Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

lardko

Tak tenhle třetí díl byl asi nejhorší a nejnudnější !!!!!!! Ani jedna dobrá scéna. První a druhý díl byl celkem dobrej , ale u týhle trojky sem se dost nudil. ()

Bozvav

Méně vtipu, než v předešlých dílech. Vůbec to celé trochu skřípalo. Pořád ale slušná oddychovka, co se dá v pohodě vidět. ()

gumbo

Stupida na druhou, ikdyž jsem měl při shlednutí této "komedie" v sobe asi 2 promile, tak jsem zíral, co někdo dokáže natočit. Nebýt zajímavích honiček a pár dobrých vtipů, tak je tu jasný aspirant na filmový odpadkový koš. ()

Pradlík

Další díl Francouzské série a znovu japonci jako gang Santa Klausů, a stejně tak královská zábava o kterou se tentokrát zasluhuje z velké části i policejní sbor v čele s komisařem Gilbertem. A navíc ten úvod se Sylvestrem Stallonem, závodem s TGV a ještě parodií na Jamese Bonda, prostě paráda! Sylvester Stallone: Nitrák? Daniel: Ale ne, to mi míchá kamarád. Dám vám adresu jeho baru, kdybyste měl taky zájem. ()

Luk Skywalker

Třetí díl je po výborné jedničce a dvojce o dost horší, přesto ještě dobře pobaví, ale ani příběh není žádná sláva. Dvakrát jsem to viděl, ale třetí zhlédnutí nechystám. ()

John8

Trošku slabší díl poměr repetice a čerstvých vtipů klesl na minimální únosnou hranici, ale i tak je zde stále dostatek situací které jsou jak chytré tak zábavné. ()

Folky

Vlastně mě to z celé série bavilo nejvíc. Ke konci tomu trochu dojde dech a vtipy občas spíš vyšumí do prázdna, ale i tak palec nahoru. ()

MickeyStuma

Policejní inspektor Émilien a taxikář Daniel potřetí a tentokrát mají co do činění s gangem Santa Clausů. Starý dobrý francouzský humor opět v tom nejlepším podání. No, i když jak se říká, do třetice všeho dobrého, tentokrát asi až moc. Ztřeštěnost všeho možného tentokrát jede na plný kotel a tak je tempo zběsilejší než kdy jindy. Sylvester Stallone hned v úvodu je příjemným zpestřením a jak prozrazují graficky nádherné úvodní titulky, jedná se takřka o parodii bondovek a dalších špionážních filmů. Co se týče vrchního inspektora Giberta, je náhoda, že nyní hodně připomíná postavu Johnnyho Englishe ztvárněného Rowanem Atkinsonem v jiné filmové sérii? Velkolepost a styl francouzského komediálního žánru ani tentokrát nezůstala pozadu. Dobře propracovaný scénář ve své jednoduchosti natočený ve zběsilém klipovém stylu nutí snímek pozorně a nepřetržitě sledovat, neboť stačí chvilka nepozornosti a už se neví, o co jde a proč. Třetí volné pokračování tedy vykročilo směrem ke klasickému francouzskému stylu humoru a jako pocta se to povedlo. ()

Barak

Samy si opět o malinko více vytunil svůj auťák a brázdí s ním ulice i hory a Frédéric je pořád patřičně nevivinutý. Vtípků lehce ubylo, akce trochu taky a celý film postrádá nějaký ten náboj, jako tomu bylo v předchozích dílech. Prvotní scéna, kde si cameo roli vystřihl Sylvester byla hodně dobrá, pak ale přišly na řadu "bondovské titulky", které bych si mohl klidně odpustit - nechápu, co má bond společného s taxíky v Marseille. Ještě k tomu se s toho stalo nějaké "hip-hop tuning taxi" (hudba). Slabší než jeho předchůdci, nicméně ještě celkem povedené.... 6.5/10 ()

Márduk33

Ani nevím, jestli stojí za to v v Taxi pokračovat. Jednička a dvojka byly docela slušné. Toto už je ovšem dost "přeždímané" a humoru už je dost málo, některé scény, které měly být vtipné byly bohužel spíše k smutku. Neříkám, že jsem se párkrát nezasmál, ale oproti minulým dílům už to bylo o dost méně. ()

charmin

Asi moj najneoblubenejsi diel, samozrejme ze auto pekne, vykonne, efektne..Marion drza a sarmantna ako vzdy,Samy este sarmantnejsi;) ..ale co viac?? ()

Jeand´Boa

Ubohost...vzhledem k tomu, co bylo před tím je to značný propadák...humor za každou cenu?...ale jděte, na tom už si vylámali zuby mnohem lepší týmy... ()