• - Vůz drogového dealera je ceněný americký veterán Chevrolet Corvette C3, který se vyráběl mezi lety 1968-1982. Tento automobil má několik zajímavostí. K pohonu slouží výhradně osmiválcový zážehový motor, a to v několika verzích objemu od 5,0 do 7,4 litru, s klasickými spádovými karburátory nebo mechanickým vstřikováním paliva. Motor je uložen vpředu podélně a pohání výhradně zadní nápravu, skrze několik variant převodovek (vždy tří- a čtyřstupňové převodovky buď manuální, nebo automatické s hydrodynamickým měničem). Karoserie vozu je laminátová, s odnímatelnými střešními panely (tzv. "targa"). Vůz nemá klasické víko zavazadlového prostoru vzadu, ale vyklápí se zadní šikmé sklo, pod které se případně dají uložit sundané střešní panely. Vozidlo v seriálu je opatřeno speciální chromovou samolepící folií po celé ploše karoserie. [Zdroj: Wikipedia.org] (Rudy_742)

  • - Natáčelo se na nádraží Kamenný Přívoz, překladišti Ústí nad Labem, zámku Bon Repos u Lysé nad Labem, Praze Vinohradech, Vršovicích, u Tančícího domu, Holešovicích, Bubenči, Novém Městě. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace