• mira007
  *****

  Policajti asi tu inspekci opravdu nenávidí, jak se tady do ní scénáristé opírají. Trochu mi přijde přitažené za vlasy jak je tady zdůrazňováno, jak jsou policajti málo placení a že nevyjde Pražák s příjmem každý měsíc. Nepochybuji, že trávěj v práci 25 hodin denně, ale aby neměli na nájem.... Samotný případ je dobré psycho ale to šílený vyznění : granát a pistole se dá směnit na černém trhu za pět autorádií a pár dávek perníku.(16.3.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Já nevím, co mám říct inspekci." Tak tady se GIBS zbytečně démonizuje. Já mám totiž zkušenost, že GIBS je jen spolek angažovaných kreténu, kteří si libují v potápění policistů. Takže to se tady ukázalo hezky, ale taky se kritizuje ETŘ a to zase až tak úplná kravina není. Nicméně ten paradox, kdy policista honí lumpa a inspekce přitom honí policajta, je naprosto skvělý. Tohle život napsal mnohokrát a je dobře, že to seriál ukázal. A pokud někdo potřebujete nový byt, tak se obraťte na pana detektiva Sršně, tel 606 825 178, ale je možné že místo bytu dostanete žloutenku.(26.9.2016)

 • Autogram
  ****

  Nenávidená policajná inšpekcia sa zdá byť ešte nebezpečnejšia ako vrah policajtov. A to prepojenie všetkých strán na novinárske kruhy sa zdá celkom neuveriteľné. Ale čo by nespravila novinárka pre posun v kariére, postava Petry Hřebíčkovej je stále nejasná a rozporuplná, a to je na nej zaujímavé. –––– Špatná zpráva je, že nám pachatel poněkud znečistil služební auto.(18.4.2016)

 • otík
  *****

  Skvělý díl hlavně v tom, že ukazuje, jak to chodí mezi policisty pěšáky a mezi těmi z "vrchu" - inspekce a podobných oddělení. Příběh je také zajímavý, narkoman je fakt skvěle zahraný a případ je po celou dobu natočen hodně napínavě včetně hodně dobré hudby. Jeden z těch top dílů.(6.5.2016)

 • troufalka
  *****

  "Dělej! Nebo tam ředitel začne vyšetřovat sám!"(4.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace