Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení

• Velká Británie Green Street 3: Never Back Down (více)

Je to už štrnásť rokov, čo Danny (Scott Adkins) opustil prostredie futbalových chuligánov. Jedného večera sa po prijatí hovoru dozvedá, že jeho mladší brat Joey (Billy Cook), ktorý sa rozhodol pokračovať v jeho šľapajách, bol zabitý. Aby bývalý vodca chuligánov zistil totožnosť jeho vraha, vykonal na ňom pomstu a prinavrátil zašlú slávu firme Green Street Elite (GSE), vráti sa do jej čela a znova vstúpi do sveta hooligans, kde sa však pravidlá za ten čas zmenili. (Sufferer)

Tamten

Surový styl pouličních soubojů, kde nejsou předváděné žádné akrobatické skopičiny, ale kde jde hlavně o hrubou sílu, dobré načasování a orientaci v davových bitkách. Dějově nijak zázračný film, který přesně kopíruje styl a vývoj takovýchto bojových filmů (osobní tragédie, přechod do nového prostředí, nějaké neúspěšné boje, sex s krásnou kočkou, tvrdý trénink, vítězné zmlácení záporáků). Na druhou stranu to není žádná tragédie a děj slušně sedí k atmosféře a ke způsobu soubojů. A na konci se dočkáme souboje, ve kterém jsou přeci jen předvedené i nějké zajímavé kopy. ()

Likan7

Už jen ten plakát vypovídá o mnohém. Místo toho, aby někdo pustil zvíře z řetězů a nechal Adkinse skopat do kuličky všechno, nutí ho hrát v takových blbostech. Teda...nutí... Sám nevím proč do tohohle Scott šel. Příběh je debilní, fighty velmi podprůměrný a Adkins se vyřádí asi při 2 scénách, z toho jedna jedna v tréninku a jen ukáže, co by kdyby. Místo toho tu musí Adkins hrát, a to bolí. Nejvíc wtf pak jsou ale scény z tréninků, kdy při věčně zpomalovaných záběrech sledujeme bandu debilů, která se rozhodla, že nebudou denně chlastat do němoty a dostávat na prdel, ale místo toho dají přes držku oni. Místo toho, abychom koukali na makajícího Adkinse, který nám ukáže co umí, sledujeme tuhle partu pitomců, který vůbec nikoho nezajímají. Dokonce mají i tabulku, kteoru se musí probít. I libovolný herní díl Need for Speed má lepší zápletku, než druhý pokračování kultovních Hooligans. ()

sosi

Mám z toho zmiešané pocity. Už pri dvojke som si kládol otázky čo si od toho režiséri sľubujú? Už tam boli náznaky, že už to nie ten starý hooligans a skĺzlo to úplne niekde inde. Pri trojke ani nehovorím to už s futbalovými fanúšikmi nemalo skoro nič spoločné. Už to nieje to staré Anglicko a klasický futbalový chuligáni ako som si predstavoval. Prišli z niečím novým a to boj v podzemí, kedže sa zmenili pravidlá (či už kvôli vysokým trestom, veľkým policajným hliadkam, neviem..). Ale na druhú stranu si svoje skvele odohral Scott Adkins, len škoda že nedali vyniknúť všetkým jeho schopnostiam. Niektoré bitky určite stáli za to, kde tuhla krv v žilách a stúpal adrenalín. ()

john.h

Takové netradičně pojaté béčko z hlediska prostředí a postav s tradiční kostrou karate filmů z osmdesátek. Nechybí zabitý bratr, přerostlý hlavní záporák, trénink, sex scéna s odhalenýma kozama v polovině filmu a skoro až retro soundtrack, který se mi dost líbil. Zkrátka taková vandammovská šablona z dob belgičanovy největší slávy. Dobrá jednohubka, která se drží nad průměrem. Scott Adkins ve formě jako vždy. ()

ANTYCHRYST

Tohle je jako co???!! Tvl... jak můžou mít drzost to nazvat jako pokračování Hools.. komplet jiné herecké obsazení - krajně nesympatické, výkony dřevěné, nikomu jsem nic nevěřil..bytky o ničem..chorály skoro nulové..hudba ve filmu - tam něco hrálo?? Utrpení vydržet to dokoukat do konce.. Nechápu proč mám koukat půl filmu na cvičení v boxerské tělocvične ala Rocky.. Jedna * za fešnou barmanku.. 10% ()

Benzinka

nebo spíš 2* a půl. Scott je dobrej, ale tady mu ta role až tak nesedla. Úsměvů víc než ve všech ostatních filmech dohromady a to prostě není on. Fighty nejsou zlé, ale ani dobré. Scott umí být zkrátka mnohem lepší. O scénáři a režii mluvit nebudu. U "béčkových" filmů se na to nehraje. Nedělní odpoledne za mnou a novodobá street-fight akce taky. 50% pro mého oblíbence :) ()

ppolda

Tož zatímco první Hooligans byl kult a druzí jen smutnou parodií bez špetky návaznosti, pokud nepočítáte dvě zcela nepodstatné postavy z jedničky, tak trojka je někde mezi prvními dvěma. Fotbalu se nedočkáme, ačkoliv se alespoň dvakrát za film podíváme na stadion. Příběh je takovou klasikou žánru - pomsta. Bohužel je to celé plytké a kde jednička buduje atmosféru, tady se dočkáme jen replik jak stvořených z generátoru hlášek. Na druhou stranu souboje nepostrádají dynamiku a vzhledem k pachuti, kterou zanechalo zprznění jména oním videofilmem, mnou jmenovaným jako dvojka, sem si sledování trojky, když ne užil, tak alespoň neprotrpěl. Za mě 60% ()

Vykuk

Sice nesnáším ty rádoby fotbalisty, co maj nasráno v hlavě a jen by rozdávali rány, ale kvůli Adkinsnovi jsem na to kouknul, nakonec to nebylo špatné, sice zase všechno neherci, nemělo ty správné emoce a rejža to moc dobře nepodal, ale na jedno skouknutí to šlo. ()

a0001

Veľmi amatérsky snímok, príšerné herecké výkony, nudný, tuctový dej, kiež by aspoň bitky mali väčšiu kvalitu. Bojka trénuje "svoju" firmu na pivné bruchá v mene pomsty ktorá vedie zmyslom asi tak hlboko do anglickej zadnice ako aj predku. Nečakajte tu príbeh, hlbšiu myšlienku ani emócie či aspoň kvalitný zážitok, ktorý by svoj úd opieral a poriadnu bitku, film nemá totiž gule. 25% za 100%tnú barmanku ;) O konkurenciu kvalít Hooligans (2005), 79% http://www.csfd.cz/film/165807 sa tu vôbec nejedná ani z polovice. ()

kingpsch

jedným slovom bola to sračka,jediné pozitívum anglické prostredie ale ani staré,známe reálie nič nezachránili...hlavný predstaviteľ oblečený jak kolotočár,možno dedinský motorkár,dej absolútne o ničom mal som pocit že pozerám jeden z mnohých filmov van damma kde je dej úplne rovnaký len na začiatku mu vždy niekoho zabijú a on sa mstí :) ()

Domas88

Scotta mám rád proto 1*, jinak dost trapné, bez jediné kapky rozumu.. něco takového vám natočím tak 2-3 za víkend.. ()

baclajean

Už asi začínam byť alergický na Adkinsa a jeho filmy. Po prvých dvoch dieloch je toto totálny prepadák, amatérske zábery, amatérske výkony, tú jednu hviezdičku dostáva Kacey Clarke za kvalitné "hore bez". Chaotická mastenica, kde v mnohých záberoch ani neviete, kto je kto. Snaha o prekvapivý element v scenári taktiež vyšla navnivoč. Tento film sa mohol pokojne uberať vlastnou cestou a samostatným názvom, aby ho radšej nik nespájal s Green Street 1 a 2. ()

HanSS

Jednička byla boží. Dvojka ta ještě ušla. Na trojku jsem se tak i přes určité pochybnosti těšil. Bohužel mé pochyby byly oprávněné. Už po úvodních minutách jsem si říkal, že tady je něco špatně. Ono ten film je totiž těžká nuda! Postavy se chovají jako retardi, bitky jsou trapné, ubohé a naprosto nerealistické ( jakožto účastník několika takovýchto pouličních radovánek vím co říkám). A jelikož předchozí filmy stály hlavně na dobře napsaných postavách a kvalitních autentických soubojích, je tenhle film v porovnání s jeho staršími sourozenci takový nedomrdek a nezachrání to ani překvapivě dobře hrající Adkins. Takže tešnhle film je jedno velké zklamaní!!! ()

Goumen

Adkinse jsem znal pouze z filmů Neporazitelný a tady bych ho v té civilizovanější verzi skoro nepoznal. Jinak film mě kromě docela podařených bitek a Kacey Barnfield ničím jiným nezaujal. Prostředí fanoušků Hooligans a malých zakouřených anglických barů mi moc nesedlo a stejně tak i příběh. ()

frankiiee

Úprimne oproti jednotke je to o dosť slabšie, oproti dvojke zase od niečo lepšie, koho zaujíma každá stránka futbalu aj tá temná ten si to rad pozrie, ale ta kvalita tam nie je až taká. ()

Kushina

Film, co měl něco do sebe. Rvaček a akce zde bylo víc než dost, ale pokud čekáte nějaké luxusní bojové umění, tak vás film, zklame, vyloženě se zde zaměřují na street fight bez pravidel a nějakého umění. Jinak děj filmu nebyl špatný, dobrý námět, ale mělo to příliš rychlý spád. Ve výsledku to byla průměrná řezničina bez větší zápletky. 55% ()

jardas

Prekvapilo me, jak to funguje u britskych Hooligans....a su rad, ze nasi chuligani jsou slabym odvarem. Film dobry, ale chybelo mi vice emoci....takhle to je standardni "becko". Neni to uplna ztrata casu, ale....no cekal jsem vice... ()

FauSSt

Dej filmu, to je jedna velka vykradacka Van Dammeho akcnych B-filmov z rokov devadesiatych a to ostatne muselo kurevsky rozosmiat vsetkych co len trosku ovladaju pozadie “tiezfanusikov”....ziadne kerky, ziadne steroidy a niggaz bok po boku s muslimami v parte, spolupraca s policiou....tak totok neni West Ham a museli mat hodne osekany rozpocet, ked ich obliekli jak poslednych vidlakov....ziadny Stone Island, Aquascutum a pod....a kokot Adkins tam beha vo zvonovych kalhotach....byt “firmou” ICF zazalujem ich za dojebanie mena a image....plujem na Vase hroby!!!...ta jedna hviezda je za cameo Carltona Leacha...aj ked nerozumiem co ho k tomu viedlo.... ()

KapitanKuraz

Čakal som, že po dvojke, to už horšie nebude, no a očividne sa občasne mýlim, no pekne, Šrot Atkinson dáva aj podpriemer na priemer, ale toto bolo, ako keď ideš na úplné dno a ešte nižšie. Fakt trága ()