"Vy nejste od koní a já nejsem pošťák." Rapl Kuneš se začal rozjíždět a připomínal mi přitom vztekle kouřícího sádrového trpaslíka s trojkou pod kůží. Taky se mi líbilo "nenápadné" Prozacovo auto a klid, se kterým Bukowsky přijal soužití s hadem škrtičem. Navíc jsem získal pocit, že jsem se stal účastníkem nějaké děsně zamotané hry, ale si nejsem zcela jistý tím, jestli ji chci hrát.(27.1.2017)

Jednoznačně Kunešův díl, který se ukázal jako správný spolupracovník Bukowskeho.(17.1.2018)

Tak druhý díl byl přeci jenom akčnější a konečně to mělo i nějakou tu atmosféru, kterou by správná kriminálka měla mít. Bukowsky zasouvá – což je zřejmě jeho hlavní role a Kuneš chlastá, zvrací a rozdává rány – inu pěkně to mají rozdělené. Nicméně to pořád zůstává na průměrné kvalitě, která má do červených čísel pořád daleko. Jeden ale nikdy neví a třeba se to ještě zvedne do toho slibovaného a hlavně mnou očekávaného nadprůměru…(12.3.2019)

Bukowsky není podezřelý a s Kunešem se pouští do vyšetřovaní společně. Bohužel situaci akorát zhoršili.(22.1.2017)

• - Vůz drogového dealera je ceněný americký veterán Chevrolet Corvette C3, který se vyráběl mezi lety 1968-1982. Tento automobil má několik zajímavostí. K pohonu slouží výhradně osmiválcový zážehový motor, a to v několika verzích objemu od 5,0 do 7,4 litru, s klasickými spádovými karburátory nebo mechanickým vstřikováním paliva. Motor je uložen vpředu podélně a pohání výhradně zadní nápravu, skrze několik variant převodovek (vždy tří- a čtyřstupňové převodovky buď manuální, nebo automatické s hydrodynamickým měničem). Karoserie vozu je laminátová, s odnímatelnými střešními panely (tzv. "targa"). Vůz nemá klasické víko zavazadlového prostoru vzadu, ale vyklápí se zadní šikmé sklo, pod které se případně dají uložit sundané střešní panely. Vozidlo v seriálu je opatřeno speciální chromovou samolepící folií po celé ploše karoserie. [Zdroj: Wikipedia.org] (Rudy_742)

• - Natáčelo se na nádraží Kamenný Přívoz, překladišti Ústí nad Labem, zámku Bon Repos u Lysé nad Labem, Praze Vinohradech, Vršovicích, u Tančícího domu, Holešovicích, Bubenči, Novém Městě. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)