• SOLOM.
  ***

  Tak druhý díl byl přeci jenom akčnější a konečně to mělo i nějakou tu atmosféru, kterou by správná kriminálka měla mít. Bukowsky zasouvá – což je zřejmě jeho hlavní role a Kuneš chlastá, zvrací a rozdává rány – inu pěkně to mají rozdělené. Nicméně to pořád zůstává na průměrné kvalitě, která má do červených čísel pořád daleko. Jeden ale nikdy neví a třeba se to ještě zvedne do toho slibovaného a hlavně mnou očekávaného nadprůměru…(12.3.2019)

 • Arkanoid
  ***

  Opäť chýbajú pamätné scény, poteší kamera, že sa dej pohol a vznikajúci buddy movie, no ešte bez chémie a poriadnych hlášok medzi svojimi predstaviteľmi.(5.1.2020)

 • rakovnik
  ****

  Jednoznačně Kunešův díl, který se ukázal jako správný spolupracovník Bukowskeho.(17.1.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Vy nejste od koní a já nejsem pošťák." Rapl Kuneš se začal rozjíždět a připomínal mi přitom vztekle kouřícího sádrového trpaslíka s trojkou pod kůží. Taky se mi líbilo "nenápadné" Prozacovo auto a klid, se kterým Bukowsky přijal soužití s hadem škrtičem. Navíc jsem získal pocit, že jsem se stal účastníkem nějaké děsně zamotané hry, ale si nejsem zcela jistý tím, jestli ji chci hrát.(27.1.2017)

 • Pilda17
  ****

  Bukowsky není podezřelý a s Kunešem se pouští do vyšetřovaní společně. Bohužel situaci akorát zhoršili.(22.1.2017)

 • - Natáčelo se na nádraží Kamenný Přívoz, překladišti Ústí nad Labem, zámku Bon Repos u Lysé nad Labem, Praze Vinohradech, Vršovicích, u Tančícího domu, Holešovicích, Bubenči, Novém Městě. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Vůz drogového dealera je ceněný americký veterán Chevrolet Corvette C3, který se vyráběl mezi lety 1968-1982. Tento automobil má několik zajímavostí. K pohonu slouží výhradně osmiválcový zážehový motor, a to v několika verzích objemu od 5,0 do 7,4 litru, s klasickými spádovými karburátory nebo mechanickým vstřikováním paliva. Motor je uložen vpředu podélně a pohání výhradně zadní nápravu, skrze několik variant převodovek (vždy tří- a čtyřstupňové převodovky buď manuální, nebo automatické s hydrodynamickým měničem). Karoserie vozu je laminátová, s odnímatelnými střešními panely (tzv. "targa"). Vůz nemá klasické víko zavazadlového prostoru vzadu, ale vyklápí se zadní šikmé sklo, pod které se případně dají uložit sundané střešní panely. Vozidlo v seriálu je opatřeno speciální chromovou samolepící folií po celé ploše karoserie. [Zdroj: Wikipedia.org] (Rudy_742)