Složité soužití rozvedených manželů v malém bytě rozděleném na dvě domácnosti tragicky ukončí smrt paní Rusové, která léta bojovala se závislostí na alkoholu. Zemřela na následky dlouhodobého pití? Toxikologický rozbor ale potvrdí přítomnost metanolu v lahvi, která byla nalezena vedle těla poškozené. Vrátil se do oběhu otrávený alkohol? Stala se žena další obětí metanolové kauzy? (Česká televize)

Pepi74

Ne, ne a ne! Toto je úplně jiný seriál s úplně jinými herci. Ano občas tam proběhne někdo ze staré party ale celé vyšetřování vede nesympatická dvojice Majka z Gurunu a Mareš, kterého Vetchý stále otlapkává. Je vidět, že spousta původních herců už neměla tolik času ani chuti pokračovat a tak se zde objevují jen sporadicky. Ze Sršně se udělal už úplný retard a ty dvě hvězdy jsou jen za to, že nebýt jeho, Majka stále jen chytračí ale skutek utekl. Pokud to tak půjde dál, je to jen jeden z dalších nezajímavých seriálů a že jich tu máme naseto. ()

fafejt001

No  nějak  to  není  ono .  Jo  případ  je  spletitý  ,  všichni  vyšetřují  ,  ale  něco  tomu  chybí .  Sršenˇ  je  tam  nějak  divně  vykreslen , trochu  jako  jelito . Juraj  rovněž . A  mladá  vyšetřovatelka  takový  omyl  scénaristů . I  ten  patolog  nebo  koho  hraje  Malý  ,  nemá  nějak  tu  svou bývalou  jiskru . SNAD  se  to  jěště  rozjede  příchodem  Hanuše ,  kterého  Kozák  nemusí  .  A  řekněme  si  kdo  jo ? To  usvědčení  bývalého  manžele  ,  dost   dobrý . Zatím  dám  ** a půl * . ()

PenelopaW

Druhá epizoda byla taky slušná, metanolovou kauzu a hysterii běžných uživatelů alkoholu si dokonce pamatuju :-). Víťa Sršeň mi na oddělení přijde pořád jen do počtu, i když aspoň jeho koníček byl konečně co k čemu. Zdá se mi, že animozita mezi novým mladým vyšetřovatelem a kapitánem Pražákem bude mít nějakou jinou příčinu? ()

Winster

Excelentni Navrátil. Jiank hruza. Z pana Vladyky zde udelali postavu z veselohry. Pokus o artovku a hru se svetlem je zde uplne mimo...Pražák s Andělem zde hraji posledni housle (ti kteri tuto detektivku tvoří...) vysetrovatelka je neslana nemastna a namachrovany vyšetrovatel s absolutne odhodlaným výrazem mně zde uplne toci. kdyby to byla jina detektiva tak by dostala vic, ale protoze jde o PPO tak je to hnus. ()

Vltaava

Hmm, tak ne, zatím se to nestříbří. Vyšetřovatelská dvojice blondýna´+muž se slovenským přízvukem je bezkrevná, nijaká, nezajímavá. Jakej rozdíl oproti Plíškovi - zkrátka Polívka umí dát figuře nějaký charakter, a taky získat sympatie váženého publika. Celé se to změnilo, a všechno zatím k horšímu, charaktery, atmosféra, výprava...zřejmě to chtěli vylepšit a zmodernizovat, a místo toho to - no - zkazili. ()

Sfaxia

Čekala jsem 1. oddělení a pan Bebjak mi naservíroval Nováckou sranděru. Čekala jsem nové herecké tváře a dostala jsem ukníkanou reklamu na hlad a podprůměrného Loje. Asi dokoukám, ale v zlepšení nedoufám. ()

quokam

Urcite poctiva prace. Jsem rad, ze tvůrci trochu vysvetlili prehnanou zanedbanost Korejse z minuleho dilu. K pani Bockove - jsko herecku ji mam rad. Jeji vykon v Chlapovi byl z meho hlediska fenomenalni. Ale na policajtku z odd vrazd mi taky prijde typove trochu mimo. Nabizi se srovnani treba se slavnou Makepeacovou - to take byla "krehka" blondyna, ale neco ze sebe z toho policajskeho ducha vyzarovala, takze ji divak veril, ze na to psychicky ma. A naopak, prave citlivy ci az precitlively projev, ktery ma pani Bockova vypaleny v kolibce sveho talentu, je zde na prekazku presvedcivosti, leda by zde byl jakýsi vyvoj jeji postavy k psychicke vyhorelosti. Pokud si takovyto vyvoj scenariste vymysleli, pak je tde otazka, nakolik pocitali se vstupnimi psychologickymi testy a pokud pocitali, jestli to neni nejaka skryta kritika jejich prinosu ci funkcnosti. Nebot vzit policajtku na tak exponovanou funkci s tim, ze "od pohledu" se za rok za dva psychicky rozlozi, by byla znamkou bud krize systemu, nebo tvurci vyhorelosti scenaristu.Ale to uz moc predbiham. Typove by mi tam vice sedely treba drsnacky typu Elisky Krenkove nebo Jenovefy Bokove. Za mne pro tento dil poctivych 70 proc ()

Kekik

Netíka jsem již vzala na milost, Adélu ještě ne. Její povahové vlastnosti jsou úžasné, ale problém mně dělá její představitelka. Nechci se Barbory Bočkové nějak dotknout, ale působí na mě jaksi zvláštním dojmem. Herečku jsem (myslím si to) poprvé viděla až zde. Věřím, že se to zlepší. Je to čistě jen můj problém. ()

ABC1

Pořád jsem si nezvykla na ty dvě nové tváře,  Barboru snad nenaučili intonovat, mluví pořád v jedné linii, Loj je sice krásnej chlap, ale tak nějak člověka sere, ani neví proč... ale Filip Blažek a Oldřich Navrátil byli skvělí!!! Snad další díly budou lepší a lepší.. ()

Sa.sa

Jak krásně a jednoduše zabít člověka pomocí metanolu a "normálního" pití... Je neskutečné, že tuto šílenost někoho mohlo napadnout a zavraždit tím tolik lidí... 😢😢😢 Naopak se moc nedivím tomu, že zabil tu svojí bývalou manželku, protože to soužití muselo být šílené 😀😀😀 Klobouk dolů jestli to s tím přiznáním tak bylo.. Njn i náhoda a štěstí k policejní práci patří.. ()

Gareth_Jones

Mne sa táto časť celkom zapáčila, až keď som ju videl druhý krát. Poprvé som to prijímal negatívne, nakoľko za rušivý element som považoval nástup dvojice nových vyšetrovateľov (Bočková - Loj) a zastrčenie mojich obľúbených pôvodných vyšetrovateľov do úzadia. Z odstupom času a po pozretí celej III.série som si už na zmenu zvykol a pri súčasnom sledovaní série mi to už tak nevadí. Skvele zahral pan Olda Navrátil, presne ten typ premúdrelého, nespolupracujúceho, povýšeneckého týpka, ktorý si myslí, že všetkých prechytračil. Výborný výkon. Za neho 1 hviezda naviac. ()

TWANG1977

Kromě části kde se podezřelý přiznává Blažkovi celkový ústup ze slávy. Upozadění Blažka a Stacha na úkor nové dvojice má za následek mnohem nižšší kvalitu navíc Vladyka už není ten skrytě chytrý trouba ale už je prostě jen trouba..... Celkově to chvilkama vyznělo jako když se člověk dívá na Specialisty na Nově....Pro mě osobně zklamání.... ()

EricNor

Prioad teda nic moc, ale ti herci, tam se casting vubec nepovedl. Oba novi se snazi byt tak civilni a hrat, ze nehraji, az to bije do oci. Uplne zdechle postavy. Ten slovensky prizvuk taha za usi a anorekticka priste neni uveritelna policajtka. Ani mlada Janzurova mi tam moc nesedi. Jedina nova, co se povedla, je krizova manazerka. Skoda. ()

gapa466

Pro mě jsou nové díly obrovské zklamání. Je to taková tuctovaná podívaná. Barbora Bočková mi vůbec v seriálu nesedla. Příjde mi,že svou roli jen odříkává. Snad jen "Emil Nádeníček (Pldřich Navrátil podal nadstandardní výkon. V celku ještě horší než první díl. ()