsem ten film viděla, nepamatuji si z něj skoro nic. Trojka mě trochu překvapila a zároveň pobavila. Na sobotní večer myslím ideální nenáročná oddychovka. ()

OG_Swifty

Nemůžu si pomoct, ale přestože kvalita oproti předchozím dílům poklesla, je to pořád docela sranda. Zajímavým jevem je, že ačkoliv francouzštinu nemůžu ani vystát, tak je tenhle film v originále ještě o stupeň lepším než dabovaná verze. K tomu si přičtěte úžasnou Bai Ling, která i přes poměrně vysoký věk ve filmu vypadá fantasticky, výborný soundtrack a máte skvělý film. ()

lekr

Skvěle ujetá komedie která pořád srší vtipem a akcí jakou umí jenom a jenom francouzští filmoví specialisté. Bohužel námět je trochu stejný a vtipy se místy opakují což je asi jediná vada filmu. Jinak stále skvělá kravinka s dobrými hereckými výkony ve které mě velice příjemně překvapilo Stallonovo okouzlující cameo... ()

SallyZen

Už ne tak vtipné a zábavné jako předchozí díly, ale celkem se mi líbily vymyšlené loupeže Číňanů a Bernard Farcy je úžasně praštěnej šéf. 60% ()

Nach

Komedie a tak trochu i srdcovka. Minulé díly se mi tak hluboko nezaryly, ale tady se nasměji stále a dost. Hlavně policejní šéf se zde stává tou ikonickou hláškující figurkou, kterou dodnes nemohu dostat z hlavy. Tleskám. 75% ()

Fallen_One

Tenhle snímek je snad nejpovedenějším pokračováním ever. Když nepočítám Star Wars a Indianu. Má jeden z nejlepších úvodů, kýbl skvělých hlášek a roztomile krásnou Marion Cottilard. Už když jsem to viděl poprvé, tak mne to uhranulo. A to je u třetího pokračování co říct. ()

Juto

Čiastočne bol film vtipný, ale nie je také dobré ako prvé diely. Áno, je to smiešne, ale už ma trochu unavuje sledovať to isté tretíkrát. 4/10 ()

c.tucker

Perfektní rozjezd, kde předtitulková scéna se překonává akcí a hláškami, ale zbytek je pekelně slabý. Daniel už tolik nehláškuje, řeší se zbytečnocti a ostatní děj jde také do kytek. ()

WolfR

A je tu další pokračovaní Francouzské komediální filmové série Taxi. Tentokrát musí naši dva hrdinové, Daniel (Samy Naceri) a Emilien (Frédéric Diefenthal) řešit případ proslulých lupičů, převlečených za Santa Clause. A do toho, mají ještě oba starosti se svými přítelkyněmi. Toto pokračovaní Taxi, je si myslím určitě povinností pro fanoušky této série, ale pro normálního, obyčejného diváka celkem zbytečný film. Luc Besson se tentokrát se scénářem moc nevytáhnul. Humor opět nechybí, ale ve většině případů je dosti nepovedený. Hlavní dvojka už nevalí, tak jako za starých časů a akční scény už nejsou zdaleka tak svěží a svižné jako v předchozích dílech. Pro mě rozhodně zklamaní. Ikdyž dávám ještě 2 hvězdy, tak si myslím, že toto pokračovaní už nemělo nikdy vzniknout. PS: Začátek filmu obsahuje alespoň příjemné cameo Sylvestera Stallona. ()

metal.storm

Zo všetkých TAXI určite najlepší ... Možno kvôli tomu že mám slabosť pre "vianočné zvyky" (santa claus) a možno je jednoducho najlepší :) ()

mortak

Slušný úvod, parodicke titulky... a zbytek konverzační nuda (jasně, ten fór s černým policajtem se povedl, ale zbytek je jen rychlé mletí pantem) s pár reklamními vložkami na víte kterou značku. Hvězdičku navíc za Marion, která je tady krásná a roztomilá. ()