Jeden ze slavných případů pražské kriminálky popisuje rozsáhlé pátrání po muži, který se vydával za plynaře a přepadával v bytech staré ženy. Obětí bylo během několika týdnů přes čtyřicet, několik z nich zemřelo. Třetí epizoda popisuje několikatýdenní pátrání a dopadení muže, který byl za sérii 84 trestných činů odsouzen na doživotí. (Česká televize)

subic

Major Plíšek hlásí, že jak to má kola nebo kozy, jsou s tím vždycky problémy... vzpomeň na Devadesátky, tam mu to řízení starého Formana taky moc nešlo. Jinak takový celkem průměrně průměrný díl. ()

muti

Je to asi najlepšie z domácej tvorby, ale ten Československý realizmus mi proste nesadol ani pri takomto modernom seriály. "Filmovosť" v našej produkcii chýba, ale to bude asi tou našou filmovou školou. ()

Berta

Hodnotím čtyřmi hvězdami. Nemohu srovnávat s jinými nekonečnými detektivními seriály ale hodnotím jen ze svých pocitů.  Z mého pohledu nemá chybu, kamera, scénář, děj, i vedlejší děj. Líbí se mi, že jednotlivé díly nejsou zbytečně natahované. Vejdou se do relativně krátkého času, děj je napínavý, replilky i postoje jsou pochopitelné i méně chápajícímu divákovi, nejsou tam skryté nevyřčené situace, které si u jiných detektivek musí divák dodatečně domyslet a pospojovat. Děj je čitelný,  svižný a hlavně oceňuji, že každý případ je ukončený v každém díle. Nenutí diváka si pamatovat co bylo minule. Postavy nepřehrávají a hovoří a chovají se přirozeně, tudíž se v tom objevují přirozené lidské povahy. ()

Sa.sa

Hodně drsná epizoda o zmrdovy co zavraždil 3 a pokusil se o 4 vraždy, navíc byl usvedčen z 84 trestných činů... Taková zrůda si zasluhuje provaz... Škoda, že ty zkurveny Sluníčkáři to zrušili ... 😢😢😢😢 Mimochodem ta hláška : "když to má kola nebo kozy tak jsou s tím vždy problémy..." je zatraceně pravdivá 😎😎😎😀😀😀 ()