Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

gizi

Velmi zdařilá parodie na Četníka se Saint Tropez (a taky na bondovky). Samozřejmě se to musí brát s nadhledem jako odreagovačka. Viděl jsem podruhé a stále se dobře bavil, takže 85%. ()

Mr.Lordi

Třetí film. Jakoby se snažil dodržet pořekadlo "do třetice všeho dobrého a zlého", avšak jej plnil jen ba druhou polovinu. Až na některé hlody je film výrazně méně vtipný než předchozí díly (způsob mučení policisty od japonské zlodějky ale stál za to). partnerky obou hrdinů se dostávají do nejšťastnější fáze svého života. A v začátku filmu se dokonce objeví Sylvester Stallone jako jediný nepoblivšíse klient taxíku. 60% ()

mcamino

Tenhle díl jsem viděl jako první, a možná i proto se mi asi líbí nejvíc. Hodně akce, humoru, krásně jsem si to užil. 4* ()

chicotomas

...už to není taková legrace, jako byla ve dvojce, dokonce bych řekl, že se některé legrácky opakují pořád dokola. Stále tam ale jsou scény, které mi vtipné přišly a rád jsem se tomu zasmál. Je to takové milé a na nic si to nehraje. ()

Grid

Chyba: Kdyz sef policie pada padakem tak ze vzdaleneho pohledu ridi padak rukana. Pri blizsim se jen drzi lan a nic neridi. ()

Decim28

Co to Besson udělal s takovou hezkou komedií?! Už je to trochu moc: marseilleský taxík ve švýcarských Alpách... Ach jo. 50% ()

Kinderr

Francouzská komedie u které se dokonce v některých scénách i zasmějete, ale spíš působí trapným až laciným dojmem. Působí to na mě jako třetí díl z donucení.....hlavně ten hlavní komisař jak je pitomej, někomu se tento humor líbí,ale mně bohužel ne:-( ()

Nechic

Sahal jsem i po dvou hvězdách, ale přece jen jsem se u toho i trochu bavil a ta nová originalita mne vykouzlila úsměv na tváři než jsem si začal klepat na čelo. Na to jaká to je znouzectnost to vlastně dopadlo docela dobře ()

soukyd33

Začátek filmu je prostě super honička se vší parádou, kterou naše 406 umí. 😀 Soundtrack je TOP 👍. Akce je trošku přehnaná, a občas je tu až moc chyb. Tento film baví vlastně asi jen hudbou. Ta je totiž super. Poznámka: Značně jsme zpomalili, bohužel s humorem. 🤔 Hvězdiček 3 ()

Sa.sa

Další pokračování šíleného filmu o taxíku a poldovi... Jsem těhotná v 8 měsíci... :)) mimochodem takové pupek by si nevšiml ani slepej... Nechápal jsem ten květák co měl jako znamenat... Jinak ty pásy na autě jsou boží ()

the_weaver

Vtipný úvod, ale pak následuje již jen řetěz silených scének s přiblblými policajty, které nezřídka krom humoru postrádají i smysl. Paradoxně, zábavné jsou akorát některé scény s partnerkami, což je trochu smutné vysvědčení pro akční komedii. Taxi 3 je (můj) první film, v kterém mi herecký výkon Marion Cotillard nepřijde divný ale přirozený (vážně, to jde!). S trochou nadhledu se dá koukat i na exotickou Bai Ling. ()

Rehaki

Bohužel hodně nepovedené pokračování. Téměř žádné akční scény, humoru poskrovnu. Jediným pozitivem je stejná partička herců z předešlých 2 dílů. ()