"Já nevím, co mám říct inspekci." Tak tady se GIBS zbytečně démonizuje. Já mám totiž zkušenost, že GIBS je jen spolek angažovaných kreténu, kteří si libují v potápění policistů. Takže to se tady ukázalo hezky, ale taky se kritizuje ETŘ a to zase až tak úplná kravina není. Nicméně ten paradox, kdy policista honí lumpa a inspekce přitom honí policajta, je naprosto skvělý. Tohle život napsal mnohokrát a je dobře, že to seriál ukázal. A pokud někdo potřebujete nový byt, tak se obraťte na pana detektiva Sršně, tel 606 825 178, ale je možné že místo bytu dostanete žloutenku.(26.9.2016)

Skvělý díl hlavně v tom, že ukazuje, jak to chodí mezi policisty pěšáky a mezi těmi z "vrchu" - inspekce a podobných oddělení. Příběh je také zajímavý, narkoman je fakt skvěle zahraný a případ je po celou dobu natočen hodně napínavě včetně hodně dobré hudby. Jeden z těch top dílů.(6.5.2016)

"Dělej! Nebo tam ředitel začne vyšetřovat sám!"(4.1.2016)

Nenávidená policajná inšpekcia sa zdá byť ešte nebezpečnejšia ako vrah policajtov. A to prepojenie všetkých strán na novinárske kruhy sa zdá celkom neuveriteľné. Ale čo by nespravila novinárka pre posun v kariére, postava Petry Hřebíčkovej je stále nejasná a rozporuplná, a to je na nej zaujímavé. –––– Špatná zpráva je, že nám pachatel poněkud znečistil služební auto.(18.4.2016)

Policajti asi tu inspekci opravdu nenávidí, jak se tady do ní scénáristé opírají. Trochu mi přijde přitažené za vlasy jak je tady zdůrazňováno, jak jsou policajti málo placení a že nevyjde Pražák s příjmem každý měsíc. Nepochybuji, že trávěj v práci 25 hodin denně, ale aby neměli na nájem.... Samotný případ je dobré psycho ale to šílený vyznění : granát a pistole se dá směnit na černém trhu za pět autorádií a pár dávek perníku.(16.3.2016)