• Autogram
  ****

  Nenávidená policajná inšpekcia sa zdá byť ešte nebezpečnejšia ako vrah policajtov. A to prepojenie všetkých strán na novinárske kruhy sa zdá celkom neuveriteľné. Ale čo by nespravila novinárka pre posun v kariére, postava Petry Hřebíčkovej je stále nejasná a rozporuplná, a to je na nej zaujímavé. –––– Špatná zpráva je, že nám pachatel poněkud znečistil služební auto.(18.4.2016)

 • troufalka
  *****

  "Dělej! Nebo tam ředitel začne vyšetřovat sám!"(4.1.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Já nevím, co mám říct inspekci." Tak tady se GIBS zbytečně démonizuje. Já mám totiž zkušenost, že GIBS je jen spolek angažovaných kreténu, kteří si libují v potápění policistů. Takže to se tady ukázalo hezky, ale taky se kritizuje ETŘ a to zase až tak úplná kravina není. Nicméně ten paradox, kdy policista honí lumpa a inspekce přitom honí policajta, je naprosto skvělý. Tohle život napsal mnohokrát a je dobře, že to seriál ukázal. A pokud někdo potřebujete nový byt, tak se obraťte na pana detektiva Sršně, tel 606 825 178, ale je možné že místo bytu dostanete žloutenku.(26.9.2016)

 • mira007
  *****

  Policajti asi tu inspekci opravdu nenávidí, jak se tady do ní scénáristé opírají. Trochu mi přijde přitažené za vlasy jak je tady zdůrazňováno, jak jsou policajti málo placení a že nevyjde Pražák s příjmem každý měsíc. Nepochybuji, že trávěj v práci 25 hodin denně, ale aby neměli na nájem.... Samotný případ je dobré psycho ale to šílený vyznění : granát a pistole se dá směnit na černém trhu za pět autorádií a pár dávek perníku.(16.3.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Svině konečně okusila svou vlastní polívčičku…Jo i policajti potřebují buzeraci, nebo si to alespoň chlapci a děvčata z GIBS myslí, páč je přeci potřeba vykazovat nějakou činnost, když mají tak teplá a dobře placená místečka. Přece se nebudou nahánět po republice a dopadat vrahy, feťáky a úchyláky…Raději budou buzerovat ty, kteří je vlastně živí – jo je to to samé, jako skoro v každé práci, taky vás tam jezdí otravovat a buzerovat (tabulkoví) debilové…Dvojice magorů to zahrála dobře a doufám, že jim ta pizza s projímadlem chutnala – ještě teď se řehtám…Bylo dobré zas vidět Lukáše Příkazkého z Rapla – kterého jsem viděl dříve, než tohle…(21.11.2019)

 • - Podezřelý používal zbraň ČZ 82. Policie ČR v rámci svých krajů skutečně od roku 2008 používá program ETŘ (Evidence Trestního Řízení), nikoliv tedy evidence trestních řízení, jak uvádí Korejs (Miroslav Hanuš) na začátku ranní porady. Podezřelý ve svém bytě komplicovi ukazuje notýsek s poznávacími značkami vozidel policie, která mají jezdit okolo domu a sledovat ho. V pozdějším záběru, když komplic přichází z úřadu do domu, jsou vidět odstavená dvě policejní vozidla a poté, co Pražák (Filip Blažek) odchází od vchodu domu k autu, tak je viditelná cedule policejní služebny. Dům tedy stojí naproti některé z policejních oddělení. Podle stylu budovy a prostředí by se mělo jednat o MO PČR Karlín a dům, kde se podezřelý zdržoval odpovídá tomu, co je na adrese Křižíkova 41. Zásahová jednotka, která provádí zákrok proti podezřelému je ve skutečnosti podle vybavení a uniforem SPJ Praha, instruktáž provádí na místě Kozák (Ondřej Vetchý), což ve skutečnosti probíhá dlouho před samotným zákrokem. (H4dos)

 • - Inspekce klade majoru Kozákovi (Ondřej Vetchý) za vinu, že "Dne 14.08.2014 jste bez povolení vstoupili do bytu paní Rajnochové..." Tento díl se vysílal 24.02.2014, takže "inspekce má asi věšteckou kouli". (melica)