Film natočený podle skutečné události sleduje někdejšího úspěšného sportovního agenta J. B. Bernsteina, který se, ve snaze získat pro hlavní tým americké basebalové ligy talentované hráče z Indie, pustí do netradiční náborové soutěže.
Film MILLION DOLLAR ARM natočený podle skutečné události sleduje někdejšího úspěšného sportovního agenta J. B. Bernsteina a jeho partnera Ashe, kteří byli vytlačeni z branže silnějšími a prohnanějšími konkurenty. Pokud rychle nepřijdou se zaručeným receptem na úspěch, budou muset definitivně ukončit svoji činnost. Jednou pozdě v noci dostane J. B. při sledování televizního přenosu indického kriketového zápasu nápad, který je tak radikální, že by mohl fungovat. Co takhle přivézt talentované kriketové hráče z Indie a naučit je baseballu? J. B., který do Mumbaie odcestuje pouze s nadaným, ale nevrlým hledačem talentů Rayem, uspořádá celostátní soutěž s názvem "Million Dollar Arm", v níž ze 40 tisíc soutěžících vzejdou dva osmnáctiletí vítězové, Rinku a Dinesh. J. B. je přiveze do Spojených států, kde mají začít trénovat u legendárního nadhazovacího kouče Toma House. Cílem je, aby s chlapci podepsal smlouvu hlavní ligový tým. (HBO Europe)

Edwin44

Hodně příjemnej filmek. Hlavní hrdinové byli velcí sympaťáci a člověk jim nemohl nefandit. Sice od začátku (už jen z toho důvodu že je to podle skutečné události) člověk ví jak to skončí, ale to vůbec nevadilo. Aspon můžeme vidět, že všechny sny se můžou stát realitou. Jon Hamm byl v pohodě jen ta Lake Bell byla hrozně nesympatická, tenhle film by jsi zasloužil hezčí a sympatičtější herečku!!! ()

lukas.frydry

Taová klasická polo sportovní story, která mi připomněla celkem propíranej film s Morganem Freemanem v hlavní roli Invictus a jistě každý chápe proč, jenže tomuhle filmu chyběl charizmatickej herec ( MF ), kterej by tomu dodal punc opravdovosti 60% a klidně tyhle sportovní dramata točte dál :) ()

hujerita

Klasický športový film, dobre natočený a ozvláštnený Indiou. A keďže mám rád športové filmy tak film si zaslúži štyri hviezdy. ()

JerryPilsen

Klasický sportovní film o cestě za slávou,tentokrát s indickou stopou.Přes počáteční tápání se to dobře rozjede.Dobře jsou vidět kulturní rozdíly a vůbec chápání světa na různých koncích světa.I kritika konzumu sem tam probleskne. ()

jeklik12

Toto je přesně ten typ filmu, u kterého s jistotou víte, jak nakonec skončí. Nicméně když se blíží konec filmu, na rtech se Vám vyloudí úsměv a prostě máte dobrý pocit. Obsazení bylo sympatické a celkově ten film rychle odsýpal. ()