Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení

• Velká Británie Green Street 3: Never Back Down (více)

Je to už štrnásť rokov, čo Danny (Scott Adkins) opustil prostredie futbalových chuligánov. Jedného večera sa po prijatí hovoru dozvedá, že jeho mladší brat Joey (Billy Cook), ktorý sa rozhodol pokračovať v jeho šľapajách, bol zabitý. Aby bývalý vodca chuligánov zistil totožnosť jeho vraha, vykonal na ňom pomstu a prinavrátil zašlú slávu firme Green Street Elite (GSE), vráti sa do jej čela a znova vstúpi do sveta hooligans, kde sa však pravidlá za ten čas zmenili. (Sufferer)

copco

S futbalom to nema nic spolocne a clovek si po dvojke myslel ze uz horsie to byt nemoze ale moze novodoby van dam rozbija anglicko s 4 najtalentovanejsimi mma zapasnikmi a popritom opicha barmanku. A ten koniec jak uz je na zemi a spomenie si na brata... ludia to nemyslite vazne s tymi hviezdickami. Mozno v 90 rokoch pozeratelne. ()

cien

Adkins co trénuje westhemáky do Champions legue hooligans, ale jo, proč ne, rychle to odsejpalo s celkem fajn soundtrackem..:-) ()

Hektor.Troy

Pred pustenim filmu som si predstavoval ze po dopozerani dam 3 hviezdicky,lebo adkinsove filmy mi pripominaju stare van dammovky.Ale-bojove sceny nie su take pekne ako v jeho inych filmoch...je milion tristo filmov s touto tematikou spravenych fakt dobre-blbe hlupe britske hooligans bojuju medzi sebou-ale v tomto filmu ako keby tento film natocili tie blbe hlupe britske hooligans.Len si vsimnite tych komparzistov napr.v bare-naratate velmi vela ksichtov,ktore vidno ze su zdegenerovane:) ()

MirecRKK

film vcelku dobry avsak zo "serie" green street jednoznacne najslabsi, malo futbalu, malo chuligancenia, mi to prislo ako keby sa cas posunul o 100 rokov dopredu a prostredie ludia vsetko ostalo len miesto mečov použivaju svetelne meče atD proste mi tam ten boj v arenach vobec nesedel, pokazili to tym, paradny zaver je malo na to aby som film lepsie hodnotil v kazdom pripade zavery filmov mi zvycajne pokazia dojem niecim negativnym avsak dojem z tohto priemernemu filmu mi zaver jednoznacne vylepsil :) rad by som videl aj pokracovanie ak niekedy nejake bude ale vratit to do stylu 1tky ani vo väzeni ani v ringoch normalne na uliciach ()